Nurkowy zegarek premium dla kobiet? Certina Aqua DS PH200M!

Certina

Nurkowy zegarek premium dla kobiet? Certina Aqua DS PH200M!

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

19 kwietnia 2022

Myślę, że widząc sam tytuł zaczynacie się domyślać, który model chciałabym Wam przedstawić. Niezwykła elegancja, stonowana i ponadczasowa kolorystyka oraz niezastąpiony, flagowy mechanizm. Tak, to właśnie nowa odsłona znanej wszystkim, a w szczególności kobietom Certiny Aqua. Zyskując nową, rozszerzoną nazwę Certina Aqua DS PH200M, Certina po raz kolejny zawładnęła sercami Pań na całym Świecie! Co znajdziemy w nowej odsłonie tego popularnego, nurkowego zegarka dla kobiet? 

Certina Aqua DS PH200M - nie tylko stylistyka, ale także funkcjonalność powali Was na kolana!

Ten model zauroczył mnie już od pierwszego wejrzenia. Zegarek Certina Aqua DS PH200M miał swoją premierę w lutym 2022 roku. Zachwyca on przede wszystkim swoją biało-beżową kolorystyką, która rewelacyjnie będzie współgrać z damskimi, eleganckimi stylizacjami. Ten delikatny damski zegarek to nie tylko wyjątkowa stylistyka, ale także najlepsze materiały, z których słynie Certina. Subtelny wygląd może zmylić, jednak ten model naprawdę zachwyci nawet koneserów zegarmistrzostwa. Sprawdzi się on w wielu różnych, a przy tym wymagających warunkach. Zakręcana koronka i wysoka wodoszczelność oceniona na poziomie 200 metrów, umożliwia swobodne pływanie powierzchniowe, a także nurkowanie na niewielkich głębokościach. Nowoczesny mechanizm Powermatic 80 ze sprężyną włosową Nivachron™ gwarantuje aż 80 godzin pracy! Co lepsze, można obserwować jego pracę przez transparentny dekiel. Nie mogło także zabraknąć znanego wszystkim podwójnego systemu zabezpieczenia Double Security. Całości dopełnia pasek z materiału tekstylnego #tide ocean material®, który jest niezwykle wygodny, a przy tym bardzo stylowy.

Certina Aqua DS PH200M

Certina Aqua DS PH200M - coś dla fanek ciemnych kolorów

Damski klasyczny zegarek Certina Aqua DS PH200M w ciemnej odsłonie miał swoją premierę trochę wcześniej niż uprzednio wspomniany model, jednak jego popularność nie spadła do tej pory. Ten czarny zegarek damski to kwintesencja elegancji i stylu retro. Jak dobrze wiemy, zawsze warto jest mieć w swojej kolekcji coś, co sprawdzi się w każdym wydaniu. Kobiecego akcentu dodają temu modelowi subtelnie błyszczące się diamenty, które umieszczono w formie indeksów. I jak mu się oprzeć? 

Zegarek damski Certina Aqua DS PH200M

Certina Aqua DS PH200M - spełnia marzenia kobiet!

Marka Certina jest znana na całym świecie z produkcji niezastąpionych zegarków dla mężczyzn. Wysoka wodoszczelność, perfekcyjnie działające mechanizmy i przede wszystkim najwyższej jakości materiały, które przetrwają nawet najtrudniejsze warunki. Tym razem Certina wyszła naprzeciw oczekiwaniom stawianym przez kobiety i połączyła wysoką, niezastąpioną funkcjonalność z kobiecym stylem. Nasze szafki na kosmetyki są pełne różnego rodzaju dodatków, ale teraz już możecie być pewne, że nie może w nich także zabraknąć zegarka Certina. Bransoletka do zegarka damskiego marki Certina doskonale się uzupełnia. Modele od tej popularnej marki także rewelacyjnie sprawdzą się jako prezent, który możecie uzupełnić. Zegarki damskie z grawerem możecie znaleźć na naszej stronie zegarownia.pl! Koniecznie zajrzyjcie i wybierzcie idealny model dla siebie lub dla kogoś bliskiego!

SKU: C036.207.18.106.00 (C0362071810600) Zegarek damski Certina Aqua DS PH200M Lady

100%

4 790,00 zł


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.