WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Świetny klasyk na każdą okazję. Nie ma rzeczy, do której by nie pasował. Żona mówi, że nie mogłem lepiej wybrać, a ja chyba przyznam jej rację, do tej pory nosiłem jednego i tego samego zajechanego już Seiko. Teraz mam tego Tissota i jestem zachwycony. Polecam.
2021-11-30 12:32:50Kozak :)
2021-11-30 10:16:46Zegarek jest bardzo mocny i wytrzymały. Cicho pracuje, dobrze przylega do ręki, ale nie odparza. Wygodny w użytkowaniu, chronograf działa bez zarzutu. Jestem zadowolonym klientem, na pewno tutaj wrócę po prezenty dla rodziny na święta bożego narodzenia!
2021-11-30 09:38:10Fajny, bardzo wygodny, no i przede wszystkim dobrej marki. Nie narzekam, zegarek robi ogromne wrażenie na znajomych, noszenie go to czysta przyjemność. Zakochałem się ;)
2021-11-30 09:27:54Subtelny jak na chronograf i to do tego w czarnym jak smoła kolorze. Tarcza bardzo czytelna, mimo że taka ciemna. Wszystko działa sprawnie i bez zarzutu, zegarek przyszedł w tempie ekspresowym, aż się zaskoczyłem, że tak się da. Z innych firm standardowo zamawiałem coś i dostawy były po kilku dniach, a tu praktycznie na następny...! Wrócę, tylko tyle powiem!
2021-11-30 09:16:57Kupiony dla babci - ma drobny nadgarstek i jest ogólnie malutka, więc taki zegarek będzie dla niej idealny. Czeka na mikołajki, kiedy ma też urodziny, ale już teraz napiszę, że macie rewelacyjny sklep z ogromną ofertą oraz naprawdę super obsługę. Zegarek zamówiony w zeszłym tygodniu po piętnastu minutach rozmowy z konsultantem, przyszła paczka następnego dnia poprzez kuriera. Jestem zadowolony, wszystko sprawnie i bardzo bezpiecznie. Polecam z całego serca.
2021-11-30 08:28:55Zegarek elegancki i z wysokiej półki. Lubię go za bezpretensjonalność i naprawdę korzystną cenę. Jestem zadowolony z tempa przesyłki. Polecam serdecznie!
2021-11-30 08:09:09Uwielbiam zegarki z chronografem. To moja miłość od wielu lat, w kolekcji mam już Certinę, Seiko, Citizena, Invictę i kilka innych modeli, a teraz czas przyszedł na Tissota. Mój jeden z dwóch ulubionych modeli, który noszę teraz bez przerwy. Będzie ze mną na rodzinnej wigilii, nic to, że nie jest elegancki i nadęty ;) polecam ;) firma solidna, sklep także.
2021-11-30 08:02:21Zegarek już jest u mnie, legendarne Błonie robi wrażenie. Zegarownia jak zwykle nie zawodzi :) polecam
2021-11-29 19:19:27Przeczytajcie słów tych kilka, przecież to jest tylko chwilka. Jak szukałem wspaniałego, zegarka wymarzonego. Sportowych już mam bez liku, pomyślałem o klasyku. Tarcza ma być stonowana, lecz czytelna zaraz z rana. Wskazówki, sekundnik, data- oczywista to jest sprawa. Ma wyglądać nader skromnie, acz wygodnie oraz godnie. Zegarownię odwiedziłem, zamówienie wnet zrobiłem. Tam Pierre Ricaud wpadł mi w oko, na ręce wygląda spoko. Szkiełko szafir napisane, nie będzie zarysowane. Dwa dni szybko już zleciały, mam zegarek ten wspaniały. Klasyk mój ten wymarzony, a to prezent jest od żony
2021-11-25 00:01:47Najtrudniejszą rzeczą podczas wyboru prezentu dla bliskiej osoby jest próba odgadnięcia jej potrzeb. Spoglądając na nią, możemy odnosić wrażenie, że ma wszystko. "Czym ją zaskoczyć", pojawia się pytanie. W moim przypadku całkiem przypadkowo natknęłam się na stronę Zegarownia. Pośród ogromnej ilości niezwykłych zegarków wyróżniających się niesamowitym wyglądem znalazłam coś, co okazało się najbardziej trafionym prezentem. Piękny, klasyczny zegarek z czarnym skórzanym paskiem. Dodatkowe tarcze zdecydowanie dodawały mu charakteru. Idealny dodatek zarówno na formalne spotkania, jak i również na codzienne przygody. Najlepszy jest fakt, że wcale nie trzeba wydać majątku, żeby otrzymać solidny i dobrze wyglądający zegarek. Zegarownia oferuje zegarki na każdą kieszeń, które zachwycą odbiorcę. Czy coś tak "prostego" może uszczęśliwić bliską nam osobę? Odpowiedź jest tylko jedna OCZYWIŚCIE, ŻE TAK.
2021-11-27 19:35:28Piękny zegarek, klasyka w czystym wydaniu. Czuję się z nim bardzo dobrze na ręku. Pasuje do mojego stylu. Polecam serdecznie!
2021-11-24 13:55:19Idealny na prezent! Szybka dostawa I wysoka jakość?
2021-11-24 11:51:17Nie tylko powiększył kolekcję, ale też urozmaicił ją i dodał smaku. Jakość wykonania, styl, dokręcanie z koronki, stop sekunda i piękna luma - nic tylko nosić i cieszyć oczy. Upływającemu czasowi warto nadać najlepszą oprawę od Laco.
2021-11-17 19:08:55Fajny, duży, czarny zegarek. Jego jedyną wadą jest brak dodatkowego "przęsła" do bransolety.
2021-11-17 09:51:21Świetny kontakt, szybka dostawa:-) Piękny klasyczny czasomierz, elegancka koperta, wypukłe szkiełko, dobrej jakości skórzany pasek, klamerka sygnowana znaczkiem marki :-) polecam każdemu, kto chce się wyróżniać :-) zegarków tej firmy nie można pomylić z żadnymi innymi. To mój pierwszy Zeppelin, ale na pewno nie ostatni. Polecam gorąco!!!
2021-11-15 13:51:12Uwielbiam duże i sportowe zegarki, więc mój wybór nie mógł paść na nic innego jak na kolekcję Chrono XL. To już któryś z kolei produkt od tej marki i nie jeden zakup w Zegarowni. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na obsłudze, ani na samych zegarkach Tissot - jakości materiałów, ani na precyzji w chodzi, ani na funkcjach. Wszystko zawsze było wykonane na fachowym poziomie. Do tego jest lekki, ma proste linie i bez obaw można zakładać go do luźniejszego garnituru. Czy polecam? Jasne, że tak :D
2021-11-08 20:04:48Klasyczny garniturowy styl i precyzja. To jest to, czego szukam w zegarkach. Jednak przy samym zakupie zegarek musi do mnie przemawiać. I tak było z tym modelem Tissot, kiedy wybrałem się do sklepu. Po wzięciu go do ręki i dotknięciu skórzanego paska, możliwości poczucia go na ręku, to musiałem go kupić. Koniec i kropka. Przepadłem. Miał być to tylko rekonesans spośród różnych firm przed faktycznym zakupem, ale nie mogłem się powstrzymać. No i mam Tissota. Pierwszy w mojej kolekcji. I nie, nie żałuję tak szybko podjętej spontanicznej decyzji. Jeszcze nie wiem, jak sprawdzi się mechanizm, ale po kilkukrotnym założeniu, jak dla mnie, jest idealnie wyważony. Serdecznie polecam, nawet jeśli ma być to szalony zakup. Zegarek z pewnością nie zawiedzie.
2021-11-08 19:59:22Model nie sportowy, ale też nie stricte klasyczny. Takie coś pomiędzy. Szukałem czegoś, co zaspokoiłoby moją potrzebę posiadania modnego dodatku, gadżetu, który pasowałby nie tylko do garnituru i nie głupio byłoby go założyć do dresów, a także możliwość swobodnego korzystania ze stopera w momencie, kiedy ręce miałbym zajęte. No i wybór padł na tego Tissot. Odpowiednie kolory, precyzyjny szwajcarski mechanizm, chronograf i pasek, który nie wyrywa włosów. Tak, z pewnością to mój faworyt na kilka miesięcy, a może i lat :) Na pewno będę go polecał znajomym i innym zainteresowanym :)
2021-11-08 19:50:06Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Nie ważne, czy w biżuterii, czy w zegarku. Szczególnie, jeśli sam zegarek wygląda jak bransoletka za milion dolarów :3 Certinę Aqua dostałam jako prezent zaręczynowy. I tak, był też wcześniej pierścionek i to słynne "tak" ;P Od momentu założenia zakochałam się w tym niesamowitym głębokim odcieniu masy perłowej, oczywiście w diamentach, i tymi idealnie zgranymi kolorami różowego złota i srebra. Coś pięknego :) Polecam każdej dziewczynie, a jak szukasz prezentu dla swojej partnerki, to właśnie ten model. To będzie strzał w 10 :D
2021-11-08 19:44:12Zegarek naprawdę zachwyca i jest wart swojej ceny. Od dawna przymierzałem się do kupna jakiejś Certiny, tym bardziej że zbliżała mi się 50. na kark i chyba dopadł mnie kryzys wieku średniego. Jednak nie mogłem zdecydować się na jakiś konkretny model. Byłem trochę też natrętnym mężem, bo co chwila pytałem o zdanie żony, który jej się podoba. Chwała, że nie posłała mnie wtedy do diabła :D Aż w końcu, przyszedł dzień moich 50., ja bez zegarka - niestety, i kolacja z najbliższymi. Pod jej koniec małżonka podchodzi i wręcza mi pudełko. A w środku? Ten właśnie zegarek Certiny. Chyba jednak miała dość mojego niezdecydowania. Przyznam, że noszę go cały czas. Jest wygodny, precyzyjny, lekki, no i ten oszałamiający kolor tarczy. No czego chcieć więcej? Chyba tylko zimnego piwa przyniesionego wieczorem przez żonę do łóżka :D Żart ;P
2021-11-08 19:18:07Super. Zegarek potężnie wygląda i działa na kwarcu o dużej mocy. Lubię jego wygląd, jest zauważalny z daleka i robi ogromne wow. Jestem zadowolony.
2021-11-08 12:36:57Interesujący zegarek dobrego szwajcarskiego producenta. Moimi liderami Swiss Made są właśnie Tissot, Certina, Aviator i Victorinox. Tissot jest elegancki, mocny i wydajny. Dobrze się układa na ręku. Polecam!
2021-11-08 12:32:28Zamówiony z myślą o moim facecie. Jestem zadowolona, zegarek wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciach, pudełko i papiery oryginalne. Dostawa paczkomatem bezpieczna, na pewno w przyszłości tutaj wrócę ponownie i wybiorę zegarek tym razem już dla siebie. Polecam.
2021-11-08 12:28:33Zegarek otrzymała w prezencie moja mama, która kocha drobne koperty i biżuteryjny styl. Nosi go z zachwytem, do tej pory nie widziałem, żeby się z czegoś tak bardzo cieszyła. Dziękuję za szybką transakcję i przesyłkę!
2021-11-08 11:59:36Nie co dzień dostaje się takie zegarki. Ten to wyjątkowa baja, podoba mi się jego elegancja, taka niewymuszona. No, nienachalna. Mogę z powodzeniem iść z nim na spotkanie biurowe, raut czy gdziekolwiek indziej. Dziękuję :)
2021-11-08 11:37:29Taka niby zwykła kostka od Casio, ale coś w sobie ma :D
2021-11-08 11:27:43Mówcie sobie, co chcecie, ale ja uważam, że to jeden z najlepszych zegarków z chronografem, jakie przyszło mi mieć. Tissota już kiedyś miałem, nie stąd, ale teraz mogę wreszcie mieć je z mojego jednego z ulubionych sklepów internetowych. Polecam.
2021-11-08 11:11:53Bardzo dobry zegarek z wyższej półki. Wahałem się między nim a Certiną, w końcu zdecydowałem się na Tissota. Przyszedł bardzo szybko, porządnie i bezpiecznie zapakowany, z kompletem dokumentów i kartą gwarancyjną. Transakcja szybka i sprawna. Polecam!
2021-11-08 11:03:16Fantastyczny zegarek damski, który przykuwa każde, dosłownie każde spojrzenie. Mąż zachwycony jest moim widokiem, mówi, że z nim wyglądam jak dwa miliony dolarów. I tak się czuję :)
2021-11-05 15:23:31Piękny, mamie przypadł do gustu, a ja jestem szczęśliwa, że mogłam podarować go jej z okazji 50-tych urodzin. Kochana mama nosi go teraz praktycznie bez ustanku. Cena korzystna a sklep bardzo profesjonalny. Na pewno wrócę oraz dalej polecę!
2021-11-05 15:14:42Lubię pływać i nurkować oraz posiadać świetny zegarek, z którym mogę tę aktywność uprawiać. Certina Aqua spisała się na medal. 300 metrów wodoszczelności, sportowa oprawa i super materiały to jest dokładnie to, czego chciałem. Model nie jest ciężki, za to fantastycznie wygląda. Polecam.
2021-11-05 15:09:22Transakcja przebiegła pomyślnie, zegarek przyjechał bardzo szybko. Ponadto był zapakowany na prezent, tak jak sobie tego życzyłem. Wszystko idealnie. Duży plus. Polecam, D.
2021-11-05 14:58:57Najpiękniejszy. Potrzebowałam biznesowego zegarka i go znalazłam tutaj. Certina niby sportowa, ale jednak idealnie wpisuje się w mój dress code biurowy. Polecam serdecznie, zakupy tutaj to zawsze czysta przyjemność.
2021-11-05 14:50:57Niesamowity, kobiecy zegarek. Diamenty subtelne, bardzo delikatne, nie rzucają się w oczy, ale podkreślają szlif słoneczny na tarczy. Widziałam już wcześniej ten model na żywo i kiedy przyszedł, byłam tak samo zachwycona, jak w momencie mierzenia go w punkcie. Doskonała wodoszczelność. Polecam!
2021-11-05 10:56:12Dostałem ten zegarek w prezencie od współpracowników w mojej firmie. Jest w moim stylu. Pasek ekologiczny, tak więc wspiera moje wartości, a ja czuję, że jest dla mnie stworzony. Polecam serdecznie, Swiss Made nie ma sobie równych w jakości.
2021-11-05 09:28:33Zegarki Certina robią na mnie ogromne wrażenie. Wybrałem ten ze względu na to, że ma mechanizm automatyczny. To dobrze zainwestowane 4 koła. Uważam, że model jest idealny do sportu i na co dzień. Mam świadomość, że wytrzyma lata. Polecam!
2021-11-05 08:30:05Wreszcie Certina w moim ulubionym sklepie z zegarkami! Kupiłem od razu, bez namysłu. Zegarek idealny. Wygodny, bardzo komfortowa bransoleta. Faktycznie, precyzja niesamowita. 300 metrów wodoszczelności robi wrażenie. Jestem zachwycony tym zegarkiem.
2021-11-05 08:18:55Śliczny i złoty, noszę go jako dodatek do wszystkich wzorzystych rzeczy, lubię takie zegarki. Polecam!
2021-11-04 15:50:09Jestem zachwycona tym wyborem. Prezentuje się przepięknie. Polecam każdej kobiecie wybór tego zegarka! Bądź Panom na prezent dla swoich kobiet :)
2021-11-04 14:44:07
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło