Zegarki Zinvo - miejski design najwyższej jakości

Rynek zegarkowy rozrasta się w niebywałym tempie. Oprócz znanych nam potentatów takich jak Citizen czy Atlantic, wciąż powstają nowe firmy, przebojem wdzierające się na scenę i zdobywające uznanie i rzeszę wiernych klientów. Taką właśnie młodą przebojową marką jest Zinvo, które zdobyło serca swoimi zegarkami o nietuzinkowym designie.

Zegarki Zinvo - niesamowity styl i jakość

Zinvo to stosunkowo nowa marka, pod której nazwą kryją się nowoczesne zegarki z designem nawiązującym do wyglądu superaut. Sportowe wozy to ich pasja, a dodatki mają spełniać wyśrubowane wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Wic polega na tym, że Zinvo zadbało o to, by w jej zasobach znalazły się nie tylko zegarki męskie. Dla pań przeznaczone są zegarki damskie, również bazujące swoim wyglądem na designie superaut, jednakże w delikatniejszym, subtelniejszym wydaniu, który przypadnie każdej pani do gustu - nawet tej, która nie do końca pasjonuje się motoryzacją. Marka przyznaje, że bazuje także na stylu z Los Angeles i żyje w Amerykańskim Śnie. Widać to we wszystkich modelach, które wypuściła na rynek, szczycąc się jednocześnie świetnym stosunkiem jakości do ceny oraz wzorową obsługą klienta.

Zinvo zegarki wpis o marce

Kolekcje zegarków Zinvo

Zinvo szczyci się swoimi kolekcjami dla pań i panów. Każdy zegarek wykonano z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół - od kopert, które wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej, poprzez szkło szafirowe przykrywające niesamowicie zdobione tarcze, aż po kwarcowe mechanizmy o najwyższej precyzji działania.

Męskie i damskie zegarki Zinvo Blade

Zinvo Blade to damskie i męskie zegarki, które wyśmienicie uzupełnią każdy strój. Męska kolekcja szczyci się designem mocno bazującym na kołpakach aut - widać to na tarczy, na której znajduje się zawsze symbol koła, kojarzącego się też trochę ze Swarzycą, a trochę z niesamowitymi orientalnymi ostrzami („blade” z języka angielskiego oznacza „ostrze”). W damskiej kolekcji te same zegarki mają już nieco delikatniejszy, ale równie niesamowity print, który wydaje się być nie tylko ostrzami, ale także… kwiatem, delikatnie rozkładającym swe płatki. Modele wyposażone są w mechanizmy kwarcowe najwyższej jakości. Całości dopełniają paski ze skóry, które świetnie przylegają do nadgarstka i prezentują naprawdę z klasą. Cała kolekcja stanowi świetnego przedstawiciela linii casualowej, którą spokojnie założymy na codzienne okazje - spotkania, wyjścia do pracy, sklepu, na wydarzenia w mieście i poza nim. Klasa sama w sobie.

Zinvo Chrono - kolekcja dla zdecydowanych

Tutaj nie ma co czarować - Zinvo Chrono swoim wizerunkiem ma przypominać kokpit wyścigowego auta, a wszystko to za sprawą odpowiedniego ustawienia sub-tarcz chronografu na cyferblacie. Modele składają się z okrągłych stalowych kopert, oczywiście szafirowego, odpornego na zarysowania szkiełka i właśnie tej niesamowitej tarczy, hipnotyzującej i przyciągającej wzrok wieloma ciekawymi, mocnymi elementami. Linia ta, póki co, nie ma jeszcze swojego odpowiednika w damskim wydaniu, ale warto obserwować producenta i oczekiwać wszystkiego, co najlepsze.

Zegarek Zinvo Chrono pierwszy wpis o marce

Zegarki Zinvo - powiew nowoczesności

Mimo tego, że jest to młoda marka na rynku zegarkowym, Zinvo to zegarki z niesamowitym potencjałem na podbicie wszystkich kontynentów swoimi produktami. Świeże spojrzenie na design, modernistyczne podejście do tworzenia swoich modeli oraz świetna cena w stosunku do wysokiej jakości sprawiają, że warto mieć model z którejś kolekcji lub zaopatrzyć się w akcesoria tej marki. Z zapartym tchem będziemy śledzić jej poczynania na rynku światowym i na pewno wkrótce wrócimy do was z najnowszymi wieściami o niej.

średnia ocena: 5.0