Opinie o zegarkach Jacques lemans

« Pokaż wszystkie marki

Opinie o zegarkach jacques lemans

Szwajcarska marka zegarków Jacques Lemans od kilkudziesięciu lat dąży do zaspokojenia potrzeb tych użytkowników, którzy poszukują dobrej jakości zegarka szwajcarskiego z ciekawym designem. Poznaj opinie o zegarkach Jacques Lemans, które zebraliśmy od naszych klientów. 

Zegarki Jacques Lemans - opinie 

Wśród męskich zegarków Jacques Lemans pozytywną opinią cieszą się klasyczne modele, z oszczędnymi zdobieniami, ale także uznanie zdobywają odważniejsze modele sportowe, z dodatkowymi funkcjami jak chronograf czy datownik. 

Panie natomiast w opiniach do zegarków Jacques Lemans rozpływają się nad pięknem zdobionych perłowych tarcz w modelach Milano, oraz niecodziennym projektem koperty w zegarkach Monaco.

Zegarek damski Jacques Lemans Design 1-2056B

100%
Ocena: 5

Ładny, prosty zegarek w ciekawym kolorku. Noszę go w sumie na co dzień, jest przyjemny i bardzo ozdobny. Nosze go raczej jako bransoletka, ozdoba, bo godzinę i tak odczytuję z komórki (przyzwyczajenie). Polecam!

Alicja

2021-12-29 09:19:49

Zegarek męski Jacques Lemans Derby 1-1859C

100%
Ocena: 5

Zegarek jest bardzo ładny. Za taką cenę jest naprawdę wart uwagi, jest elegancki. Na nadgarstku prezentuje się bardzo schludnie. Nie jest ani za duży, ani za mały. Tarcza jest bardzo przejrzysta i uporządkowana. Nie ma na niej zbędnych rzeczy itp. Zegarek jest cienki, więc bardzo ładnie się prezentuje przy całodziennym jego noszeniu. Fajnym dodatkiem jest to, że zarówno godziny na tarczy, jak i wskazówki są fluorescencyjne, więc nocą można odczytać czas bez problemu. Zarówno godzinę, jak i datę zmienia się w bardzo łatwy sposób. Paski zegarka (wykonane ze skóry) są naprawdę bardzo dobrze wykonane i wyglądają doskonale. Są przyjemne w dotyku. Swój zegarek zamówiłem z opcją grawerunku, która jest, o dziwo, za darmo, co mnie bardzo ucieszyło. Ilość tekstu, którą chciałem umieścić na zegarku, była za długa i nie mieściła się w wyznaczonym polu. W końcu się udało, z czego jestem bardzo zadowolony. Widać, że obsługa podchodzi do klienta z pełnym zaangażowaniem. Tekst został po prostu napisany mniejszą czcionką. Co do wodoodporności to nie testowałem go w tym zakresie. Szkiełko wygląda solidnie i takie jest, nie rysuję się tak bardzo, jak w innych zegarkach nawet z wyższej półki. Ogólnie to jestem bardzo zadowolony, że kupiłem ten zegarek, polecam wszystkim, którzy nie mogą się jeszcze zdecydować na zakup.

Michał Tański

2019-12-12 17:01:12

2 produkt(ów)