Opinie o zegarkach Schaumburg

« Pokaż wszystkie marki

Opinie o zegarkach schaumburg

Schaumburg to niezwykłe zegarki wyróżniające się swoim designem na tle innych. Sprawdź opinie klientów o zegarkach marki Schaumburg i dowiedz się, co w nich cenią.

Recenzje klientów na temat zegarków Schaumburg

Klienci w recenzjach zegarków Schaumburg doceniają je przede wszystkim za oryginalny design. Modele wyróżniają np. tarcze typu open heart czy jednowskazówkowe podanie czasu.

Zegarki Schaumburg tworzone są z pasją i precyzją, do ich wykonania stosuje się najwyższej jakości materiały. To niezwykłe dodatki, które dodadzą charakteru każdej stylizacji.

Zegarek męski Schaumburg Unikatorium Classic II Open Heart SCH-UNC2B

100%
Ocena: 5

Szukałem zegarka z mechanicznym naciągiem. Decyzja padła na ten model ze względu na okienko Open Heart i piękne giloszowanie na jasnej tarczy. Wygląda nowocześnie i tradycyjnie w jednym czasie. Noszę go raczej na większe okazje, a że to zegarek z mechanicznym naciągiem, nie denerwuję się o rezerwę chodu, bo jej nie ma :) Zamówienie sprawne, przyszło wszystko w wyznaczonym na stronie czasie, chociaż bałem się opóźnień przed świętami. Polecam.

Radosław

2022-01-21 15:37:12

Zegarek męski Schaumburg GT Red Cup SCH-GTRC

100%
Ocena: 5

Schaumburg GT Red Cup jest zegarkiem jednowskazówkowym utrzymanym w wyścigowym stylu. Zgadzam się, to przyciągnęło moją uwagę. Prezentuje się elektryzująco, dlatego zdecydowałem się na zegarek tej marki, a budżet miałem znacznie wyższy. Mogę z lekkim sercem go polecić, robi wrażenie na kumplach, zwłaszcza gdy słyszą, że to automat. Mam też do niego rotomat, ale na razie go nie używałem jeszcze. Z modelem się nie rozstaję. Polecam!!!

Trocik

2022-01-21 15:34:30

Zegarek męski Schaumburg Unikatorium Classic Master Skeleton SCH-UNCM

100%
Ocena: 5

Wymagający zegarek - ma naciąg ręczny, ale to nadaje mu większej magii. Jestem naprawdę zadowolony z zakupu. Skeleton, widać pracę maszynerii, którą sam nakręcam i to jest właśnie piękne. Wiele osób zwraca na niego uwagę, nie jest zwykły. Naprawdę nie żałuję zakupu, cena dość konkretna, ale złego słowa nie dam powiedzieć. Marka sztos. Polecam.

Adam

2022-01-18 11:30:21

Zegarek męski Schaumburg Moon Galaxy SCH-MNGA

100%
Ocena: 5

Genialny zegarek. Wygląda zjawiskowo i w pierwszym odruchu, zamiast go założyć na rękę, siedziałem i wpatrywałem się w niego jak w obrazek. Żona również wyraziła nad nim zachwyt (nie ujawniałem się z kwotą, mogłoby mnie to kosztować miesiąc ględzenia) :) Jest świetny, mocny i bardzo wydajny. Polecam go, w szczególności z tego sklepu!

Mauryc

2022-01-18 11:20:55

Zegarek męski Schaumburg Urbanic Chronograph C2 SCH-URBC2

100%
Ocena: 5

Piękny, oglądałem go ostatnio w sklepie, mega robił wrażenie.

Rados87

2021-10-06 20:18:20

Zegarek męski Schaumburg Patina SCH-PATI

100%
Ocena: 5

Niezwykły zegarek z niesamowitą tarczą, która wciąż ściąga mój wzrok. Wybrałem nieprzypadkowo ten model, ponieważ łączy ze sobą steampunk, który uwielbiam z orientalnymi nutami. Coś cudownego, noszę go codziennie i wciąż zbieram komplementy! Cena bardzo korzystna jak na tak dobry model!

Julian

2021-06-17 12:33:36

6 produkt(ów)