WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Zegarek zakupiłem dla mojej dziewczyny, która poszukiwała dla siebie idealnego modelu... trafiłem w jej gust, zegarek bardzo ładnie wygląda na jej ręku, dziewczyna ma dobrą biżuterię i nie musi już szukać :D A że jest niezdecydowana, to by jej to wieki zajęło XD
2021-05-07 06:03:32Uroczy biżuteryjny model, który kupiłam jako ładny dodatek. Z odczytem godziny nie jest super łatwo, ale zegarek ma być bardziej ozdobą niż funkcjonalnym narzędziem - od tego mam telefon :) Śliczny jest i mogę go polecić.
2021-05-07 05:59:22Bardzo skromny zegarek automatyczny, którego praca jest naprawdę przyjemna dla ucha. Ma ładny wskaźnik faz księżyca i open heart - szczerze powiedziawszy bardzo garniturowy, elegancki. Nie żałuję zakupu. Polecam.
2021-05-04 08:49:35Zegarek elegancki i wygodny. Nie ma problemów z dopasowaniem go na różne okazje, jest uniwersalny i dość stonowany. Cena też pozytywnie zaskakuje. Polecam.
2021-05-04 05:02:51Zegarek bardzo ładny, super prezentuje się na ręce. Jubilat zadowolony:) Transakcja przeprowadzona bezproblemowo. Polecam
2021-05-03 07:36:16Zegarek elegancki. Fajne funkcje. Szczególnie wskaźnik numeru tygodnia bardzo ciekawy (wskazówka porusza się w przeciwnym kierunku). Ale szerokość koperty 36mm pasuje raczej do kobiety. Dałem go żonie:) Kobieta zadowolona na maxa:)
2021-04-28 04:34:35Mówią, że Diesle takie duże. No chyba nie :D na moim ręku przeciętny maluszek. Ale design, kurde, design robi wrażenie. Jestem zadowolony, zegarek pasuje do codziennych takich streetwearowych ciuchów, przyciąga spojrzenia, kumple na niego się lampią. Na razie nie pytają skąd mam, ale obawiam się, że niedługo będzie wysyp w moim otoczeniu tych zegarków, bo chyba się spodobały :D
2021-04-27 12:08:42Wspaniały zegarek taktyczny - kupiłem skuszony tym, że mój dobry przyjaciel ma jeden model tej marki. Muszę powiedzieć, że jest świetny ten zegarek. Wysoka wodoszczelność, uszczelka, zakręcana koronka - nie do zabicia. Na ten moment już sporo ze mną przeszedł, jeździłem z nim na rowerze wyczynowym, pływałem, łaziłem po lasach. Jest super!
2021-04-27 12:05:52Jest coś niesamowitego w tym zegarku. Przykuł moją uwagę dawno temu i utkwił w głowie, nie pozwalając mi się od niego uwolnić. Ma specyficzną tarczę, która pozostaje w pamięci chyba na zawsze. Mój typ, tajemniczość w kolorach, jestem wzrokowcem i wizualnie ten zegarek zrobił na mnie ogromne WOW. Orient Star z dość nudną nazwą, ale pasją w tych wszystkich drobnych szczegółach, które widać dopiero po czasie. Chłonę go wzrokiem i cieszę się, że trafiłem przy okazji na dobrą promocję. ŚWIETNY PO PROSTU, dla mnie same superlatywy.
2021-04-27 08:42:22Mam nadzieję, że siostrze spodoba się ten zegarek, wybierałam pod kątem jej upodobań. Wygląda jak bransoletka, bardzo biżuteryjny. Błyszczy niesamowicie, może kiedyś sobie sprawię coś podobnego.
2021-04-27 08:34:13Piękny zegarek, polecam!
2021-04-26 19:30:11Super zegarek. Nie ma do czego się przyczepić. Bardzo wygodna i solidna bransoleta. Tarcza prosta, elegancka. Pasuje do każdego stroju. 10 bar wodoodporności, szafir i eco-drive - czego chcieć więcej?
2021-04-24 19:17:36Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego zegarka. Ma dużą czytelną tarczę. Ma skórzane paski. Jest bardzo elegancki. Mam też drugi zegarek, który noszę w pracy. Ten z Adriatiki kupiłem sobie na wyjście do miasta, do kościoła, na spotkania ze znajomymi i po to, by dodać sobie trochę "punktów" u kobiet :) Ilekroć na niego patrzę, polepsza mi się samopoczucie. Kupiłem go ok. 2 miesięcy temu. Wtedy kosztował 495 zł. Teraz widzę, że kosztuje 435 zł. Dla mnie ból, dla Was to może być okazja. Szczerze polecam. Pozdrawiam :)
2021-04-24 12:20:14Interesujący automat w dobrej cenie. Jakość wykonania i użytych materiałów jest bardzo dobra. Zwraca uwagę piękny szlif słoneczny tarczy, której elementy są wykończone jak w droższych zegarkach. Przyzwoita powłoka luminescencyjna na wskazówkach i indeksach godzinowych świeci dość jasno i stosunkowo długo. Największym plusem jest jednak zastosowany mechanizm. To produkt własny (tzw. in-house) Orienta, który góruje nad konkurencją w tej cenie funkcją stop sekundy oraz możliwością dokręcania koronką. To bardzo solidny, trwały i dobrze zaprojektowany mechanizm. Odchyłka dobowa mojego egzemplarza to bardzo przyzwoite jak na zegarek mechaniczny 10 sek. Jedyna rzecz, która nie podoba mi się w tym modelu to pasek, który, mimo że skórzany to sprawia wrażenie nieco "sztucznego". Zegarek sporo zyskał po jego wymianie co widać na załączonym zdjęciu. Mimo tej wady produkt Orienta broni się ogromem zalet, polecam go szczególnie osobom szukającym niedrogiego, pierwszego zegarka automatycznego. W takiej roli na pewno spełni oczekiwania.
2021-04-23 16:28:46Zegarek o doskonałym stosunku ceny do jakości. Ten model bardzo zwraca uwagę, najczęściej w pozytywnym sensie. Do plusów można zaliczyć jakość użytych materiałów oraz ogólne wykonanie wraz z dbałością o detale - zdjęcia makro zazwyczaj ujawniają drobne wpadki, tu jest perfekcja godna napisu "made in Germany". Przykładem jest, chociażby sekundnik idealnie trafiający w każdy indeks, coś, co w kwarcowych zegarkach nie jest często spotykane nawet w najwyższej półce. Cieszy fakt, że jest to nieudawany chronograf, sekundy stopera odmierza duży centralny sekundnik. W związku z tym do dyspozycji mamy dwie praktyczne skale - pulsometru oraz telemetru. Przyciski do obsługi chronografu reagują satysfakcjonującym klikiem, a koronka przylega ściśle do koperty. Plusem jest też dołączony pasek, przyjemnie pachnący skórą bardzo przyzwoitej jakości. Jeśli chodzi o mechaniczną stronę to zastosowany mechanizm Ronda 5020.B to bardzo solidne rozwiązanie na długie lata. Jest to wersja złożona ze szwajcarskich komponentów łożyskowana na 5 kamieniach i tu upatrywałbym jednego z minusów zegarka. To ponadprzeciętnie dobry mechanizm, ale nie tak dobry jak jego pozłacana wersja wykonana w całości w Szwajcarii na 10 kamieniach. Wybór nieco skromniejszej wersji przez producenta jest jednak zrozumiałe i podyktowane ceną, a szwajcarska wersja nie jest aż tak dużo trwalsza, żeby stało się to znaczącym minusem. Nawet na zastosowanym mechanizmie zegarek ma szansę chodzić dekady. Ronda 5020.B w zastosowanej tu wersji jest bardzo dokładnym (odchyłka w moim egzemplarzu wynosi średnio 3 sek. na miesiąc), bardzo trwałym mechanizmem. Cieszy też procedura zmiany daty, która trwa 15 min w okolicach godziny 24:00 w przeciwieństwie do konkurencji z Japonii, gdzie ten proces potrafi się rozciągać na parę godzin. Niemiecka dbałość o detale wychodzi nawet w zastosowanej od nowości baterii Sony, która jest bezpiecznym i budzącym zaufanie wyborem. Stosowane zazwyczaj przez inne firmy do tego typu mechanizmów, szwajcarskie baterie Renata, potrafią się wylać bez konkretnej przyczyny, a tutaj nie musimy ich wymieniać dla bezpieczeństwa zaraz po zakupie. Jeśli chodzi o minusy, to należy wspomnieć o zastosowanym szkiełku mineralnym, jest trwałe, ale nie tak jak szafir. Ze względu na zastosowany kształt szkiełka użycie szafiru, byłoby jednak kosztowne, więc po raz kolejny niemiecki rozsądek usprawiedliwia użycie takiego materiału. Podsumowując, zegarek uważam za jeden z lepszych moich zakupów, nie żałuję ani złotówki wydanej na niego a wspomniane minusy dla mnie są bardziej detalami i rozsądnymi kompromisami między ceną a jakością, niż znaczącymi wadami. Jeśli taki styl do Was przemawia, to będziecie bardziej niż zadowoleni, polecam!
2021-04-23 14:04:09Świetny zegarek, bardzo szybka dostawa.
2021-04-23 11:43:45Kupiłam go dla narzeczonego, mam nadzieję, że będzie zadowolony. Zegarek jest bardzo porządny, dość ciężki, ma sporą kopertę. Jestem bardzo zadowolona, bo wygląda dokładnie tak samo jak na zdjęciu. Szybka dostawa w bezpiecznej paczce. Polecam!
2021-04-23 06:19:47Prześliczny i bardzo uroczy, podkreśla moją kobiecą naturę. Model idealny na spotkania ze znajomymi, na randki i do biura na co dzień. Dzięki wskaźnikowi wiem, jaka faza księżyca jest teraz, a to dla mnie ważne, bo mam swój ogród, którym się zajmuję. Polecam!
2021-04-23 05:54:16Ładny open heart i wskaźnik rezerwy chodu. Tego szukałem, na dodatek jest tu duża rezerwa, bo aż 50 godzin. Lubię popatrzeć przez szklany dekiel na pracę mechanizmu. Polecam serdecznie, Orient Star robi naprawdę fajne zegarki.
2021-04-22 11:26:55Trafiony, zatopiony. To mój model. Nie wybrałabym lepiej, sądzę, że to zegarek mi przeznaczony. Koperta na moim ręku większa niż na męskim modelu, ale to dla mnie duży plus. Wygodna bransoleta. Musiałam tylko nauczyć się na nowo określać czas z jedną wskazówką :)
2021-04-22 11:21:39Zegarek w pełni spełnił moje oczekiwania, jeśli chodzi o wygląd oraz jakość wykonania. Dodatkowo jest bardzo dokładny, co jest pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo sprawnie dotarł do mnie w ciągu dwóch dni.
2021-04-21 18:12:54Wspaniały zegarek, Adriatica zawsze trzyma poziom. Według mnie na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Zdecydowanie polecam!
2021-04-21 13:34:39Mocny solarny zegarek, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jestem posiadaczem od dawna - zegarek ma czarną tarczę i elegancką bransoletę, dzięki czemu nie muszę zastanawiać się, czy do czegoś będzie mi pasował. Pasuje do wszystkiego. Polecam.
2021-04-19 11:55:33Zegarek jest idealny, chłopak tez jest bardzo zadowolony. Na żywo o wiele lepiej się prezentuje, grawerunek idealnie się wpasował.
2021-04-14 13:18:29Bardzo ładny, elegancki zegarek.
2021-04-14 09:45:52Prezent od Żony na 30 urodziny. Sam zegarek mega chorowałem na niego ze 2 lata. Mechanizm solarny, bluetooth, full led. Połączenie nowoczesności i klasyki. Polecam.
2021-04-13 13:58:34Bez problemów, zegarek kupiony sprawnie, zakupy udane. Model elegancki, tani i wygodny. Polecam.
2021-04-13 12:17:19Solidny, kompaktowy, idealny. Tak krótko można określić model GA21001A1ER. Łatwy w obsłudze podczas pierwszego kontaktu, nastawienie odpowiedniej godziny, to kilka kliknięć. Zakupiłem ten model ze względu na możliwość modyfikacji. Taki mały kombajn do zadań specjalnych. Kolor bardzo pasuje do filmu - Dark Knight. Wart swojej ceny.
2021-04-13 08:05:32Mój kochany facet podarował mi tę piękną biżuterię w formie zegarka. Pełni funkcję raczej ozdobną, ponieważ ciężko odczytać z niego godzinę, ale i tak uwielbiam, jak się błyszczy. To taki mój poprawiacz nastroju <3
2021-04-08 11:27:38Zegarek idealny - chodzę z nim wszędzie, nawet pod prysznic. Kocham go, jest uniwersalny, nie muszę go ściągać na spotkania służbowe. Szef też pochwalił, że jest taki naturalny i ładny.
2021-04-08 11:05:13Kobiecy i uroczy. Kontrast subtelny, zegarek ładnie leży na nadgarstku, robi za ładną biżuterię. Mesh bransoletka jest niezwykle przyjemna w dotyku, planuję zakupić sobie jeszcze jeden model zegarka z tej marki.
2021-04-08 10:56:10Super prezent dla męża, zegarek przyszedł bardzo szybko po zamówieniu. Model dość lekki i pracuje bardzo sprawnie. Mąż nosi go do biurowych ubrań, ma określony dress code, więc się go trzyma. Polecamy ten zegarek.
2021-04-08 10:31:19Jestem zadowolony z zakupów u państwa, zegarek przyszedł szybko i dobrze zapakowany. Małżonka dostanie go niedługo, mam nadzieję, że również podzieli zadowolenie :) Piękna tarcza!
2021-04-07 10:58:21Obsługa i czas dostawy na najwyższym poziomie. Zegarek wygląda na żywo o niebo lepiej niż na zdjęciach. Tarcza zegarka czytelna i elegancka, tak więc zegarek pasuje na każdą okazję. Polecam każdemu, kto jest niezdecydowany, bo naprawdę warto.
2021-04-07 05:35:55Tarcza jest śnieżnobiała, złota koperta i bransoleta wyglądają przy niej bardzo elegancko. Zegarek biżuteryjny, ale przydatny. Mama dobrze wiedziała, co mi kupić. Pasuje na każdą okazję i dosłownie wszędzie.
2021-04-06 06:51:41Prześliczna tarcza, zakochałam się w tym zegarku bez pamięci! Kwiatki są urocze i kobiece, a jak to Pierre ma też wygodną bransoletkę mesh. Jestem zachwycona, mam ładną biżuterię i zegarek w jednym <3
2021-04-06 06:40:14Lubię ciężkie zegarki. Moja opinia? Muszę zmienić garderobę. Zegarek świetnie prezentuje się jednakowo do codziennego użytkowania, ale koszula, marynarka lub garnitur dodatkowo podkreślają jego prestiż, co wyróżnia go na tle codziennych czynności, jakie wykonujemy. Diesel DZ7395 nic dodać, nic ująć.
2021-04-01 14:03:45Spodobała mi się męska Adriatica tak bardzo, że kupiłam ją bez namysłu. Jest spora, ale zgrabnie wygląda na moim nadgarstku. Cena niewygórowana, a przesyłka ekspresowa. Mam swój zegareczek i nie chcę go zdejmować nawet na chwilę!
2021-04-01 12:50:52Zegarek przyciąga uwagę, jest wygodny i pięknie się mieni w słońcu.
2021-04-01 05:29:13Moja dziewczyna jest nim zachwycona, kupiłem jej go na wiosenne dni, żeby mogła założyć do swojej kurtki z zamszu w kolorze tarczy tego modelu. Warto było kupić, chociażby dla widoku radości mojej kobiety. Bezcenne. :)
2021-03-31 12:27:22
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło