Po Street Figter nowość w serii Seiko 5 Sports - One Piece

Newsy

Po Street Figter nowość w serii Seiko 5 Sports - One Piece

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

24 stycznia 2023

Niedawno pisaliśmy o ciekawej limitacji Seiko Astron Kojima Productions, dziś możemy zaproponować kolejną pozycję obowiązkową z półki kolekcjonera japońskich limitacji — Seiko 5 Sports ONE PIECE. Wydawałoby się, że marka coraz głębiej sięga do świata wirtualnego, technologii i japońskiego dorobku, starając się dopasować do nowej grupy odbiorców, z drugiej strony od lat znane nam są niekonwencjonalne limitacje Seiko. Tak czy inaczej, nowy zegarek z serii 5 Sports z pewnością trafi na listę obowiązkową fana anime.

Seria Seiko 5 Sports — japońska kultura w zegarku

Seria Seiko 5 Sports co sezon zaskakuje swoich klientów nowymi pomysłami. Po ogromnym sukcesie Seiko Street Figter przyszedł czas na One Piece. Droga z kultowych gier komputerowych zatoczyła krąg o anime, co w przypadku Japończyków wcale nie powinno nas dziwić. Szczególne, że rynek europejski nie produkuje tego typu limitacji, znane są nam bardziej szwajcarskie tradycje, czy nowoczesne marki, czerpiące z kultury poszczególnych regionów europejskich. W naszej ofercie pojawiło się właśnie 5 zegarków męskich One Piece w tym Seiko 5 Sports ONE PIECE Limited Edition SRPH63K1, wszystkie o limitowanym nakładzie. Jego stylistyka nawiązuje do bohatera Law Worst Generation z One Piece.

Seiko 5 Sports One Piece

 

Seiko 5 Sports ONE PIECE — bogactwo detali Worst Generation

Projekt wydaje się bardzo kreskówkowy, są kolory, kształty, forma bardziej kolekcjonerska, niż elegancka. Widać lwią „teksturę” zdobiąca pasek i tarczę, którą znajdziemy na czapce naszego bohatera Worst Generation. Zainspirowano się także pochwą miecza — zdobiące ją krzyże odwzorowano, grawerując podobiznę jednego z nich na koronce. Dużą rolę odgrywa dekiel, umieszczono tam znak Corazona i słowa bohatera “I'm fulfilling someone's long-held desire!!". Całość podbija wygrawerowany numer limitacji. Zegarek Seiko 5 Sports ONE PIECE Limited Edition SRPH63K1 jest napędzany mechanizmem automatycznym Seiko 4R36 z 41-godzinną rezerwą chodu.

Seiko s=5 Sports One Piece dekiel

 

Cena i dostępność zegarka Seiko ONE PIECE Limited Edition SRPH63K1

Obecnie jest on do kupienia na naszej stronie internetowej Zegarownia.pl w cenie 1 895,00 zł. Limitowany do 5000 sztuk na cały świat. Zestaw zawiera kolekcjonerskie pudełko, które ozdobiono znakami każdej z postaci ze współpracy, w tym Lawa. Wewnątrz znajduje się karta z dostępem do pobrania specjalnej ilustracji, zaprojektowanej właśnie na tę limitację. Oferujemy wszystkie 5 modeli z kolekcji zegarków Seiko 5 Sports One Piece.

Seiko 5 Sports One Piece box

 


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.