Premiera zegarka fitness Polar Ignite 3 - co nowego?

Polar

Premiera zegarka fitness Polar Ignite 3 - co nowego?

Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.

10 listopada 2022

Znana marka zegarków sportowych Polar zaprezentowała właśnie nową generację serii Ignite. Wśród nowości wiele dodatkowych funkcji wpływających na kondycję oraz udogodnienia techniczne, które poprawią wydajność urządzenia. Sprawdź nowe funkcje Polar Ignite 3!

 

Zawsze z duchem czasu — zegarki Polar 

Polar to obecnie szeroka oferta zegarków sportowych, których funkcjonalność jest ściśle dopasowana do potrzeb zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Dokładna nawigacja GPS, idący z duchem czasu design, outdoorowe funkcje, czy zaawansowane zegarki fitness to tylko namiastka tego, co tak naprawdę znajdziemy w portfolio brandu. Warto zaznaczyć, że Polar jest marką, która w dużej mierze zrewolucjonizowała pojęcie świadomego i zdrowego treningu — jako pierwsza na rynek wprowadziła zegarki z nadgarstkowym pomiarem tętna. Aż ciężko uwierzyć, że to był 1982 rok! Dziś Polar wciąż uznawany jest za jednego z pionierów zegarków sportowych, z którego urządzeń korzysta ponad milion użytkowników na całym świecie. 

 

Zegarek Polar Ignite 3

 

Premiera zegarka fitness Polar Ignite 3 - nowości techniczne

Wśród nowości zegarka Polar Ignite 3 znajdziemy wiele poprawek technicznych. Praca z urządzeniem jest jeszcze wygodniejsza i szybsza. Producenci wyposażyli serię 3 w wydajniejszy procesor 192 MHz z 5GB RAM i baterię o pojemności 220 mAh. Zadbano o znaczną poprawę czytelności i kolorystyki, montując w zegarku Polar Ignite 3 wyświetlacz AMOLED o wysokiej rozdzielczości 416 x 416, podczas gdy jego poprzednicy posiadają TFT. W serii 3 wykorzystano również w wytrzymałe, zaokrąglone szkiełko.

 

Zegarek Polar Ignite 3

 

Do urządzenia dodano sporo funkcji, których dotychczas brakowało w poprzednich wersjach. Wzbogacono GPS o możliwość powrotu do miejsca startu, dodano wskazówki głosowe podczas treningu. Wydaje się, że w serii zegarki Polar Ignite 3 producentom zależało na jeszcze lepszych wynikach swoich użytkowników. W tym celu w urządzeniach znajdziemy testy wydajnościowe, w tym biegowy i marszowy, a także funkcję FuelWise™, przydatną podczas długich sesji treningowych. Kompleksowo uzupełniono dane dotyczące snu - SleepWise™ to funkcja, która prezentuje prognozę poziomu energii w ciągu dnia i szacuje, kiedy ciało jest gotowe do zaśnięcia. Oprócz tego zegarek Polar oferuje wiele funkcji praktycznych funkcji, które były dostępne już w poprzednich wersjach, m.in. odtwarzanie muzyki i powiadomienia, ćwiczenia oddechowe Serene™, czy całodobowy pomiar aktywności w tym spalone kalorie, pomiar tętna.

 

Nowe modele zegarów Polar Ignite 3 

Wśród nowości pojawiły się 4 modele różniące się doborem kolorystyki. Zegarek do fitness & wellness Polar Ignite 3 Greige Sand 725882062501 utrzymany w beżach, fioletowy Purple Dusk 725882062518, klasyczny czarny Night Black 725882062488 i oryginalny, utrzymany w brązie Polar Ignite 3 Brown Copper 725882062525. Wszystkie mają solidną konstrukcję - wykonana z tworzywa koperta wzmocniona jest ramką ze stali szlachetnej. Zastosowano hartowane szkło Gorilla Glass. Zegarki są niesamowicie lekkie (35 g) i wygodne podczas użytkowania. Użytkownik ma możliwość modyfikacji designu każdego z nich, wymieniając pasek. Rozmiar paska w zegarkach Polar dostosowany jest do różnych obwodów nadgarstków od 135 do 210 mm. 

Zegarki Polar Ignite 3 kolory

 

Zegarki sportowe w najlepszych cenach

Posiadamy szeroką ofertę zegarków sportowych i smartwatchy w najlepszych cenach. Wejdź w świat sportu i zdrowego trybu życia, wybierając inteligentny zegarek na rękę. Zapraszamy do sklepu w Warszawie oraz do poszczególnych kategorii na stronie internetowej zegarownia.pl. 


Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.