10 lat serii Classics Worldtimer Manufacture od Frederique Constant. Limitowane zegarki Swiss Made

Frederique Constant

10 lat serii Classics Worldtimer Manufacture od Frederique Constant. Limitowane zegarki Swiss Made

Aneta Kublik

Z wykształcenia jest filologiem polskim. Pisanie towarzyszy jej od zawsze. Powiedzieć o niej „zegarkowy pasjonat” to mało. Lubi śledzić nowe rozwiązania technologiczne, a zegarkowy savoir-vivre nie ma przed nią tajemnic. Prywatnie trenuje kalistenikę i fitness.

02 stycznia 2023

W tym roku Frederique Constant oraz branża zegarmistrzowska obchodzi 10-lecie wyjątkowej kolekcji Classics Worldtimer Manufacture. To nie byle gratka nie tylko zaprojektowana dla kolekcjonerów i znawców nowoczesnych i najlepszej jakości premium zegarków Swiss Made. To również propozycja wspaniałego sprawdzonego i ultraprecyzyjnego dodatku stworzonego z myślą o szerszym gronie odbiorców. Zegarki te są doskonałym wyborem dla tych osób, które lubią być zawsze na czas w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze, a także dla podróżników pragnących odkrywać i eksplorować wiele fascynujących nowych miejsc zarówno tych w kraju, jak i poza jego granicami. Już teraz świętuj z nami i marką Frederique Constant 10. urodziny Classics Worldtimer Manufacture!

 
 

Frederique Constant Classics Worldtimer Manufacture – szwajcarskie zegarmistrzostwo premium

Marka Frederique Constant od kilkunastu lat należy do elity szwajcarskich producentów zegarkowych, tworząc wyjątkowe i nowoczesne zegarki, które wyróżniają się ponadczasowym designem, tradycyjnymi wartościami Swiss Made i najlepszymi opracowywanymi technologiami. Każda kolekcja zegarków cechuje się doskonałością w zakresie odmierzania czasu, a koneserzy i entuzjaści szwajcarskich zegarków premium stawiają na wysokiej jakości manufakturowe mechanizmy.

 

Zegarek męski Frederique Constant Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition FC-718NWWM4H6

 

Frederique Constant oferuje obecnie około 30 własnych kalibrów – standardowych i tych z zaawansowanymi komplikacjami jak m.in.: Tourbillon, Perpetual Calendar, czy też Flyback Chronograph. Są to mistrzowsko wykonane małe zegarmistrzowskie arcydzieła, które od początku do końca w sposób przemyślany powstają w firmowych warsztatach w Plan-les-Ouates w Genewie. Do nich należy również wyrafinowany i efektowny mechanizm z komplikacją Worldtimer z dekoracyjnym wykończeniem Côtes de Genève i Perlage.

 

10 lat serii Classics Worldtimer Manufacture od Frederique Constant

Wykwalifikowani inżynierowie marki Frederique Constant po raz pierwszy w 2012 roku zaprojektowali i zaprezentowali jedyną w swoim rodzaju klasyczną kolekcję szwajcarskich zegarków opartą na autorskiej komplikacji Worldtimera (tzw. czas światowy). Bardzo szybko modele z serii Classics Worldtimer Manufacture, wyposażone właśnie w tę funkcję, osiągnęły spektakularny sukces, stając się światowymi bestsellerami. Od tego czasu niezmiennie pozostają najczęściej sprzedającymi się zegarkami Frederique Constant.

 

Zegarki Frederique Constant Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition FC-718

 

Classics Worldtimer Manufacture to szczególna kolekcja będąca synonimem podróży, przekraczająca granice, nie tylko te czasowe, ale również zegarmistrzowskie. 10 lat na rynku, 10 lat w ciągłej podróży uosabiającej historię i tradycję Frederique Constant i 10. urodziny komplikacji Worldtimer. Genewski producent świętuje tę rocznicę dwiema luksusowymi limitowanymi edycjami – pierwszą ze stali szlachetnej o ograniczonym nakładzie 1888 sztuk (zegarek męski Frederique Constant Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition FC-718NWWM4H6) oraz drugą z 18-karatowego różowego złota w ilości zaledwie 88 wyprodukowanych egzemplarzy (zegarek męski Frederique Constant Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition FC-718NWWM4H9).

 

Limitowana kolekcja Classics Worldtimer Manufacture – świat na wyciągnięcie ręki

Najnowsza edycja Classics Worldtimer Manufacture to zaproszenie do pasjonującej podróży i odkrywania na nowo tradycyjnych wartości zegarmistrzowskich. To także wkroczenie do świata sieci Web 3.0 z modułem NFT. Kreatywność szwajcarskiego producenta nie zna granic, a przykładem na to są właśnie najnowsze projekty limitowanych zegarków Frederique Constant Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition FC-718.

 

Zegarek męski Frederique Constant Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition FC-718NWWM4H6

 

Kolekcja przyciąga wzrok urzekającymi tarczami z przepięknie wytłoczoną, w centralnej części, kulą ziemską oraz dwoma dyskami z: czasem 24-godzinnym ze wskazaniem dnia (biała część dysku) i nocy (niebieska część) oraz czasem światowym z nazwami 24 miast. Ekskluzywny i garniturowy charakter obu modeli podkreślają granatowe paski uszyte ze skóry aligatora i białymi przeszyciami ze składaną sprzączką, ozdobioną emblematem Frederique Constant Manufacture.

 

Classics Worldtimer Manufacture – rocznicowy zegarek NFT klasy Swiss Made

Prestiżowa i przydatna manufakturowa komplikacja Worldtimera (czasu światowego) jest częścią autorskiego mechanizmu FC-718 z automatycznym naciągiem i 38-godzinną rezerwą chodu. Jego piękne perłowe wykończenie można podziwiać przez transparentny dekiel. Sam moduł jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Bez żadnych trudności użytkownik może przekraczać strefy czasowe, nie martwiąc się o precyzję i wiarygodność wskazań. Natychmiastowe i bezproblemowe odczytanie lokalnej godziny w jednym z 24 miast na świecie (24 strefy czasowe) umożliwiają centralne wskazówki. Z kolei ruchomy wewnętrzny pierścień pozwala sprawdzić czas domowy. Dodatkowo mechanizm FC-718 został wyposażony w funkcje czasu 24-godzinnego dzień/noc i datownika Pointer Date w formie dodatkowej giloszowanej sub-tarczy znajdującej się na godzinie 6.

 

Zegarek męski Frederique Constant Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition FC-718NWWM4H6

 

Niespotykanym novum w zegarku Frederique Constant i modelu Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition FC-718NWWM4H6 jest zastosowanie modułu NFT. To cyfrowa kopia fizycznego zegarka oferująca dostęp do portfela kryptograficznego i wielu ekskluzywnych korzyści z możliwością przechowywania ważnych danych, rejestrowania transakcji i śledzenia aktywności w sieci związanej z kryptowalutami.

Ważne! Tylko 50 limitowanych zegarków FC-718 z okazji 10. rocznicy Classics Worldtimer Manufacture zostało wyprodukowanych z przelewem NFT, które były losowo przydzielane pierwszym kupującym w 2022 roku.

Zegarek męski Frederique Constant i modelu Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition FC-718NWWM4H6 zachwyca klasycznym i ponadczasowym wyglądem. Oprócz wyposażenia w funkcję czasu światowego i NFT model zwraca również uwagę swoim luksusowym wykonaniem. Zestawienie wysokogatunkowych materiałów premium ze stonowaną kolorystyką zapewnia równowagę pomiędzy tradycyjnym, wyrafinowanym stylem i nowoczesnym podejściem do sztuki zegarmistrzowskiej.

 
 

Zegarki Classics Worldtimer Manufacture – limitowane bestsellery dostępne w sprzedaży

Limitowane zegarki Classics Worldtimer Manufacture od szwajcarskiej marki Frederique Constant powstałe z okazji 10-lecia komplikacji Worldtimer to jedyne w swoim rodzaju bestsellery, cieszące się ogromną popularnością. Klasa, dziedzictwo i artyzm zegarmistrzowski na wysokim poziomie sprawiają, że są cenione zarówno wśród kolekcjonerów, jak i zwykłych użytkowników zegarków. To jedyna taka prestiżowa oferta dla klientów stawiających na wyjątkowe możliwości funkcji czasu światowego oraz chcących odkrywać nowy wymiar podróżowania. Nie czekaj i postaw na rocznicowy zegarek męski Frederique Constant Classics Worldtimer Manufacture Limited Edition!


Aneta Kublik

Z wykształcenia jest filologiem polskim. Pisanie towarzyszy jej od zawsze. Powiedzieć o niej „zegarkowy pasjonat” to mało. Lubi śledzić nowe rozwiązania technologiczne, a zegarkowy savoir-vivre nie ma przed nią tajemnic. Prywatnie trenuje kalistenikę i fitness.