WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Zegarek wygląda świetnie, wzbudza zainteresowanie u innych osób. Jest duży pod względem innych zegarków. Krótko mówiąc warto!
2022-01-08 16:19:57Pięknie się prezentuje na ręce i ma wszystko, co jest niezbędne dla mnie w zegarku. Za tą cenę jest naprawdę wart zakupu.
2022-01-07 16:26:38Atrakcyjna cena, prosty i efektowny wygląd. Mega dobra firma - dostawa bez zastrzeżeń. Poczułam miłe zaskoczenie - z podziękowaniami dla Zegarowni.
2022-01-07 14:11:46Zegarek piękny , bardzo wygodny w noszeniu. Jestem zachwycona, to elegancja z duszą.
2022-01-06 10:53:55Simply the best. Jestem miło zaskoczona. Dziękuję zespołowi Zegarowni. Wszystkie dwa produkty strzał w dziesiątkę.
2022-01-06 00:29:36Piękny zegarek, solidnie wykonany, robi wrażenie :) Partner był zachwycony
2022-01-05 11:55:54Mam dokładnie ten zegarek - Rosefield gold z kwadratową kopertą. Elegancki i niebanalny. Klasa sama w sobie. Nie przechodzi się obok niego obojętnie.
2022-01-05 10:48:49Zegarek bardzo elegancki, pasuje do wszystkiego, Wielkość idealna, dostałam go w prezencie, który okazał się bardzo trafiony. A nie jest łatwo wybrać dla mnie zegarek.
2022-01-03 18:52:17Wszystko gra. Dostałem przedmiot, który zamawiałem, w oryginalnym opakowaniu. Wybrałem przedłużoną gwarancję, bo niszczę zegarki jak zły ;) Super obsługa, pozdrówki!
2022-01-03 11:42:46Mój narzeczony chciał koniecznie zegarek na gwiazdkę :) spełniłam jego życzenie, wybrałam ten model, ponieważ został mi polecony w rozmowie z konsultantem na czacie. Jestem zadowolona, zegarek przyszedł w oryginalnym pudełku, z dokumentami, gotowy do podarowania. Wszystko przebiegło dobrze :)
2022-01-03 11:23:10Zegarek przepiękny, bardzo oryginalnie wygląda. Obsługa klienta na medal. Wysyłka szybciutko. Polecam!
2021-12-30 16:33:33Kupiłam w prezencie gwiazdkowym dla mamy. Była bardzo zadowolona, ale moja siostra wręcz oszalała na jego punkcie. Szykuje się kolejny zakup. Zegarek idealny dla kobiet w każdym wieku a przy tym przystępna cena.
2021-12-30 11:31:09To mój pierwszy zakup w zegarownia.pl i pierwszy zegarek marki Festina. Ani na jednym, ani na drugim się nie zawiodłem. Ogólnie zegarek wyglądający atrakcyjnie, precyzja i dobre wykonanie - także jeśli chodzi o pasek, co nie zawsze jest regułą. Klasyka w najlepszym wydaniu, bez zbędnych udziwnień, tylko to, co potrzebne w codziennym użytkowaniu. Dla mnie ma dwa podstawowe plusy: - jest cienki, co pomaga w noszeniu pod mankietem koszuli, - ma szafirowe szkiełko, co uwalnia od ryzyka trwałego uszkodzenia tegoż, co w moim przypadku miało miejsce w dotychczasowych zegarkach. Może gdyby miał wskazówkę sekundową to już byłoby 10/10, a tak jest 9,5:) Ogólnie w pułapie cenowym około pięciuset złotych szczerze polecam.
2021-12-29 13:51:23Zegarek został zakupiony jako prezent świąteczny, strzał w dziesiątkę. Na nadgarstku prezentuję się doskonale.
2021-12-29 12:47:50Kupiliśmy synowi na święta. Teraz nie może się nachwalić kolegom. Polecam i zegarek i sklep.
2021-12-29 09:30:17Ciekawy i bardzo klasyczny zarazem zegarek męski. Na moim ręku wygląda bardzo dobrze. Polska marka, przyciągnęła moją uwagę naprawdę ciekawymi formami. Ten model jest bardzo oszczędny w wyrazie, naprawdę dopasowany do wszystkich moich potrzeb. Serdecznie polecam.
2021-12-29 08:57:18Szwajcarski mechanizm automatyczny UW-30 - tego właśnie chciałem od zegarka. Mocy, siły, braku baterii. Na dodatek ten zegarek spełnia moje oczekiwania względem materiałów. Cena - wysoka, ale to jest zegarek dla wybrańców ;) takich jak ja. Długo nie musiałem na niego odkładać, na szczęście. Model już od trzech miesięcy jest na moim wyposażeniu i świetnie sprawia się na co dzień. Zakładam go też na ważniejsze spotkania biznesowe, lubię lekko nieformalny styl. Co będę sobie żałował założenia zegarka, w końcu to rzecz użytkowa. Nie ma nim nic sprośnego, żeby wstydzić się iść z nim na business meeting, prawda? Serdecznie polecam!
2021-12-28 14:25:33Zegarek Bauhaus był moim marzeniem już od jakiegoś czasu. Teraz go mam. Bardzo podobny do Junghansa, ale moim zdaniem ciekawszy. Ma czytelną tarczę, mimo że jest czarna. Mineralne szkło utwardzane to też dobra sprawa, jest elastyczne, a przy tym nieco bardziej odporne na zarysowania, co hesalitowe. Zegarek naprawdę świetnie leży na ręku. Super!
2021-12-28 14:20:05"Nie ma zegarka, który będzie pasował jednocześnie do eleganckiego i sportowego ubioru. Albo jedno, albo drugie" - wielokrotnie słyszałem i czytałem takie opinie w różnych miejscach... I wtedy Timex mówi "Hold my beer" I prezentuje model Southview Multifunction TW2T35200, który powoduje, że niedowiarkom opadają szczęki. To trochę tak, jakby mieć samochód, który jest jednocześnie autem sportowym i limuzyną. W świecie motoryzacji to w zasadzie niewykonalne, a w przypadku zegarków Timex udowodnił, że "niemożliwe nie istnieje". To wymarzona synteza dla osób, którzy chcą mieć jeden, uniwersalny "sikor" na różnorodne okazje. Ten model Timexa jest niczym kameleon: dostosowuje się do Twojego ubioru i jest jego uzupełnieniem niezależnie od tego, czy to elegancki garnitur, czy "wyjściowy dres". Wpływ na to ma przede wszystkim intrygująca tarcza - z jednej strony stonowana i minimalistyczna, a z drugiej zawierające nowoczesne dodatki w postaci przydatnych datowników i wskaźników, które dodają mu "pazur". Po kilkumiesięcznym użytkowaniu tego zegarka zwracam uwagę na bardzo dobrze układający się pasek. Stworzony z naturalnej skóry doskonale dopasowuje się do mojego dość wątłego nadgarstka. Poziom wodoszczelności jest stosunkowo niewielki, ale nie miałem na razie żadnych problemów z zalaniem - może inaczej byłoby, gdybym był hydraulikiem lub ratownikiem WOPR, ale do tego mi raczej daleko. Zegarek jest cały czarny, więc - pół żartem, pół serio - idealnie pasuje do kreacji na imprezę w stylu "All black everything". I gwarantuję Wam, że mając go na ręce, nie trzeba tak bardzo skupiać się na innych elementach stroju, bo ten Timex i tak przykuje większą uwagę. Reasumując: jeśli ktoś szuka zegarka w przystępnej cenie, który wzbudza uśmiech zadowolenia z powodu dobrze wydanych pieniędzy, to ten model jest świetnym wyborem. Mając go na ręce, bardzo często będziecie na niego spoglądać i bynajmniej, nie tylko dlatego, aby sprawdzić, która jest godzina.
2021-12-26 21:56:25Zegarek jest naprawdę piękny. Prezentuje się lepiej niż na zdjęciu. Porządnie wykonany. Wysyłka w 24h wraz z grawerem, z czego się bardzo ucieszyłam, rzadko która firma wykonuje tak szybko grawer. Polecam w 100%.
2021-12-25 11:12:16Zegarek kupiłam z myślą o świątecznym prezencie dla brata. Model naprawdę idealnie wpisuje się w jego zainteresowania. Wygląda męsko, jest bardzo wodoszczelny. Ja się nie znam w sumie na zegarkach, ale wiem, że mój brat ceni sobie tę markę. Ma już trzy modele z tej serii. Dziękuję za przyjazny proces sprzedażowy.
2021-12-23 11:25:32Zegarek klasyczny, przywołujący wspomnienia z lat dzieciństwa. Niesamowite, jak tacie zaszkliły się oczy, gdy otworzył pudełko <3 Wszystko zostało zrealizowane o czasie :)
2021-12-23 11:22:55Zegarek bardzo uroczy i delikatny, wygląda kobieco i subtelnie, a na tym mi zależało. Jest doskonały, jeśli chodzi o design. Praca cicha, praktycznie niezauważalna. Opakowanie solidne. Polecam.
2021-12-23 07:51:15Jaki on piękny, super! Muszę go mieć, ten zegarek przyciąga wzrok. Namówię mojego męża, żeby mi go podarował <3
2021-12-22 16:02:27Ładny biurowy zegarek. Uważam, że warto spojrzeć przychylnie na nową markę na rynku. Nie jest ciężki, doskonale dopasowuje się do nadgarstka. Polecam.
2021-12-22 15:59:28Ja jestem osobiście zadowolona. Zegarek spełnia moje oczekiwania. Jest ładny i czytelny. Dość zgrabny, nie przeszkadza na ręku przy noszeniu pod kurtką. Lubię go. Polecam.
2021-12-22 15:45:14Zegarek idealny dla mnie. Jestem zadowolona. Polecam.
2021-12-22 12:43:59Zegarek zgodny z opisem i zdjęciami, jak do tej pory nie mam z nim problemów. Marki nie znałam, ale zaryzykowałam ze względu na przystępną cenę. Nie zawiodłam się, wszystko super. Model robi wrażenie. Polecam!
2021-12-21 13:13:54Dziewczyna w siódmym niebie. Dostała go na mikołajki i od tamtego czasu mam szał ciał w domu. Nosi codziennie i do wszystkiego, cały czas mi o nim gada :D super, że taki zegarek u was znalazłem!
2021-12-21 13:12:09Piękny, uniwersalny i wygodny. Mogę z czystym sercem go polecić.
2021-12-21 13:10:21Zegarek w ładnym stylu Pasuje do każdej kobiety. Kupiłem jako gwiazdkowy prezent i nie żałuję. Polecam, zakupy udane i szybkie.
2021-12-21 08:54:56Ładny. Funkcjonalny. Dobre materiały. Kupiłam z polecenia, moja znajoma ma inny model. Postanowiłam zaryzykować i jest naprawdę super. Polecam!
2021-12-20 12:21:15Rzadko spotykane wyważenie, zegarek jest naprawdę niewyczuwalny na ręku. Mesh przyjemny - jak to mesh. Tarcza czytelna, mógłby być trochę większy ten datowniczek, ale nie mam więcej zastrzeżeń. Polecam.
2021-12-20 12:15:18Ładny, uroczy i po prostu kobiecy. Nic dodać, nic ująć. ładnie się prezentuje, a jego pełną wartość moja dziewczyna pozna w trakcie korzystania z niego, czyli w trakcie świąt, ponieważ jest to prezent gwiazdkowy dla niej. Polecam tutaj zakupy, jestem zadowolonym klientem, i to stałym :)
2021-12-20 12:13:57Wygląda modnie chyba dzięki połączeniu kolorów. Ma gładką tarczę, taką jak lubię, a na niej niewielki datownik. Pasek na razie nie sprawia problemów. Mam tylko wrażenie, że może się brudzić, ale pewnie z czasem i tak go wymienię na ciemniejszy lub na bransoletę mesh.
2021-12-17 14:06:27Wszystko w porządku, zegarek dobrze opakowany. Ładnie wygląda. Działa cicho, jest sprawny, ładnie układa się pod rękawem. Nie przeszkadza. Mesh świetnie leży i układa się na nadgarstku. Z czystym sercem polecam. Asia.
2021-12-17 14:03:29Elegancki, wysublimowany zegarek - podoba mi się wizualnie i pod kątem działania. Dziękuję za polecenie.
2021-12-17 13:45:29Super zegarek na prezent. Fajnie wygląda, łatwo go zapakować. Cena przystępna. Polecam!
2021-12-16 14:39:58Zegarek w porządku, zgodny z opisami, zdjęciami. Opakowanie mocne i wytrzymałe. Całość praktycznie gotowa do spakowania jako prezent. Bardzo polecam.
2021-12-16 14:38:02Bransoleta bardzo mnie zaciekawiła, a kolor różowego złota sprawił, że od razu go zamówiłam. Lubię nowości. Przyszedł jakieś dwa tygodnie temu i teraz stwierdzam, że robi naprawdę świetne wrażenie. Wygoda, koperta jest cienka, ale nie tandetna. Model nie przykleja się do ręki, zapięcie jest mocne i dobre. Mój obecny numer 2, bo pozostaję wierna MV. Ale na pewno wrócę po kolejny zegarek tej matki tutaj.
2021-12-16 14:36:16
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło