WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Mega fajna opcja przedłużenia gwarancji do 6 lat przy zakupie. Mogę spać spokojnie z tym mocarzem :)
2021-09-25 16:43:05Fajna opcja przedłużenia gwarancji, wreszcie nie musiałem robić przelewu i mam 6 lat gwarancji :)
2021-09-25 16:42:02Super wykonany zegarek z niezawodnym mechanizmem Eco-Drive. Płaska koperta pomimo wielu funkcji. Delikatne wzornictwo na ciemnogranatowej tarczy. Piękny, elegancki. Gorąco polecam. Miła i fachowa obsługa sklepu. Szybka i darmowa wysyłka. Polecam.
2021-09-24 11:31:23Super łączy się z telefonem. Polecam. Super szybka przesyłka.
2021-09-21 15:09:28polecam wszystkim :)
2021-09-21 15:06:52Zegarek kupiłem w 2013 r. z przeznaczaniem do garnituru do pracy oraz do bardziej eleganckiego stroju wyjściowego. W grę wchodziły tylko zegarki ze szkłem szafirowym, bo ze swego doświadczenia życiowego wiem, że przy użytkowaniu ze szkiełkiem mineralnym prędzej czy później będą rysy, co nie wygląda ładnie, schludnie i estetycznie. Jak ktoś posiada wygórowane ambicje, a bardzo ograniczony budżet to ciężko moim zdaniem kupić coś lepszego, a już z całą pewnością przynajmniej powinien rozważyć zakup tego zegarka (lub ten sam model w innym kolorze koperty i wskazówek – jest równie ładny, ja wybrałem w ciepłym kolorze złota). Jeżeli ktoś posiada duże wymagania estetyczne oraz co do elegancji koperty, tarczy, wskazówek, indeksów cyfr plus coś ekstra piękne niebiesko-żółte fazy księżyca na białej tarczy oraz co do jakości wykonania i chce mieć non stop estetyczny wygląd szkiełka bez rys w trakcie użytkowania (bez potrzeby wymieniania go u zegarmistrza co jakiś czas), a jednocześnie dysponuje bardzo ograniczonym budżetem, to do 1 tys. zł ten zegarek jest na pewno w grupie najlepszych zegarków do polecenia. Moim zdaniem nawet w cenie do 2 tys. zł moim zdaniem ten zegarek jest chyba lepszy od 90% konkurencji. Dość powiedzieć, że niemal identyczny model w kolorze złotej koperty i z fazami księżyca EDOX LES BEMONTS 40002 37R AR (jest także zupełnie identyczny EDOX dla odpowiednika Adriaticy ze srebrną kopertą) kosztuje ponad 3 tys. zł. Po obejrzeniu kilku tysięcy zegarków stwierdzam, że jest sporo dość podobnych stylów/wzorów wyglądu tarczy — które kopiują od siebie wzajemnie producenci, a zegarki różnią się głównie ceną z uwagi na renomę marki producenta. Wygląd — bardzo dobry — pięć gwiazdek Jakość wykonania — koperta, tarcza oraz wskazówki bardzo dobry — pięć gwiazdek. Minus tylko za słabą jakość przycisków zmiany daty — jeden przycisk w ciągu 8 lat, ze trzy razy mi się zacinał (pozostawał wduszony, przy czym one normalnie nie wystają) i dopiero zegarmistrzowi udało się go przywrócić do sprawności. Jakość szkiełka – szafirowe – po 8 latach użytkowania ani jednej ryski. Odnośnie do jakości paska – normalna/przeciętna – sztywny bardzo na początku. Oryginalnie w 2013 r. kupiłem zegarek z czarnym lakierowanym paskiem. Pasek na początku był bardzo sztywny i po ok. 3 latach w różnych miejscach posiadał widoczne miejsca, gdzie lakier zaczyna schodzić wskutek przetarcia, a pasek minimalnie rozwarstwiać w niektórych miejscach — konkretnie na obrzeżach paska przy zapięciu, gdzie po prostu jest najbardziej użytkowany przy zakładaniu i zdejmowaniu. Kolejne 2-3 lata dało się nosić, choć widać było ślady użytkowania przy bliższym przyjrzeniu. Po ok. chyba 6 latach kupiłem w salonie zegarków niemal identyczny oryginalny pasek Adriatica (sprowadzili mi na zamówienie — dość sporo jest podobnych na rynku — ale uparłem się na identyczny) — dokładnie te same wymiary i wzorek na pasku. Jedyna różnica jest taka, że w 2013 r. Adriatica miała lakierowany, a teraz jest matowy — bez lakierowania. Wygląda równie dobrze, a po latach nie powinno być widocznych śladów użytkowania — różnic w niektórych miejscach odcieniu czerni z powodu starcia lakieru. Tak więc według mnie oryginalny lakierowany pasek w 2013 r. był normalnej lub przeciętnej jakości raczej dość podobnej, jaka występuje w zegarkach w okolicy do 2 tys. zł. Jak ktoś kupuje zegarek ze skórzanym paskiem i planuje użytkować go przez wiele lat, to musi się po prostu liczyć, że prędzej lub później po ok. 3-5 latach (w zależności od częstotliwości użytkowania oraz sposobu) musi zmienić pasek skórzany na nowy – tak jak w każdym innym zegarku. Po podobnym okresie ok. 6-7 latach wymieniałem pasek skórzany w moim drugim zegarku Tissocie, gdzie również z 3-4 lata pasek był w dobrym stanie oraz z 2-3 lata znośnym. Według sprzedawców, z którymi rozmawiałem 3-5 lat użytkowania dla paska skórzanego to jest standardowy okres użytkowania (wszystko zależy od tego, z jaką częstotliwością ktoś go użytkuje, sposobem użytkowania, a także poziomu akceptowalnego dla kogoś stopnia wizualnego zużycia).
2021-09-15 19:44:54Zegarek idealny do wybrania na prezent, bo z pewnością każdemu się spodoba i będzie pasować. Piękna czerń całego zegarka świetnie się komponuje zarówno do noszenia na co dzień, jak i na bardziej oficjalne wyjścia. Funkcjonalne tarcze, praktyczne i super wyglądające w półmroku wskazówki z powłoką luminescencyjną i ponadczasowy wygląd. Zegarek sprawia wrażenie bardzo solidnego. Obdarowany testuje już go kilka miesięcy, jest bardzo zadowolony i nie ma żadnych uwag :)
2021-09-13 11:41:44Przepiękny, bardzo drobny! Ma masę perłową, a kształt róży naprawdę robi tutaj niesamowite wrażenie. Drobny wyjściowy zegarek, zakładam na ważne wydarzenia i na randki z moim mężem <3 Polecam, naprawdę cudny!
2021-09-11 23:21:18Nigdy nie nosiłem zegarków, no ale niejako mnie "zmuszono" do wyboru, ponieważ dostałem na jedną z okazji voucher prezentowy do Was. Wszedłem niezbyt chętnie i zacząłem szukać jakiegoś modelu i przypadkiem trafiłem tu, w ten zegarek... Efekt jest taki, że od kilku dni noszę ten "przypadkowy" zegarek i nie mogę się sam sobie nadziwić, że jestem w stanie zdzierżyć coś na nadgarstku, no i na dodatek nie jestem w stanie przestać go nosić! Rozpisałem się, prawie wyszła z tego parodia reklamy cukierków "dziś sam jestem dziadkiem", ale taka prawda! Polecam, warto mieć taki kunsztowny dodatek!
2021-09-11 23:03:29Minimalistyczne cudeńko! Uwielbiam ten zegarek do eleganckich, nowoczesnych stylizacji. Zawsze robi wrażenie. :) // Z minusów: 1. konieczność przyzwyczajenia się do nieco uwierającego pokrętła, 2. ciemna tarcza wieczorami jest mało czytelna. Niemniej i tak go polecam! :) P.
2021-09-11 08:45:53Zegarek był na prezent dla Męża. Wygląda bardzo ładnie i chociaż jest duży, to pasuje do wszystkiego.
2021-09-06 09:02:15Zegarek zamówiłam dla syna na gwiazdkę. Spełnił jego oczekiwania w 100 procentach. Bardzo dobre wykonanie, zegarek lekki i wygodny w użytkowaniu. Atrakcyjny wygląd. Bardzo polecam.
2021-09-04 18:56:16Bardzo ładny zegarek. Świetnie sprawdził się jako prezent.
2021-08-31 05:44:23Bardzo dobry wybór dla osób ceniących sobie wygląd i funkcjonalność.
2021-08-29 14:47:59Polecam wszystkim. Super leży na ręku, kupiłem w sklepie stacjonarnym — mega sprawna obsługa.
2021-08-28 08:29:19Produkt bardzo dobrej jakości. Jestem pod wrażeniem szybkiej dostawy.
2021-08-26 20:06:18Zegarek elegancki na okolicznościowe spotkania i taki ma być. Czysta forma, formą zahaczającą o miniony okres międzywojnia co daje taka fajną nutkę retro. Naprawdę piękny zegarek. Często nosze na rodzinne i biznesowe spotkania.
2021-08-26 19:47:31Super zegarek - na żywo mega się prezentuje, no i szybka dostawa!
2021-08-25 10:58:35To już mój drugi zeppelin. Te zegarki są po prostu fantastyczne. Ten model ma lekko wypukłe szkiełko i jest bardzo wygodny. Pasuje do garnituru idealnie.
2021-08-18 18:13:02Zegarek super wysyłka ekspresowa, gorąco polecam sklep.
2021-08-16 11:18:20Jak zwykle Zegarownia stanęła na najwyższym podium! Wspaniały zegarek, o niebo lepiej wygląda "na żywo" Idealnie trafia w indeksy i wykonany jest z należytą precyzją i dokładnością. Pozdrawiam zespół Zegarowni... To mój już chyba siódmy zegarek z tego portalu, a wiem, że nie ostatni.
2021-08-13 10:03:09Dziękuję zespołowi Zegarowni za sprawną realizację zamówienia. Zegarek wspaniały, reprezentacyjny, naprawdę żadne zdjęcie czy film nie oddadzą jego szyku w kontakcie na żywo. Super zegarek, super sklep. Polecam!
2021-08-11 11:22:06Jako że ma to być prezent po obronie magisterskiej, zależało mi, żeby był idealny. I jest :) Wszystko zapakowano starannie i estetycznie, a sam zegarek jest po prostu piękny. Grawer w cenie również się przydał - świeżo upieczona magister będzie mieć cudowną pamiątkę na lata. Bezproblemowy, szybki i udany zakup.
2021-07-27 14:42:01Zmienia kolory jak kameleon dzięki lekko błyszczącej stalowej obudowie i bransolecie. Odczyt gładki i czysty, chronograf działa bez zarzutu. Szwajcar jak marzenie. Polecam.
2021-07-21 07:31:21Robi niesamowite wrażenie, luksusowe i zarazem bardzo przyjemne dla oka. Wybrałam go na podarunek z okazji 40 urodzin mojego męża. Mąż zachwycony, nigdy nie miał drogiego zegarka :) polecam gorąco, nie spodziewałam się, że można kogoś tak uszczęśliwić!
2021-07-21 07:28:51Smartwatch prezentuje się dość okazale, chociaż pasek mnie trochę denerwuje. Oprogramowanie super, nie potrzebuję nic więcej. Dobrze i szybko łapie connect z telefonem. Opcje sportowe naprawdę działają tak, jak trzeba (tu mam kiepskie doświadczenia z inną firmą, z dużo tańszymi zegarkami). Polecam.
2021-07-21 06:52:48Żaden wyjazd nie udałby mi się bez tego patchfindera. Traser robi zegarki chyba ze stali. Ten ma na dodatek kompas i wskazówkę drugiego czasu. Czasami mam okazję rozmawiać z osobami z drugiej strony kuli ziemskiej i wypada wiedzieć, czy im czasem nie przeszkadzam telefonem o trzeciej nad ranem lub w trakcie obiadu :) Zegarek jest duży, ma wyraźną tarczę. Jest bardzo wygodny, bateria bardzo długo trzyma — mam go już kilka miesięcy i na razie śmiga. Polecam!
2021-07-14 12:05:25Orient był moim wyborem ze względu na polecenie mi go przez znajomych, którzy mają tę markę na swoich nadgarstkach. Jestem zadowolony, zegarek doskonale czuć na ręce, rezerwa chodu pokrywa się z tą podaną w specyfikacji.
2021-07-14 10:23:51Piękna czarna tarcza, która błyszczy i pokazuje dopiero w świetle swoje prawdziwe oblicze. Funkcjonalny dodatek i biżuteria w jednym. Jestem bardziej niż zadowolona. Polecam.
2021-07-14 08:32:56Uważam ten zegarek za nieziemski. Zrobiłam sobie prezent na urodziny, chciałam chociaż raz mieć zegarek luksusowy, tak dla siebie samej. Jestem zachwycona jego urodą. Idealny na wiele różnych okazji. Polecam cieplutko!
2021-07-13 09:03:31Wspaniały sikor. Wszystko idealnie spasowane. Bardzo dokładny pomiar czasu. Wskazówki idealnie trafiają w indeksy, a podświetlenie trytem jest bajeczne i bardzo czytelne. Dodatkowo 300 m wodoodporności pozwala spokojnie zabrać go po wodę. Mam różne zegarki, ale ten robi robotę. Duże 5 nic dodać, nic ująć.
2021-07-12 10:41:00Bardzo ciekawy zegarek, otrzymałem go jako prezent i jestem zadowolony z jego wyglądu. Tutaj dopiero doczytałem więcej o nim i jestem zaskoczony wysoką wodoszczelnością oraz możliwościami tego modelu. Do eleganckich może nie należy, ale umówmy się, że nie o elegancję tu chodzi. Polecam.
2021-07-05 08:43:54Jeżeli potrzebujesz naprawdę solidnego i niezawodnego towarzysza na wyprawę w nieznane albo po prostu do codziennej pracy, to ten zegarek jest dla Ciebie. Fantastycznie sprawdza się w każdej sytuacji czasoprzestrzennej. Duży, czytelny wyświetlacz, niezawodny mechanizm sprawdzony przeze mnie i na pustyni, na basenie oraz na spacerze z psem :P. Atutem jest także piękny, ponadczasowy wygląd. Cena po prostu rewelacyjna.
2021-07-03 08:06:06Zegar robi naprawdę bardzo dobre wrażenie na żywo. Bardzo lekki, mnóstwo detali oraz precyzja wykonania. Polecam model jak i sklep :)
2021-07-02 14:13:57Bardzo dobry fachowy kontakt z biurem obsługi klienta, polecam gorąco wasz sklep. Zegarek bardzo dobrze się prezentuje, jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Idealny na prezent jak w moim przypadku.
2021-07-01 08:14:56Zacznę od Firmy Zegarownia. W skrócie same pozytywy. Kontakt, obsługa, szybkość realizacji zamówienia. Wszystko na najwyższym poziomie. Ocena bardzo dobra. Co do zegarka jest genialny. Lekki, super wykonany. Oświetlenie TRIGALIGHT - mistrzostwo świata. Bardzo czytelny i widać od razu, że sprawdzi się w każdych warunkach. Rewelacja w dobrej cenie. Polecam!
2021-06-30 04:09:12Zegarek nadaję się na co dzień, wygląda fajnie. Jakość jest naprawdę ok. Polecam!
2021-06-29 11:48:11Zegareczek otrzymałam na urodziny od przyjaciół. Naprawdę jest urokliwy :) Na deklu mam grawer, a tak się prezentuje na żywo :D
2021-06-18 11:29:53Zegarka z ręki praktycznie nie zdejmuję. Podoba mi się jego klasyczny i czytelny wygląd. Do tego przystępna cena i dobra jakość. Super. Jestem naprawdę zadowolony!
2021-06-18 11:22:09Zwykły-niezwykły. Pięknie wygląda, tarcza monochromatyczna, wydaje się być płaska, co mi się bardzo podoba. Podzielona na ćwiartki, a na dole malutki datownik. Lubię takie modele, mają coś w sobie :)
2021-06-17 12:37:13
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło