Suunto Vertical – nowa seria zaawansowanych sportowych zegarków!

Newsy

Suunto Vertical – nowa seria zaawansowanych sportowych zegarków!

Aneta Kublik

Z wykształcenia jest filologiem polskim. Pisanie towarzyszy jej od zawsze. Powiedzieć o niej „zegarkowy pasjonat” to mało. Lubi śledzić nowe rozwiązania technologiczne, a zegarkowy savoir-vivre nie ma przed nią tajemnic. Prywatnie trenuje kalistenikę i fitness.

09 maja 2023

Wyrusz na przygodę swojego życia z najnowszym sportowym zegarkiem od Suunto! Fińska marka od 1936 roku nieustannie zaskakuje swoich fanów wyjątkowymi i sprawdzonymi urządzeniami na różnego rodzaju wyprawy. Zaufaj wysokiej jakości materiałom, ultraprecyzyjnej dokładności i pionierskim innowacjom. Przed Tobą światowa premiera pierwszego solarnego zegarka Suunto. Już teraz poznaj niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Suunto Vertical!

 
 

Suunto Vertical – nowa seria zaawansowanego zegarka dla sportowców

Twoja przygoda zaczyna się właśnie teraz! Dołącz do światowej klasy sportowców i postaw na najnowszy zegarek Suunto Vertical, którego wytrzymałość potwierdzają rygorystyczne testy wojskowe wg standardów Stanów Zjednoczonych. Postaw na niezawodność i nowatorską funkcjonalność zamkniętą w minimalistycznym fińskim wzornictwie.

 

Trening outdoorowy z zegarkiem sportowym Suunto Vertical Titanium Solar Forest

 

Suunto Vertical to również zrównoważony ekologicznie projekt, który został w 100% wyprodukowany przy użyciu odnawialnych źródeł energii. Do tego jest w pełni neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla.

 

Po raz pierwszy w Suunto! Nawet 30% dłużej działająca bateria w Suunto Vertical Solar!

W najnowszym Suunto Vertical nie ma mowy o żadnych kompromisach. Jest to pierwsze takie urządzenie od fińskiego producenta, w którym zastosowano ładowanie solarne (dotyczy wersji tytanowej) z wydłużonym działaniem baterii o dodatkowe 30%. Ekstremalnie wytrzymała bateria z 5 inteligentnymi trybami idealnie sprawdzi się podczas długich wypraw i wymagających treningów w terenie.

 
 

Suunto Vertical w wersji ze stali szlachetnej zapewnia aż do 500 godzin w trybie treningowym i do 60 godzin w trybie śledzenia dwupasmowego GNSS. Z kolei w tytanowym wariancie solarnym jest to odpowiednio 30 dni z włączonymi funkcjami treningowymi i 85 godzin w wersji z GNSS.

 

Co jest niezwykle ważne, zegarek sportowy Suunto Vertical nie tylko będzie Ci służył na jednym ładowaniu przez wiele miesięcy, ale również zagwarantuje jak najdokładniejsze określenie lokalizacji dzięki wykorzystaniu podwójnego pasma GPS/GNSS. Premierowy Suunto łączy się ze wszystkimi pięcioma głównymi systemami satelitarnymi za pomocą technologii Dual Frequency.

 
Zegarek sportowy Suunto Vertical Titanium Solar Forest
Zegarek sportowy Suunto Vertical Titanium Solar Forest
 

Darmowe mapy offline w premierowym zegarku Suunto Vertical

Wyprawa w nieznane czeka. Wytrzymały zegarek sportowy Suunto Vertical, w przeciwieństwie do innych urządzeń, oferuje bezpłatne outdoorowe mapy offline, na których możesz polegać. Podczas wędrówek i dalekich podróży zegarek zagwarantuje nie tylko bardzo dokładną nawigację po trasie i punktach POI, ale również na bieżąco umożliwi śledzenie informacji o ukształtowaniu terenu, na którym się znajdujesz, czyli m.in. konturach, zbiornikach wodnych, ścieżkach i innych ważnych występujących punktach orientacyjnych. Dla twojej wygody darmowe mapy offline są dostępne w trzech różnych stylach.

 

Dostęp do bezpłatnych map offline w zegarku sportowym Suunto Vertical

 

Światowa premiera Suunto Vertical. Nowość już dostępna na Zegarowni!

Premierowy zegarek sportowy Suunto Vertical to niezawodny towarzysz treningowy zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i osób trenujących hobbystycznie. To zaawansowane urządzenie oferuje ponad 95 trybów sportowych, spośród których z pewnością każdy znajdzie swoje ulubione. Każdy kolejny trening możesz zaplanować, przeanalizować i udostępnić w aplikacji Suunto App!

 

Tryby sportowe w zegarku Suunto Vertical All Black

 

Pragniesz odkrywać nieznane? Trenuj z myślą o kolejnych fascynujących przygodach razem z najnowszym Suunto Vertical. Nie przegap światowej premiery! Już teraz wybierz swój idealny model na stronie naszego sklepu internetowego i spersonalizuj go za pośrednictwem aplikacji SuuntoPlus™!


Aneta Kublik

Z wykształcenia jest filologiem polskim. Pisanie towarzyszy jej od zawsze. Powiedzieć o niej „zegarkowy pasjonat” to mało. Lubi śledzić nowe rozwiązania technologiczne, a zegarkowy savoir-vivre nie ma przed nią tajemnic. Prywatnie trenuje kalistenikę i fitness.