WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Nie zgodzę się z surowością. Jest bardzo spokojny w odbiorze, to fakt, że dzięki temu pasuje na każdą okazję. Tarcza jest lekko beżowa, sepiowato to wygląda. Eleganckie wykończenie srebrnymi elementami naprawdę ładnie podkreśla ten styl. Pasek trochę sztywny, ale z czasem ładnie się dopasowuje. Polecam!
2020-08-14 11:23:39Niezwyczajny zegareczek, naprawdę mi się spodobał. Zakupiony przedwczoraj, wczoraj przyszedł, zdjęcie świeżo po rozpakowaniu. Noszę go z ogromnym ukontentowaniem, naprawdę. Pasek mesh jest wyjątkowo gładki i mogłem sobie sam dopasować do siebie rozmiar. Tarcza chyba przez szkiełko wydaje się jedwabna. Naprawdę świetny zakup. Polecam!!!
2020-08-14 11:18:47Jest to świetny zegarek , wykonany z trwałych materiałów na pewno będzie mi służył przez długie lata :) Przystępna cena i szybka dostawa ;)
2020-08-13 05:40:07Zegarek pięknie się prezentuje na kobiecej ręce. Wart tej ceny (jeżeli ktoś lubi zegarki).
2020-08-12 13:45:38Zegarek genialny idealny do koszuli, garnituru. Robi wrażenie, nie wbija się w rękę pomimo swoich gabarytów. Dostawa bardzo szybka. Jestem zadowolony, polecam.
2020-08-11 10:15:14Bardzo specyficzny i nietypowy model, wyglądem bardzo się odróżnia przez tę zieloną tarczę. Przyznam, że noszę jasno i ciemnozielone koszule i marynarki, pasuje mi taki zegarek do tego stylu, a nie jest łatwe cokolwiek do niego znaleźć. Zeppelina mogę pochwalić za czytelność i design, wygodny pasek z jasnej brązowej skóry też jest atutem, bardzo, ale to bardzo polecam.`Radek
2020-08-10 11:56:44Sama go sobie sprezentowałam i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Robi piękne wrażenie, zwłaszcza to bardzo jasnych ubrań i do czarnego outfitu. Jest uniwersalny, ale nie można od niego oderwać wzroku przez tę chmurkę na środku i mały księżyc. Moonphase to najcudowniejsza rzecz w tym zegarku. Za jakiś czas skuszę się na drugi zegarek z tej serii, ale już w kolorze białym dla kontrastu.
2020-08-10 11:43:24Perfekcyjny zakup! Od dawna myślałem nad zakupem tego modelu zegarka ze sportowym charakterem. Chciałem posiadać zegarek z serii G-Shock, ale nie za bardzo podobały mi się zegarki pokryte plastikiem. Myślę, że ten model to doskonały kompromis. Szczerze Polecam! Jest rewelacyjny!
2020-08-09 07:31:53Zegarek wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach, jest po prostu przepiękny. Sklep dobrze zadbał o transport zegarka, był on zabezpieczony we wszelki możliwy sposób. Bardzo polecam i zachęcam do kupowania naprawdę warto.
2020-08-08 13:14:59Najbardziej trafiony prezent na trzydziestkę, jaki mogłam dostać. Noszę go bez przerwy od tamtego czasu. Świetnie wygląda, ten róż jest uroczy, nieprzesłodzony. Wygodny w noszeniu, nie ginie na ręku, świetnie się prezentuje do ubrań letnich, w zimie będę musiała kombinować jak się nim popisywać, ale jest super. Bardzo polecam ze swojej strony.
2020-08-07 12:11:35Dostałam go w prezencie od męża i szwagierki, zegarek jest naprawdę cudny. Taki jasny, taki pozytywny w odbiorze, piękny po prostu. Trochę wydaje się bajkowy przez tę chmurkę, za którą chowa się księżyc będący jednocześnie wskazaniem aktualnej fazy. Jasny pasek <3 osobiście nie chciałabym już innego. Polecam!
2020-08-07 12:09:42Wygląda surowo i takie zegarki lubię, żadnych dziwactw. Podoba mi się datownik w formie subtarczy, a nie małego chamskiego okienka :) taka subtarcza dodaje niesamowitego charakteru zegarkowi. Kiedy zakładam go na nadgarstek, czuję się, jakbym zaraz miał usiąść za sterami jakiegoś dwupłatowca. Naprawdę polecam! A i zgadzam się, że przesyłka bardzo szybka, w ciągu jednego dnia go dostałem do rąk własnych. Brawo sklep!
2020-08-07 11:23:50Wspaniały, pięknie prezentujący się na nadgarstku niczym biżuteria. Subtelnie dodaje elegancji. Idealna wielkość, nie za duży nie za mały. No, może datownik to wyzwanie. Jest cudowny.
2020-08-06 16:28:22Jest super. Przydaje mi się dosłownie każda funkcja w tym zegarku, świetnie, że na niego trafiłem. Mogę serdecznie polecić, wskazówka GMT, kompas, szkło szafirowe, optymalna wodoodporność. W górach przydał się zwłaszcza kompas. Szczerze powiedziawszy, nie oddałbym go już za nic. Bardzo dobry model, polecam.
2020-08-04 11:30:54Klasyczny zegarek, ale jednak z dobrym przełamaniem! Zdobienie na tarczy jest świetne. Jak dla mnie zegarek idealny :)
2020-08-04 04:20:41Zegarek kupiłem z myślą o zakładaniu do ubrań wizytowych, czasami też może mniej formalnych, bo do takich też doskonale pasuje. Jest to mój pierwszy zegarek szwajcarski ze „stajni” Festina. Mimo że nie kosztuje kilku tysięcy złotych, to wygląda na droższy, niż jest w rzeczywistości. Zakup tego jedynego zegarka spośród ogromnej ilości oferowanej w internecie zajął mi około dwóch tygodni. Ostatecznie stanęło na Zegarowni, ponieważ wybór jest bardzo duży, a cena była bardzo konkurencyjna (uwzględniając dodatkowy letni rabat w wysokości 10%). Sam zegarek jest wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Wskazówki sekundnika trafiają w indeksy bardzo dokładnie, natomiast kolor złoty indeksów i wskazówek na granatowym cyferblacie wygląda rewelacyjnie. Całości dopełnia szafirowe szkiełko, które było dla mnie priorytetem (mam drugi zegarek z takim szkiełkiem i po 10 latach wygląda jak nowe). Na pewno też wodoszczelność na poziomie 10 BAR będzie zaletą nie do przecenienia, gdyby komuś zdarzyło się zamoczyć zegarek w głębokiej wodzie. Zegarek jest na pasku i nie powinno się w nim pływać, ale wypadki i przypadki się zdarzają i wtedy taki mały szczegół jak wodoszczelność 10 BAR może się przydać. Reasumując, jak na razie widzę same plusy: wygląd, jakość wykonania i cena. Czas pokaże, jak będzie dalej, ale uważam, że zegarek wart jest swojej ceny. Polecam też samą Zegarownię za bardzo szybką dostawę (darmową) oraz bardzo dobrze zabezpieczoną paczkę z zegarkiem.
2020-08-02 15:14:10Minimalizm to największe piękno. Dla mnie zegarek ma podkreślać stylizację i w tym przypadku sprawdził się idealnie. Elegancja i kobiecość. Te dwa słowa opisują go praktycznie w 100%. Już zdjęcia na stronie pokazują klasę samą w sobie, ale na żywo... Jest obłędny. Do tego grawer... wygląda niesamowicie. Taka personalizacja dodaje mu charakteru. Dodam jeszcze, że nawet opakowanie jest idealnym dopełnieniem zegarka. Szczerze polecam, to był bardzo dobry wybór.
2020-07-31 17:19:35Bardzo polecam, zegarek przyszedł na drugi dzień. Przymierzyłem go na nadgarstek i wiem, że to był dobry wybór!
2020-07-30 12:37:30Pas HR Polar H10 znakomicie się sprawdza podczas treningów, bezproblemowo współpracuje z Suunto 9.
2020-07-30 07:26:11O takim zegarku marzył mój mąż więc dostał go ode mnie w prezencie
2020-07-29 10:26:32Niby taki jak wszystkie, ale przez aplikację na tarczy ten Guess staje się wyjątkowy. Noszę go codziennie. :)
2020-07-27 12:56:28bardzo ładny do chodzenia na codzień
2020-07-25 11:24:37Orienty mają swój specyficzny ciekawy urok. Mnie spodobał się ten i żona spełniła moje życzenie. Przyszedł bardzo szybko, pasuje świetnie do mojej ręki, mimo że ma bardzo dużą kopertę. Dobrze trzyma się na nadgarstku, mimo rozmiaru nie jest bardzo ciężki. Działa jak złoto. Zdjęcia zupełnie nie oddają tego, jak rzeczywiście wygląda. Szczerze go mogę polecić.
2020-07-20 12:21:20Elegancja - podoba mi się ten zegarek i na zdjęciu, i na żywo. Mam go od dość dawna i, nie ukrywam, nie zamieniłbym go na nic innego. Jest po prostu uniwersalny. Noszę go na randki z moją dziewczyną, zakładam do pracy i na mniejsze wyjścia ze znajomymi. Mnie się podoba, nie narzekam i nie żałuję zakupu.
2020-07-20 11:24:49Wspaniały zegarek. Świetnie wykonany (widać, że to nie zabawka), niesłychanie czytelny cyferblat i okienko z datą (i ten szafir!). Zegarek bardzo solidny, mocny i świetnie zaprojektowany. I co najważniejsze: producent nie przesadził z udziwnieniami. Prostota, subtelność i elegancja w czystej postaci. Nosi się go bardzo wygodnie, wcale nie jest ciężki (choć to moje wrażenie). Ocena celująca za jakość i wygląd. Cieszę się nim od wczoraj. I wiem, że posłuży mi długie lata. Pozdrawiam serdecznie z Ursynowa. Michał.
2020-07-17 10:04:37Zegarek bardzo ładny i elegancki. Do garnituru i nie tylko. Praktycznie na każdą okazję. Chodzi bardzo dobrze, spóźnia się jedna czy dwie sekundy na dobę. Polecam z czystym sumieniem.
2020-07-16 04:59:02Uważam, że zegarek jest piękny w swojej prostocie, po prostu elegancki. Osobiście cenię właśnie takie, minimalistyczne. Do tego przetrwał bez szwanku upadek z biurka o wysokości 80 cm na podłogę z paneli. Dla porównania, inny z moich zegarków, który został zrzucony przez kota, tego nie przetrwał, tam zatrzymał się datownik. Doczytałem, że Citizen ma swoją tradycję, jeśli chodzi o tworzenie zegarków odpornych na wstrząsy. Zatem polecam!
2020-07-14 06:05:36Zegarek, który można określić, że ma estetykę design wyważony, zwyczajnie może podobać się każdemu. Zielony niekrzykliwy kolor, dobre proporcje i wielkość, dobra czytelność....jedynie wyświetlacz mógłby być ciut większy:) widziałbym lepiej alarm albo godzinę. :) A tak spox. Polecam każdemu. Wart ceny.... Jestem zadowolony i polecam zakup.
2020-07-13 17:10:21Bardzo ładny. Wybrałam połączenie złotej tarczy ze srebrną bransoletą, ponieważ ma on stanowić uniwersalny dodatek do każdej stylizacji. Tarcza jest dosyć duża, ale bransoleta delikatna i dzięki temu całość jest lekka i bardzo delikatnie wygląda na nadgarstku. Dziękuję za sprawną realizację zamówienia.
2020-07-09 19:48:58Zegarek bardzo dobrze wykonany, czuć solidność. Pasek wykonany z przyjemnego w dotyku materiału, generalnie nie żaden tani plastik. Proces zakupu przebiegł bardzo sprawnie. Jestem zadowolony z obsługi i samego zegarka. Polecam.
2020-07-09 07:14:06Zegarek męski Armani Exchange Hampton to zegarek idealny. Jest on bardzo uniwersalny, nadaje się zarówno do eleganckich, jak i mniej formalnych stylizacji. Dla mężczyzny w każdym wieku. Posiada niebanalny design koperty, oraz modne połączenie kolorów - świetnie spisze się jako dodatek do garnituru oraz na luźne wyjście na miasto ze znajomymi. Jest bardzo starannie wykonany, z materiałów dobrej jakości, a skórzany pasek dodaje szyku całej stylizacji. Już po otwarciu przesyłki i ujrzeniu kartonowego pudełka czuje się, że jest to produkt Premium dla wymagającego klienta. W środku znajduje się pudełko na zegarek o prostym, ale eleganckim designie, dlatego świetnie nadaje się na prezent. Cała przesyłka była bezpiecznie zapakowana, a zegarek fabrycznie nowy bez żadnej najmniejszej ryski czy zgięcia na pasku. Z pewnością nie będzie to ostatni zakup w sklepie Zegarownia.pl. Szybka wysyłka i dobry kontakt. Polecam
2020-07-08 15:39:31Elegancki, stylowy i minimalistyczny. Tego poszukiwałem. Jestem bardzo zadowolony
2020-07-06 10:58:25Wspaniały zegarek w rozsądnej cenie. Imponująca jest jego precyzja działania i design. Na ręce prezentuje się doskonale. Obsługa w sklepie jest bez zarzutu. Gorąco polecam zarówno produkt jak również sklep.
2020-07-06 07:29:17Bardzo mi się spodobał, więc zainwestowałem w niego. Nie ukrywam, że ujął mnie granatową tarczą oraz chronografem, lubię taki stary szyk.
2020-07-03 08:11:59Na żywo wygląda znacznie korzystniej niż na tej fotce. Jest znacznie przyjemniejszy dla oka. Sklep fachowo doradza, polecam. :)
2020-07-03 07:44:06Bardzo dobry zegarek. Elegancki trwały i niezawodny!
2020-07-01 12:18:37Produkt spełnił moje oczekiwania w całości:)
2020-06-29 08:38:24Elegancki zegarek, idealnie oddający stylistycznego ducha Bauhausu. Warto kupić, szczególnie biorąc pod uwagę niewygórowaną cenę i rabat udzielony przez zegarownia.pl. Jedną gwiazdkę odejmuję za tarczę zegarka. Patrząc na zdjęcia katalogowe prezentowane na stronie, sądziłem, że jest ona matowa; w rzeczywistości zegarek posiada tarczę błyszczącą, co widać na załączonym zdjęciu. Dla mnie nie jest to wada, ale inny kupujący mógłby się nieprzyjemnie zaskoczyć.
2020-06-28 17:48:34Bardzo elegancki i dokładny zegarek. Gorąco polecam ze względu na prostotę, elegancję i dokładność mechanizmu. Dodatkową zaletą jest szafirowe szkło, które chroni tarczę tego czasomierza. Gorąco polecam!!!
2020-06-27 09:43:19
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło