WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Zegarek zamówiłam dla wnuka na urodziny. O takim marzył, więc jest bardzo zadowolony. Dostawa ekspresowa, a zegarek był tak zabezpieczony ze nie było możliwości jego uszkodzenia. Polecam ten sklep.
2020-09-05 06:16:06Junkers zawsze był zegarkiem moich marzeń. Od niedawna posiadam powyższy model i już mogę powiedzieć szczerze, że jest świetny. Naprawdę dobrze się nosi i widać go z daleka. Docenili go moi koledzy z pracy. Wytrzymały, dobrze zrobiony, po prostu ogólnie bardzo dobry. Zegarek oceniam na 10/5
2020-09-04 12:33:05Uroczy, tylko tyle mogę powiedzieć, żeby nie palnąć kazania odnośnie urody tego modelu. Ładnie i subtelnie błyszczy, nie jest przesadzony, drobniutki, delikatny. Cena adekwatna do jakości, wszystko na medal. Polecam ciepło.
2020-09-04 12:15:28Kupiłem i jestem zadowolony. Połączenie stali z ceramiką, świetne rozwiązanie w postaci szkła powiększającego na datowniku. Jest duży i mocny, prezencja 10/10. Polecam.
2020-09-04 12:01:22Jestem typową sroczką, uwielbiam, jak mi się coś świeci brylancikami, klejnocikami, srebrem ^-^ jest to najpiękniejszy model, jaki wyhaczyłam na waszej stronce, oczywiście w poczuciu mojego smaku i gustu, bo też nie lubię wyglądać festyniarsko. Virginia skradła moje serce od pierwszego wejrzenia i od kilku dni jest ze mną, osładzając chłodne dni w pracy <3 cudna!
2020-09-03 11:42:10Elegancki IceWatch, otrzymany w prezencie od bliskiej mi osoby. Wygląda naprawdę dobrze, pasek ładnie przylega do nadgarstka. Wszystko dobrze się prezentuje, nie błyszczy tak bardzo, jakby się można obawiać, że aż oślepia. Jest subtelny i wygodny, polecam.
2020-09-02 11:43:47Piękne urządzenie. Kwintesencja tego, co było przed stu lat i więcej. Wspaniała przeszklona koperta z widocznością wszystkich mechanizmów. Zegarek dla koneserów i nie tylko. Jeśli ktoś cierpi na bezsenność, wystarczy na niego patrzeć, problemy znikną.
2020-08-31 13:45:17Takiego eleganta kupiłam mężowi. JAKIE TO WIELKIE JEST, ale od razu czuć moc i to, że jest to porządna marka, a nie tani plastik z odmętów Tajwanu. Jestem zadowolona z tego wszystkiego oraz z pomocy okazanej mi przez sklep. Polecam serdecznie to miejsce.
2020-08-31 11:57:25Kupiłam mojemu mężczyźnie i wysłałam mu właśnie taką wkurzającą fotkę (nie lubi słodkich tełek), ale z zegarka zadowolony. Nie wiem, co złego jest w kwiaaatkach... :D A zegarson zacny, bardzo mocny, solidny i kupiłam go w przystępnej cenie.
2020-08-31 11:43:08Dzięki zegarkowi przestałem się wreszcie wszędzie spóźniać. Prezent od rozdrażnionej dziewczyny zmusił mnie do przebudowania swojego życia od podstaw i uważam, że uczynił to na lepsze. Serdecznie polecam ten model.
2020-08-31 11:26:20W poszukiwaniu niedrogiej, ale dobrej klasyki natrafiłem na ten zegarek i jestem z niego bardzo zadowolony. Spełnia wszystkie moje wymogi, nie muszę myśleć o niczym :)
2020-08-31 11:23:04Nietuzinkowy zegarek, kupiłem go żonie z okazji bez okazji, ponieważ jest moją żoną i ją kocham. Zegareczek spotkał się z ogromną radością i aprobatą, model jest gustowny i kobiecy, a przy tym wytrzymały, tarcza bardzo się mojej Kasi spodobała. Polecam serdecznie sklep.
2020-08-31 11:11:19O boziu, na żywo ten zegarek robi oszałamiające wrażenie, moje zdjęcie nawet w połowie nie oddaje piękna tej granatowej tarczy misternie zdobionej giloszkiem. Śliczny, wygodny, biżuteria, a nie zegarek. Polecem, naprawdę gorąco polecam!
2020-08-28 11:29:09Zegarek jest piękny i bardzo kobiecy, jestem bardzo zadowolona, a zakupy w "Zegarowni" to prawdziwa przyjemność.
2020-08-28 06:01:43W trakcie zakupów internetowych natknęłam się na ten model i się w nim bezpowrotnie zakochałam. Zakup był świetny, zegarek świetnie do mnie pasuje, wygodna bransoleta mesh da się dopasować, a tarcza jest jasna i czytelna. Lepiej trafić nie mogłam.
2020-08-27 12:57:34Bardzo uroczy zegareczek, kupiłam go sobie na pocieszenie :) Jest elegancki i dobrze się go komponuje z ubraniami, w pracy robi dobre wrażenie na klientkach. Piękne kryształki!
2020-08-27 12:54:14Świetny. Wygląda super kobieco, łączenie faktur też robi dobre wrażenie. Masa perłowa i jakby kora wyglądają zupełnie tak, jak woda nad morzem i piasek. Wygodny pasek. Polecam.
2020-08-27 12:34:09Zegarek z GMT już od dawna był w spektrum zainteresowań mojego faceta i spełniłam jego marzenia. Oto zegareczek dla niego, dostanie dzisiaj przy kolacji, elegancko zapakowany :) polecam serdecznie, sklep ma opcję pakowania. :)
2020-08-27 12:23:25Zegarek spełnia moje oczekiwania w 100%, jest po prostu idealny!
2020-08-26 14:34:47Słodki, uroczy i drobny, lekko biżuteryjny i kompromisowy. Bardzo przypadła mi do gustu bransoleta mesh. Dobrze wygląda na moim bardzo drobnym nadgarstku. Bardzo polecam sklep i model.
2020-08-26 11:41:12Kupiłam mojemu M. tego skeletona, ponieważ wiem, że lubi on takie mechaniczne rzeczy, jakieś trybiki, przekładnie i nie wiem co jeszcze. Ten model jest super. Cena adekwatna do jakości. M. zadowolony z podarku. <3
2020-08-26 11:33:49Byłem posiadaczem podobnego wizualnie i cenowo zegarka od jednego z producentów zegarków modowych. Emocje i całe doświadczenie z zakupu "prawdziwego" zegarka są nieporównywalnie lepsze. Poczynając od pudełka, przez jakość wykonania czy znaną od szwajcarską markę z historią. Świetny zarówno dla kogoś, kto po prostu chce, żeby zegarek dobrze prezentował się na nadgarstku jak i dla koneserów czasomierzy.
2020-08-26 08:33:59Zegarek na żywo prezentuje się wyśmienicie, idealne połączenie koloru tarczy razem z paskiem idealnie dopasowane do garnituru. Takiego szukałem i taki znalazłem. W dzień ślubu będzie się lepiej prezentować.
2020-08-25 13:59:11Jeden z najpiękniejszych zegarków, jakie do tej pory miałam okazję mieć. Kupiłam sobie w nagrodę za zdany egzamin na prawo jazdy i teraz czuję się spełniona :). Wskaźnik faz księżyca wygląda niesamowicie i przyciąga uwagę. Polecam serdecznie :)
2020-08-25 13:00:15Bardzo jasny i optymistyczny model. Kupiłem go, ponieważ mam już dość napchanych wszystkim i niczym tarcz, grubych kopert robiących wrażenie kastetu nadgarstkowego czy po prostu ziejących trybem "macho". Wybrałem Pierre Ricaud właśnie dlatego, że ma jasną prostą tarczę, liniowe wskazania, proste wskazówki, tarcza jest duża, ale nie napchana pod spodem nie wiadomo czym. Zegarek świetnie się sprawuje. Robi dobry PR, kiedy zakładam go do wyjściowych eleganckich ubrań, na randce też zrobił dobre wrażenie na kobiecie, na której mi zależy. Polecam facetom, którym niestraszne niewyglądanie jak Pudzian z granatem na ręku :)
2020-08-25 12:27:32Kupiłem sobie już jakiś czas temu ten zegarek i postanowiłem dzisiaj dodać opinię - jestem bardzo zadowolony z jego jakości. Wykonany pierwsza klasa, Adriatica zawsze kojarzyła mi się z dobrym wykonaniem i przystępną ceną. Zegarek posiada chronograf, a czarnobiała tarcza z czerwonymi akcentami kojarzy się z kokpitem dobrego auta. Polecam.
2020-08-25 11:53:40Skórzany pasek mocno przyciągnął moją uwagę nietypowym dziurkowaniem. Dzięki temu nie jest zwyczajny. Na tarczy też ciekawie się dzieje, chronograf w ukośnym położeniu i wskaźnik faz księżyca na górze także czynią ten model nietypowym. Wybrałem ten model właśnie z tych wymienionych powodów, nosi się wygodnie. Polecam.
2020-08-25 08:44:16Bardzo kobiecy dzięki masie perłowej, która naprawdę pięknie błyszczy i podkreśla to, co w kobiecie wyjątkowe. Bransoletkę od razu idealnie dopasowałam do swojego nadgarstka, także jestem bardzo zadowolona. Polecam jako świetne uzupełnienie spódniczek i sukienek <3
2020-08-25 08:40:01Długo zastanawiałem się nad dobrym zegarkiem taktycznym i mój wybór padł na Trasera. Przyszedł i moja opinia - jestem zadowolony, bardzo zadowolony. Faktycznie, mocna luminescencja, trwały i wygodny. Polecam, jest naprawdę dobry.
2020-08-24 12:18:40Elegancki jak na Zeppelina przystało. Tarcza kojarzy się mi się z kawą z mlekiem albo dobrym kakao na mleku. Brązowy pasek to tylko podkreśla, a cały urok zamknął się w tych indeksach i wskazówkach w srebrnym kolorze. Wszystko to robi naprawdę świetne wrażenie. Zdjęcie nie tak artystyczne, jak te niżej, ale wstawiam porównawczo :)
2020-08-24 11:21:53Very strong built and light weight. This is my favorite Casio watch. Useful connection with the phone application and always a First class quality watch on my wrist!!!
2020-08-24 08:37:18Zegarek przepiękny. Cena na Zegarownia.pl najlepsza w porównaniu do innych sklepów internetowych. Dodatkowo ekspresowa wysyłka, zamówiła wczoraj, a dzisiaj po 8:00 zegarek już był dostarczony, szok!
2020-08-21 16:08:17Wyjątkowy w swoim rodzaju, wybrałem go przez wzgląd na ciekawe ułożenie elementów na niebieskiej tarczy. Pasek też jest porządny, Adriatica nigdy mnie nie zawiodła. Firma z dużym doświadczeniem i zawsze ze świeżymi pomysłami na nowe modele. Czekam na kolejne nowości, żeby uzupełniać swoją, na razie niewielką, kolekcję.
2020-08-21 11:05:31Oszalałam na jego widok z zachwytu, mój chłopak wiedział, jakie błyskotki mi się podobają. <3 Uwielbiam niezwykle kobiecą masę perłową, jest taka słodka i urocza <3 a z ciepłym złotym blaskiem wygląda to iście królewsko, świetny prezent od mojego Miśka. Kocham cię, Sylwek <3
2020-08-21 10:48:52Kupiłam wczoraj mężowi i zostawiłam mu prezent w dokładnie takiej aranżacji. Bardzo mu się spodobał i zegarek, i sposób "podania". Lubi orienty, to jego słabość, podobnie jak Junkersy. Ten mu się spodobał ze względu na dużą kopertę i niezwykłość tarczy. Jestem szczęśliwa, że mąż jest zadowolony, a ponadto ze sklepu, który ładnie mi wszystko zapakował i przesłał bardzo szybko w bezpieczny sposób.
2020-08-20 14:09:04Bardzo okazały, dobrze wygląda, ma dużą czytelną tarczę. Zero kiczu czy poczucia żenady, świetnie się nosi, wygląd robi swoje. Działa bez problemu, na razie nie zaobserwowałem, żeby coś było nie tak. Pełen komfort i zadowolenie. Polecam.
2020-08-20 13:39:59Piękny, pasujący do mojego stylu, ze złotymi dodatkami idealnie współgra. Robi za ozdobę sam w sobie, dlatego jestem jak najbardziej zadowolona z trafionego zakupu i polecam serdecznie każdej dziewczynie oraz kobiecie. Czuję się z tym zegarkiem dużo piękniej :)
2020-08-20 13:26:33Wysyłka błyskawiczna, zegarek już u mnie i od razu ozdobił mój nadgarstek. Błyszczy niczym stroboskopy w Gorączce Sobotniej Nocy i aż się rozglądam za swoim Johnem Travoltą! <3 Oczywiście tym młodszym i szczuplejszym :D tym niemniej tarcza cudownie się mieni szlifem, kryształkami, bransoleta przylega tak, jak trzeba. Jestem zachwycona, polecam.
2020-08-20 13:23:29Zegarek wygląda bombowo. Wydawało się ze zdjęć, że będzie większy. Na żywo wrażenie jest odwrotne. Ładna luma, choć krótko świeci. Wskazówki trafiają w indeksy. Łączenie radiowe bez problemów automatycznie w bloku w mieście. Wszystkie funkcje działają bez zarzutu. Precyzja wykonania detali na tarczy. Suwak logarytmiczny chodzi z delikatnym oporem. Spora waga w zestawieniu z bransoletą- wrażenie, że ma się coś solidnego na ręce - to jako zaleta. Wygląd bardzo rasowy. Zegar wygląda nie jak za 1600 zł a jak za 16 tys. zł. Blue navy plus żółty super współgrają. Polecam każdemu pasjonatowi lotnictwa.
2020-08-19 06:28:27
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło