Venezianico Redentore - prawdziwa włoska robota

Newsy

Venezianico Redentore - prawdziwa włoska robota

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

22 marca 2022

Venezianico to luksusowy włoski producent, którego zegarki robią wrażenie niemal na każdym, kto ma je przyjemność zobaczyć. Marka przeszła doskonały rebranding, zmieniając nazwę z Meccaniche Veneziane. Venezianico uraczyło nas właśnie nową serią, która podbija serca zarówno panów, jak i pań. Zatem cóż to za nowość?

 

Venezianico Redentore Riserva di Carica - klasyka w najlepszym wykonaniu

Venezianico od początku do końca jest patriotą w tym, co robi. Seria Venezianico Redentore Riserva di Carica to wyczekiwana nowość marki, będąca ucieleśnieniem DNA producenta. Męskie zegarki automatyczne Riserva di Carica przyciągają wzrok niezwykłym przywiązaniem do detalu.

Tarcze zdobione szlifem słonecznym wyposażono w efektowny datownik dni miesiąca w postaci subtarczy umieszczonej na wysokości godziny 6. Modele posiadają także szlifowane wskazówki i indeksy, które doskonale widać pod szkłem szafirowym z powłoką antyrefleksyjną. Szkiełko szafirowe jest wysoce odporne na zarysowania, a przy tym powoduje zjawisko "braku szkiełka" dzięki swojej przejrzystości. Każdy model pracuje w oparciu o mechanizm automatyczny NE57 z ręcznym naciągiem. Na deklu każdego zegarka umieszczono grawerunek legendarnego Kościoła Il Redentore. Denka przykręcane są aż sześcioma śrubami. Piękno zegarków Redentore Riserva di Carica podkreślają także wspaniałe paski wykonane z najprawdziwszej włoskiej skóry. To męska linia modeli pasujących do marynarek, koszul i najlepszej galanterii.

Zegarek automatyczny męski Venezianico Redentore Riserva di Carica
 

Zegarki Venezianico Redentore - eksplozia wiosennych kolorów

Marka pomyślała również o płci pięknej, tworząc dla niej niezwykłą kolekcję Venezianico Redentore. Czym wyróżnia się ta seria? Zegarki damskie Venezianico cechuje umiłowanie do kolorów oraz zdobnictwa. Paski z włoskiej skóry naturalnej są elementem, który doceni każda kobieta kochająca najwyższą jakość oraz pastelowe kolory. Niektóre modele zapinane są na bransoletach z polerowanej stali szlachetnej. Tarcze w delikatnych kobiecych kolorach zdobione są szlifem słonecznym oraz wyposażone w szlifowane diamentowo indeksy i wskazówki. Tu również za precyzyjną pracę modeli odpowiadają mechanizmy automatyczne - kaliber NH35A z aż 41-godzinną rezerwą chodu. Dekle ze stali szlachetnej ozdabiane są grawerunkiem Kościoła Il Redentore, przypominając zawsze o weneckim pochodzeniu zegarków.

Zegarki Venezianico Redentore skierowane są do kobiet kochających piękno, pastelowe, radosne dodatki i włoski styl zaklęty w dodatkach. Doskonałe do strojów w stylu casual, smart casual i biznesowych, podkreślą urodę i pewność siebie niejednej pani.

Zegarek damski Venezianico Redentore
 

Włoska marka Venezianico - styl i klasa w najlepszym wydaniu

Marka Venezianico zachwyca swoimi pomysłami na kolejne kolekcje. Męskie zegarki tworzone są z myślą o biznesmenach, mężczyznach pewnych siebie, otwartych na świat i modę, damskie podkreślają urodę i kobiecą moc noszących je pań. Producent włoskich zegarków od 2017 roku święci triumfy na rynku zegarmistrzowskim, ukazując dziedzictwo Wenecji w najpiękniejszy sposób. W końcu to przecież w Wenecji stanęła pierwsza manufaktura włoskich zegarków oraz pierwsza wieża zegarowa!


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.