Opinie o zegarkach Yema

« Pokaż wszystkie marki

Opinie o zegarkach yema

Francuskie zegarki Yema mogą poszczycić się trwającą już kilkadziesiąt lat historią. O kultowych modelach marki było głośno już w latach 60. XX wieku.

Jakie są opinie klientów o zegarkach Yema?

Kupujący cenią w swoich opiniach o zegarkach Yema autorski mechanizm producenta MBP1000 oraz inne nowoczesne rozwiązania technologiczne. Komplementują także niezwykłą wytrzymałość produktów.

Jeśli spojrzeć na recenzje o zegarkach Yema, da się zauważyć, że dla klientów dużą rolę odgrywają odporność modeli na ekstremalne warunki i sportowe detale.

Zegarek męski Yema Rallye 5 Turbo Limited Edition YRAL23-AAS

100%
Ocena: 5

Z dumą mogę napisać, że jeden z 300 należy do mnie! Moja kolekcja wzbogaciła się o kolejny zegarek marki Yema. Niewątpliwe atuty tego zegarka to szkło szafirowe i mechanizm automatyczny, datownik, chronograf i wygodny skórzany pasek. Mnie dodatkowo zachwycił układ tarczy, wygląda trochę, jakby zegarek mrugał.

Zbigniew 76

2024-02-23 13:13:00

Zegarek męski Yema Meangraf Super YMHF1576-LA

100%
Ocena: 5

Zależało mi na zegarku, który będzie się wyróżniał, a przy tym będzie trochę masywniejszy i taki właśnie jest ten model. Spełnia wszystkie moje oczekiwania, a nawet trochę je przerósł. Rewelacyjnie wygląda na większych nadgarstkach, bo dzięki swojej wielkości nie ginie i jest widoczny. Polecam serdecznie

Andrzej

2022-08-25 11:30:22

2 produkt(ów)