WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Ekstra. Jestem zadowolona z zakupu, zegarek wygląda git. Nie narzekam na bransoletę. Szkoda, że bez luminescencji, ale to nieważne jest. Moja ulubiona biżuteria.
2021-12-16 14:33:10Wygodny i elegancki, tego potrzebowałam. I cena naprawdę bardzo niska, aż jestem w szoku. Polecam!
2021-12-16 14:28:17Wygodny w użytkowaniu. Pięknie wygląda, przyszedł bardzo solidnie zapakowany, jestem pełna podziwu dla pudełka. Spodziewałam się jakiegoś kartonowego słabego opakowania a tu szok! Mocne, twarde pudełko z wyściełaniem i poduszką. Polecam cieplutko!
2021-12-15 11:23:19Wygląda tradycyjnie i elegancko. Paseczek bardzo wygodny, kolor chłodnej szarości jest moim ulubionym. Oszalałam na punkcie tego zegarka <3 pewnie kupię jeszcze jakiś :)
2021-12-15 11:01:49Zegarek prezentuje się niezwykle stylowo, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jak elegancko, a zarazem niezobowiązująco wygląda na nadgarstku. Do tego układa się na nim bardzo wygodnie, a bransoleta jest łatwa w regulacji. Minimalistyczny design i bezproblemowe działanie - oceniam na duży plus :)
2021-12-14 10:16:54Zegarek zakupiony na prezent świąteczny. Doszedł w krótkim czasie, choć były chwilowe problemy z jego dostępnością. Certina jest dla Taty i przyznam na tę chwilę, że prezentuje się fenomenalnie. Zegarownia po raz kolejny udowodniła, że potrafi stanąć na wysokości zadania i to z profesjonalnym podejściem do klienta :)
2021-12-14 07:46:36Ładny zegarek, doskonały jako ekskluzywny prezent na różne okazje. Jestem zadowolona, kupiłam dwa te zegarki dla bliskich mi mężczyzn w rodzinie. Ze szczerego serca polecam.
2021-12-13 15:25:56Stylowy i elegancki zegarek mojego męża. Wygląda z nim świetnie, do tego koszula, krawat i aktówka <3 zegarek w dobrej cenie i na lata. Moje zadowolenie jest ogromne. Pozdrawiam.
2021-12-13 15:03:39Zegarek dla prawdziwych mężczyzn. Lubię tę markę. Wreszcie wróciła na wasze łono i z przyjemnością go zamówiłem. Naprawdę super model.
2021-12-13 14:45:28Moja dziewczyna go ode mnie dostała bez okazji. Jest zachwycona, a ja uważam, że do twarzy jej w tym modelu. Polecamy oboje, jest dopasowany do każdej sytuacji.
2021-12-13 14:34:50Żona zadowolona z zegarka, pięknie prezentuje się na jej ręku. Założyła go na naszą rocznicę ślubu. Wyglądała dla mnie zjawiskowo. Polecam sklep, dzięki szybkiej dostawie prezent przyszedł na czas.
2021-12-13 11:56:24Piękny i kobiecy, noszenie go sprawia mi radość i podnosi samoocenę. Pasuje z każdą torebką, plecakiem czy butami. Uniwersalizm przede wszystkim.
2021-12-13 11:55:21Zegarek niczego sobie, naprawdę elegancki i klasyczny. Piękny, tyle w temacie, bo nie ma się co rozpisywać.
2021-12-13 11:17:25Super zegarek. Na co dzień, na wieczór, na randkę i do pracy. Nie jest ekstrawagancki. Ładny i kobiecy. Polecam.
2021-12-13 10:43:25Będzie prezentem na Boże Narodzenie dla córki. Zegarek wygląda porządnie i modnie, dlatego go wybrałem. Przesyłka bez turbulencji - przyszła szybko i bezproblemowo. Grawer również się zgadza. Pozdrawiam i polecam. Olgierd.
2021-12-10 12:21:30Zegarek jest przepiękny, delikatny i wygodny. Mój narzeczony wybrał go dla mnie na moje urodziny. Jestem zadowolona. To taki przyjemny dodatek na każdą okazję i mogę go dopasować do wszystkich swoich strojów. Super zegarek :)
2021-12-10 11:36:23Szafirowe szkło, wodoszczelność 100m i zakręcana koronka. Poza tym ta minimalistyczna, przejrzysta tarcza, typowa dla zegarków typu pilot znanych firm takich jak "Laco" czy "Stowa" . Za tą cenę rewelacja!
2021-12-09 19:03:20Mam nadzieję, że mojej kobiecie spodoba się ten model. Kupowałem z myślą o tym, żeby pasował jej do większości strojów. Zakupu dokonałem w sklepie stacjonarnym i nie żałuję, wszystko na wysokim poziomie. Polecam.
2021-12-09 11:47:24Dostałam od męża na mikołajki i jestem oczarowana wygodą tego zegarka. Bardzo czytelny i pasujący na każdą okazję i do każdego stroju. Uniwersalny dodatek, który polecam każdej kobiecie!
2021-12-09 11:44:45Zegarek ma nowoczesny, bardzo minimalistyczny wygląd i doskonale pasuje do mojego stylu. Cena może nie jest niesamowicie przystępna, ale też nie taka, na którą musiałabym nie wiadomo ile odkładać. Polecam, sklep szybko wysłał moje zamówienie mimo dość dużego obłożenia przedświątecznego.
2021-12-09 11:42:33Niedawno zwróciłam na niego uwagę, jest bardzo lekki i fajniutki. Noszę z przyjemnością. Polecam!
2021-12-09 11:38:48Zdecydowałam się na ten zegarek, ponieważ szukałam modelu z jasną tarczą i elegancką, wygodną bransoletką mesh. Ten spełnił moje oczekiwania. Super.
2021-12-09 11:32:40Świetny zegarek, wart swojej ceny.
2021-12-09 11:28:31Bardzo ładny, zgodny z opisem. Polecam gorąco. Irena.
2021-12-09 11:27:28model od wielu lat na rynku, ale cały czas wygląda mega fajnie. Super kontakt z zespołem sklepu Zegarownia.pl.
2021-12-03 22:08:46Narzeczony mega zadowolony z prezentu, dostawa w mniej niż 24h :)
2021-12-03 22:07:53Mega szybka dostawa, polecam wszystkim.
2021-12-03 22:07:08Narzeczona dostanie go ode mnie na gwiazdkę, mam nadzieję, że spodoba jej się tak samo, jak mi przypadł do gustu. Ma wysoką wodoszczelność, a moja Iwona dużo pływa. Jestem zadowolony z obsługi i tempa wykonania zlecenia. Polecam z całego serca, grawer wyszedł dokładnie tak, jak się spodziewałem. Pozdrawiam.
2021-12-02 11:04:53Kapitalny zegarek, wygląda niezwykle dzięki świetnemu połączeniu kolorów. Jest naprawdę wodoszczelny, nic się nie niszczy - zegarek noszę bez przerwy już od kilku tygodni. Duże zadowolenie z zakupu.
2021-12-02 11:03:37Nie mogę się go doczekać, zamówiłem, kiedyś miałem bardzo podobny. To prezent mikołajkowy od siebie samego. Pozdrawiam!
2021-12-02 10:41:26Świetny zegarek, skusiłem się na niego dzięki opiniom i mojemu zaufaniu do tego sklepu. Nie zawiodłem się, ponieważ dostawa była szybka i bezpieczna as always, wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zegarek wyczuwalny na ręku i dobrze, ponieważ nie ma nic gorszego niż badziewna tandeta z bazaru. Super. Polecam.
2021-12-02 10:12:40Produkcyjnie najlepsza marka moim zdaniem. Wygląd obłędny. Podoba mi się granat tarczy i brąz paska - zestawienie klasyczne i ponadczasowe. Moim zdaniem najlepszy zegarek!
2021-12-02 10:02:20Bardzo stylowy i dla mężczyzny z klasą. Jestem zadowolona z zakupu, mąż wygląda z nim naprawdę obłędnie. Polecam z całego serca!
2021-12-02 09:57:01Właśnie minęły 2 lata, odkąd podarowałam ten zegarek mojemu partnerowi na trzydzieste urodziny. Bez wątpienia był to świetny wybór, ponieważ od tego czasu się z nim nie rozstaje :) Zegarek na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, niż na zdjęciach, jest bardzo elegancki. Polecam!
2021-12-01 20:57:24Prezentując komuś zegarek, powinniśmy spojrzeć na niego tak, jak na odzwierciedlenie osoby, której pragniemy go podarować. Czasami oprócz modnego designu czy popularnej firmy, warto zgłębić jego historię oraz „duszę”, jaką kryje, dzięki swojemu przeznaczeniu. Mój podarunek skierowany był dla pasjonata lotnictwa, który po wielu latach dziecięcych marzeń, w końcu sam zasiada za sterami. Zdecydowałam się na zegarek marki Zeppelin, gdyż jest to bezapelacyjnie czołówka kategorii lotniczej. Nazwa modelu Zeppelin 100 Jahre nie jest przypadkowa - wydany został on bowiem z okazji setnej rocznicy powstania firmy aeronautycznej Zeppelin. Na nadgarstku prezentuje się on niesamowicie dostojnie i pozwala niemalże wyobrazić go sobie na tle odlatującego w ubiegłym stuleciu sterowca (w eleganckim pudełeczku znajdował się nawet bilet na wydarzenie!). Najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły i zadowolenie jubilata tylko przekonują o tym, iż był to strzał w dziesiątkę! Cóż może pobić niemiecką precyzję w towarzystwie szwajcarskiego mechanizmu? Idealny wybór dla tych, którzy oprócz jakości, cenią sobie klimat lat dwudziestych i historię podniebnych wynalazków. Sklep zegarownia.pl zadbał już o całą resztę, transakcja przebiegła sprawnie, a przesyłka dotarła szybciej, niż mogłam się tego spodziewać – zdecydowanie polecam i na pewno skorzystam jeszcze nieraz :)
2021-11-30 21:34:55Mam nadzieję, że mój mąż tego nie czyta, bo zegarek będzie czekał na niego dopiero pod choinką :D Zegarek na żywo prezentuje się niezwykle szlachetnie, ponadczasowa klasyka w codziennym wydaniu. Jestem PEWNA, że będzie zachwycony prezentem :)
2021-11-30 14:02:33Funkcjonalny zegarek, z którym swobodnie mogę pływać i nurkować. Godny uwagi i polecenia w każdym aspekcie. Czytelny, ciekawy wygląd. Super.
2021-11-30 13:49:26Zegarek już do mnie idzie. Taki sam ma mój brat. Zachwyciła mnie wizualna strona, wygodny pasek (brat dał mi przymierzyć). Wreszcie zdobyłem się na zakup. Polecam!!!
2021-11-30 13:32:30Zegarek przypadł do gustu mojemu mężczyźnie i to jest dla mnie najważniejsze. Nie znam się na zegarkach, wybierałam intuicyjnie i cieszę się, że moja intuicja mnie nigdy jeszcze nie zawiodła. Sklep szybko i bezpiecznie dostarczył paczkę do paczkomatu. Na pewno jeszcze tutaj wrócę, mam więcej osób do obdarowania.
2021-11-30 13:22:31Wypowiedź pana pod spodem jest godna pochwały i poparcia - zadziałałem dokładnie tak samo. Miałem budżet do 3 tysięcy na zegarek biznesowy i gdy ten przymierzyłem w sklepie stacjonarnym, postanowiłem natychmiast go nabyć. I regret nothing!
2021-11-30 13:15:28
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło