Smartwatche Garett Kids Sweet 2 i ich funkcje bezpieczeństwa

Garett

Smartwatche Garett Kids Sweet 2 i ich funkcje bezpieczeństwa

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

30 stycznia 2020

Czy często martwisz się o bezpieczeństwo swojego syna lub córki? Dzięki smartwatchom z serii Garett Kids Sweet 2, odetchniesz z ulgą. Te wyjątkowe modele zostały wyposażone w kilka przydatnych funkcji, które pozwolą Ci na łatwiejsze sprawowanie opieki nad dzieckiem. Od teraz będziecie w stałym kontakcie, niezależnie od jego miejsca pobytu.

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożeń, które mogą czyhać na jego dziecko. Co zatem można zrobić, by spać spokojniej? Z pomocą przychodzą tu nowoczesne technologie. Znany producent smartwatchów, Garett, postanowił wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich troskliwych opiekunów, którzy chcą, by ich maluch był jednocześnie samodzielny i bezpieczny. Jego najnowsze modele z serii Kids Sweet 2 pozwalają na monitorowanie aktywności dziecka, gdy znajduje się ono poza domem.

Smartwatch Garett Kids Sweet 2- niebieski

Lokalizator GPS - sprawdź, gdzie znajduje się Twoje dziecko

Te wyjątkowe smartwatche posiadają wbudowany lokalizator GPS, który umożliwia szybkie i łatwe sprawdzenie, gdzie w danym momencie znajduje się dziecko. Istnieje opcja odtworzenia na smartfonie aplikacji Garett Tracker - czyli mapki z przebytą przez nie trasą.

Chcesz wiedzieć, czy Twoja pociecha nie oddala się poza ustalony wcześniej teren? Nie musisz stale patrzeć w ekran telefonu. Funkcja GEO-ogrodzenie powiadomi Cię o przekroczeniu przez nie dozwolonej granicy.

Smartwatche z wbudowanym telefonem

Smartwatche Garett Kids Sweet 2 to jednak o wiele więcej, niż GPS. Czy wiesz, że mają wbudowany telefon i obsługują wszystkie karty SIM? Mały posiadacz takiego gadżetu może z niego dzwonić i odbierać połączenia przychodzące.

Zegarek, noszony na nadgarstku, jest dużo trudniejszy do zgubienia, niż zwykła komórka. Nie trzeba szukać go w plecaku ani po kieszeniach. Jest zawsze pod ręką - i to dosłownie.

Od teraz w każdej chwili będziecie mogli skontaktować się ze sobą nawzajem. To uspokajające, prawda?

{Garett Kids Sweet 2-funkcja dzwonienia}

Kiedy potrzebna jest pomoc - przycisk SOS

Nie wszystkie sytuacje można przewidzieć - to oczywiste. Jeśli Twojemu dziecku przydarzy się coś nieoczekiwanego i będzie potrzebowało Twojej interwencji, Garett Kids Sweet 2 pozwoli mu na szybkie wezwanie pomocy za pomocą przycisku SOS.

Jak to działa? Wciśnięcie guzika na zegarku wywoła alarm w Twoim smartfonie i spowoduje automatyczne nawiązanie połączenia. Opcja ta jest dostępna dla nawet trzech numerów telefonów.

Funkcja dyskretnego podsłuchu

To nadal nie koniec udogodnień, którymi zaskoczy Cię smartwatch z tej serii. Kolejnym ułatwieniem dla rodziców i opiekunów jest opcja włączenia dyskretnego podsłuchu, umożliwiająca upewnienie się, że dziecko znajduje się w bezpiecznym dla niego otoczeniu.

Aparat fotograficzny - zobacz, co widzi Twoje dziecko

Twoja pociecha znalazła na podwórku tajemniczy przedmiot i nie wie, do czego on służy? Poproś, by wysłała Ci jego zdjęcie. Smartwatch z aparatem fotograficznym to nie tylko gwarancja dobrej zabawy dla Twojego dziecka. To również przydatne narzędzie do Waszej wspólnej komunikacji, pozwalające na zacieśnienie łączącej Was więzi.

Atrakcyjny gadżet dla dziecka - spokój ducha dla Ciebie

Kupując dziecku jeden z tych wyjątkowych modeli, będziesz mieć pod kontrolą zarówno jego bezpieczeństwo, jak i zdrowie (dzięki monitorowi snu, licznikowi kalorii i krokomierzowi).

Podsumowując, dziecięce smartwatche Garett Kids Sweet 2 to gadżety, które mogą więcej. Dla Twojego syna lub córki będą stanowić nowoczesną, atrakcyjną zabawkę, a Tobie zagwarantują tak upragniony spokój ducha.


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.