WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Prześliczna tarcza, zakochałam się w tym zegarku bez pamięci! Kwiatki są urocze i kobiece, a jak to Pierre ma też wygodną bransoletkę mesh. Jestem zachwycona, mam ładną biżuterię i zegarek w jednym <3
2021-04-06 06:40:14Lubię ciężkie zegarki. Moja opinia? Muszę zmienić garderobę. Zegarek świetnie prezentuje się jednakowo do codziennego użytkowania, ale koszula, marynarka lub garnitur dodatkowo podkreślają jego prestiż, co wyróżnia go na tle codziennych czynności, jakie wykonujemy. Diesel DZ7395 nic dodać, nic ująć.
2021-04-01 14:03:45Spodobała mi się męska Adriatica tak bardzo, że kupiłam ją bez namysłu. Jest spora, ale zgrabnie wygląda na moim nadgarstku. Cena niewygórowana, a przesyłka ekspresowa. Mam swój zegareczek i nie chcę go zdejmować nawet na chwilę!
2021-04-01 12:50:52Zegarek przyciąga uwagę, jest wygodny i pięknie się mieni w słońcu.
2021-04-01 05:29:13Moja dziewczyna jest nim zachwycona, kupiłem jej go na wiosenne dni, żeby mogła założyć do swojej kurtki z zamszu w kolorze tarczy tego modelu. Warto było kupić, chociażby dla widoku radości mojej kobiety. Bezcenne. :)
2021-03-31 12:27:22Piękny zegarek na prezent dla Ukochanej. Do tego profesjonalnie wykonany grawer. Gorąco polecam!
2021-03-31 10:01:39Zegarek GA-700-1BER zdecydowałam się kupić chłopakowi jako prezent na urodziny i oboje jesteśmy z mojego wyboru bardzo zadowoleni. Jest to bardzo wytrzymały, elegancko prezentujący się model. Na nadgarstku zegarek robi wrażenie, ale nie jest przesadnie duży. Jest także lekki. Wygląda natomiast bardzo męsko, porządnie. Do wykonania zegarka nie można się przyczepić, każdy szczegół jest dopracowany do perfekcji. Kupując ten zegarek, wiedziałam, że musi być on na tyle solidny, aby wytrzymać wszystkie czynniki, na jakie może być narażony podczas pracy mojego chłopaka. Sprawdza się świetnie, polecam z całego serca.
2021-03-29 14:26:25Kupiłam mężowi na prezent rocznicowy, niedawno minęło nam 15 lat małżeństwa. Zegarek został przyjęty z zachwytem i jestem szczęśliwa, że postanowiłam znaleźć tutaj ten podarunek dla mojego ukochanego. Kolejny model kupię już sobie, prawdopodobnie także tej marki. Polecam!
2021-03-29 12:29:14Bardzo elegancki i jednocześnie codzienny. Długo szukałem swojego zegarka i trafiłem na tę adriatikę z chronografem. Na ten moment to mój ulubiony zegarek na każdy dzień. Serdecznie pozdrawiam i polecam!
2021-03-29 12:25:09Może nie ma miliona opcji, tysiąca guziczków i tarczy, która śpiewa ballady Okudżawy - ale za to jest idealnym kompanem do biura, na wyjścia do rodziny, na spotkania z ludźmi czy po prostu, na co dzień. Tradycyjny, prosty, niewielkie subtelne zdobienie na cyferblacie. Tyle mi wystarczy do szczęścia.
2021-03-29 11:53:48Cudowny wygląd <3 Podziwiam i chętnie dostałabym taki na 30 urodziny. Marzenie :)
2021-03-29 09:18:10Przyjaciółka kupiła mi w prezencie tę biżuterię - bo tak wygląda ten zegareczek. Złoty i delikatny, trochę mleczny, poza tym naprawdę ładnie się prezentuje, nie jest ani trochę krzykliwy. Polecam, ładnie wygląda do sukienek!
2021-03-26 15:28:59Bardzo ładny i elegancki model. Świetnie się z nim czuję. Nie żałuję zakupów, ponieważ dobrze mi tutaj doradzono, a czas przesyłki był błyskawiczny. Polecam serdecznie każdemu!
2021-03-26 15:03:26Pięknie błyszczy, ozdobny zegarek dla każdej eleganckiej i modnej kobietki. Kupiłam go sobie skuszona właśnie tym brokatem i kryształkami w miejscach godzin. Bransoleta wąska i wygodna, zegarek robi wrażenie ekskluzywnej bransoletki.
2021-03-26 14:49:10Wielki ten zegarek, ale idealnie dopasowany do mojego faceta, któremu kupiłam go w prezencie na zająca (jest u nas taka tradycja). Mam nadzieję, że mu się spodoba, pozdrawiam.
2021-03-26 14:12:52Wszystko w porządku. Zegarek solidnie zapakowany. Wysyłka w dniu zamówienia. Polecam!
2021-03-25 16:36:33Super obsługa. Szybka wysyłka. Dobra cena.
2021-03-24 14:40:40Bardzo zgrabny, piękny zegarek. Wszystko czytelne, nienachalne i z klasą. Polecam.
2021-03-23 17:22:59Bardzo prosty zegarek, który pasuje do każdego mojego wyjścia i do pracy. Ma szkło szafirowe, co bardzo doceniam ze względu na to, że nie lubię zarysowań na powierzchni zegarka. Datownik też mi się przydaje. Wygodny. Polecam.
2021-03-22 14:05:41Uwielbiam takie nietypowe kolory. Kupiłem emocjonalnie właśnie dla nich, bo wygląda ten zegarek tak, jakby ktoś oblał go benzyną. Świetny efekt, model przyszedł do mnie bardzo szybko i prawie się z nim nie rozstaję - ma dużą wodoszczelność, co mnie cieszy, bo mogę się z nim kąpać. Polecam serdecznie, jest wspaniały, chociaż dość duży :)
2021-03-19 13:32:47Na zdjęciu wydaje się trochę jaśniejszy. W rzeczywistości subtelniejszy i moim zdaniem fajnie się komponuje do wyjściowych strojów. Noszę do pracy, a pracuję w urzędzie, więc nie mogę mieć zbyt krzykliwego modelu. Adriatica Classic mi najbardziej przypadła do gustu. Niedrogo, szybka przesyłka.
2021-03-19 13:21:46Bardzo delikatny i uroczy modelik w stylu biżuteryjnym. Adriatica to po prostu niesamowity design. Masa perłowa to ich znak rozpoznawczy, tak mi się wydaje. Mam kilka modeli od Adriatici, zdecydowanie ten zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Serdecznie polecam.
2021-03-19 13:18:43Bardzo dobra jakość.
2021-03-17 15:25:22Piękny klasyczny zegarek, szczególnie że kształt koperty powoduje idealnie ułożenie na nadgarstku.
2021-03-16 19:58:40Bardzo ładny, elegancki, funkcjonalny zegarek. Jestem bardzo zadowolona z samego produktu, jak i całej obsługi związanej z zamówieniem. Polecam!
2021-03-15 10:54:36Super zegarek, idealny na prezent, elegancki, funkcjonalny, super produkty!
2021-03-15 10:53:33Bardzo dobry model, posiadam go od pewnego okresu czasu i jestem zadowolony.
2021-03-13 10:36:01Niewygórowana cena, za zegarek o takim wyglądzie i jakości. Jak najbardziej polecam.
2021-03-11 12:46:45Witam, Zegarek spełnia moje oczekiwania zgodnie z opisem przed zakupem. Pas łączy się i działa z zegarkiem bez problemu. Zakup oraz obsługa zakupu ekspresowa - godny polecenia.
2021-03-11 12:00:07Wygląda świetnie, jako codzienny, elegancki zegarek sprawdza się bardzo dobrze. Na żywo prezentuje się wspaniale, jeszcze lepiej od tego, co widzimy na zdjęciach.
2021-03-11 07:53:33Cudowny zegarek od cudownego męża... Z wdzięczności za drugie już życie, które rozwija się pod moim sercem <3 Taki prezent podarował mi kilka dni temu mąż ;) Model Parker zawrócił mi w głowie od pierwszego wejrzenia. Dokładnie tak samo, jak mój przystojniak :) Szukałam zegarka ponadczasowego, eleganckiego, zarazem pasującego również do dresów ;) Niedługo przecież, właśnie dresy zawojują dużą część mojego dnia. Ten model zegarka pasuje idealnie do kobiet z drobnym nadgarstkiem, nie jest przerysowany, nie przypomina busoli na ręce. Wymiary są idealne dla subtelnych kobiet. Błyszczący, ale nie kiczowaty. Tarcza dosyć duża, ale idealnie współgra z bransoletką. Zegarek bardzo starannie wykonany. Cyrkonie pięknie obsadzone. Bardzo czytelny, funkcja datownika rewelacja ;) Każdy detal dopracowany. Według mnie mój Parker nie ma sobie równych. Nie mogę się na niego napatrzeć, a czas z nim leci naprawdę przyjemnie ;) Teraz jeszcze milej będzie odliczać dni i godziny do powitania naszej księżniczki na świecie ;)
2021-03-10 16:43:09Zegarek świetny w swojej klasie. Dostawa wręcz ekspresowa, w ciągu 24 godzin. Zegarek jak i dystrybutora polecam. Na pewno jeszcze skorzystam z usług!
2021-03-10 15:43:34Zegarek cudny, wymarzony. Bardzo dobrze wykonany. Mimo tego, że jest męski, zdecydowałam się na model tego zegarka. Szukałam większej tarczy i ta jest idealna. Pięknie prezentuje się na damskim nadgarstku.
2021-03-09 15:47:07Zegarek dostałem od dziewczyny na urodziny. Jest piękny, niebieska tarcza genialnie się prezentuje i zmienia w różnych oświetleniach i kątach padania słońca. To mój pierwszy Zeppelin, ale na pewno nie ostatni, ta retro stylistyka jest świetna. Polecam wszystkim zegarek!! Dzięki Zegarownia :)
2021-03-05 12:50:24Cenię ten egzemplarz za ponadczasowy wygląd i perfekcyjną jakość wykonania.
2021-03-05 10:14:52Zegarek jest piękny i wykonanie na najwyższym poziomie. Jestem Mega zadowolony :)
2021-03-04 10:58:32Zegarek jest wyjątkowy. Pięknie prezentuje się na ręce. Wykonany jest bardzo rzetelnie. Ma dużo przydatnych funkcji. Dostałam go w prezencie od męża i jest to mój ulubiony prezent.
2021-03-03 16:31:57Dziś zostałam szczęśliwą posiadaczką tego zegarka. Na żywo prezentuje się jeszcze piękniej, jest idealny zarówno na codzień jak i na wieczorne wyjścia. Bardzo expresowa realizacja zamówienia, dostawa zrealizowana już następnego dnia :) Polecam ten zegarek oraz sprzedającego.
2021-03-03 12:43:28Zegarek na nadgarstku robi jeszcze lepsze wrażenie niż na zdjęciu. Zielona tarcza w połączeniu z brązowym paskiem pasuje idealnie. Mimo pracy w domu chce się go nosić cały czas. Świetny wybór dla osób z mniejszym nadgarstkiem.
2021-03-02 19:40:22
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło