WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Absolutnie fantastyczny. Wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach i robi niesamowite wrażenie na żywo. Wypukłe szkiełko i nietypowa tarcza z odkrytym mechanizmem bardzo przyciąga uwagę. Usłyszałem wiele komplementów od rodziny i znajomych, którym ten zegarek bardzo się podoba. Jest wygodny w użytkowaniu i ma bezpieczne zapięcie motylkowe. Chodzi dokładnie - mój przyspiesza 4-5 sekund na dobę, a zmierzona rezerwa chodu wynosi 39 godzin i 41 minut. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza w złoconej wersji.
2022-03-11 06:17:43Goldrun to ciekawy model, który ma złoto, ale nie wygląda kiczowato. Na tym mi zależało względem konkurencyjnej oferty. Cena w moim przypadku nie grała roli, od dawna planowałem zakup. Jestem zadowolony, Tissot oprócz świetnego designu ma też bardzo mocny mechanizm. Nigdy mnie nie zawiodły poprzednie modele, miałem ich dwa. Polecam, bo Swiss Made to jednak jest konkret.
2022-03-09 09:01:58Zdecydowanie mój faworyt wśród zegarków. Wygląda zacnie, na ręku robi świetne wrażenie. Wybrałem go też ze względu na mechanizm automatyczny z 80 h rezerwy chodu. Swiss Made pełną gębą, nie da się ukryć, że to dobry wybór. Ja polecam.
2022-03-09 08:43:56Piękny kobiecy zegarek, który warty jest swojej ceny. Uważam tak, ponieważ mam go już od dłuższego czasu, przetestowany był w wielu sytuacjach. Działa świetnie. Mechanizm automatyczny, rezerwa chodu dla mnie wystarczająca. Elegancki, wytworny i wytrzymały - tego właśnie potrzebowałam. Polecam.
2022-03-07 08:54:26Kupiony w zegarownia! Świetna precyzja, od miesiąca chodzi nieprzerwanie i tylko 3 sekundy spóźnienia! Prezentuje się też doskonale.
2022-03-04 16:44:48Ładny i funkcjonalny zegarek. Zakup oceniam jako udany, noszenie go to przyjemne doświadczenie. Jest przyjemny dla oka, doczekałam się kilku komplementów. Najważniejsze, że pasuje na co dzień. Koszt bardzo niski jak na markę premium, dlatego polecam serdecznie niezdecydowanym osobom!
2022-03-04 14:45:01Uwielbiam ekskluzywne zegarki, ale takich pod mój gust jest niewiele. Ten zdobył moje serce praktycznie od razu. Pięknie, elitarnie wygląda. Kolorystycznie świetnie dopasowany, złoto i granat to połączenie tak samo "royal" jak bordo i złoto, butelkowa zieleń i złoto, czarny i złoto. To także mój pierwszy zegarek z mechanizmem automatycznym, wciąż się go uczę. Wszystko przy zamówieniu było okej - zostałam doinformowana na temat dostawy, zamówienie przyszło szybko i bezpiecznie zapakowane. Wielki plus dla Zegarowni za to! Bardzo polecam!
2022-03-04 14:06:52Świetny sportowy design. Kwarc, co prawda, ale bateria daje znać, gdy umiera, toteż nie widzę żadnego problemu. Pasuje na co dzień i na sportowe okazje, więc cieszę się, że mi go doradzono. Bardzo serdecznie polecam to miesjce.
2022-03-02 12:25:57Mąż cieszy się z tego zegarka jak dziecko. Model bardzo przypadł mu do gustu, zwłaszcza jego meshowa bransoleta. Sklep szybko wysłał zamówiony towar, dostałam wszystkie niezbędne informacje na mail. Polecam!
2022-03-02 12:17:33Cudowny. Sportowa klasa, nigdy bym się nie spodziewała, że w takim zegarku może być tarcza zrobiona z masy perłowej. Jest piękny, bardzo dopasowany do codziennego stroju. Noszę go do biura, w którym pracuję, czasami na spotkania z przyjaciółkami. Bransoleta leży idealnie. POLECAM!
2022-03-01 12:16:33Jest piękny, giloszowane niewielka tarcza robi doskonałe wrażenie. Zegareczek idealny na randki, wyjścia i spotkania. Lubię go nosić. Przede wszystkim oraz czuć i widać jakość wykonania. Polecam serdecznie, Irmina.
2022-02-28 10:20:01Świetny złoty zegarek na naprawdę ważne okazje. Nie śmiałbym założyć go na co dzień, może przez wzgląd na jego wizual. Wykonanie wyborne. Założyłem go i czułem się tak, jakbym go nosił od lat. Mój wymarzony zegarek. Polecam serdecznie, robi nieziemskie wrażenie.
2022-02-28 10:08:42Zegarek jest piękny. To, co przedstawia zdjęcie, to na "żywo" wygląda jeszcze lepiej. Jest bardzo elegancki!!!! Polecam.... jestem zachwycona. Na 10 punktów, daję 11 :)
2022-02-28 09:53:30Śliczny malusieńki zegarek retro. Dostałam od męża voucher do was (na rocznicę) i postanowiłam zainwestować w coś lepszej jakości niż tanie japońskie modeliki. Wybór padł na Tissot Bellissima Small Lady, może dlatego, że trochę przypomina mi zegareczek, który od wielu lat nosi moja mama. Tylko że jej zegarek jest innej marki i już wielokrotnie był u zegarmistrza na naprawach... :( ten mam od kilku miesięcy, wszystko działa fantastycznie. Uwielbiam go. Polecam!
2022-02-28 09:25:38Zegarek otrzymałam w prezencie od Taty. Tata ponad wszystko zachęcał mnie abym zdecydowała się na "szwajcara" i kiedy już otrzymałam przesyłkę, zostałam nim oczarowana. Przede wszystkim szyk i klasa. Idealna wielkość w stosunku do mojego bardzo szczupłego nadgarstka. Zegarek robi ogromne wrażenie, ale przede wszystkim ujmuje prostotą i nieprzegadaniem detalu. Jest jak wysokiej klasy perfumy, nie nachalny ale wyczuwalny :) polecam każdej kobiecie, dla której czas musi być wyjątkowy?
2022-02-25 22:34:15Przyjaciel jest zadowolony z prezentu. Zegarek ma dużą średnicę, więc na szerszej ręce wygląda dobrze. Poza tym on nosi typowo sportowe ubrania, nawet do biura, czyli marynarki i koszule w jakieś wzory. Wszystko z przesyłką w porządku, zegarownia o wszystkim wysyłała emaile do mnie. Polecam.
2022-02-24 11:33:26Zegarek bardzo konkretny przy zerknięciu na wodoszczelność. 600 metrów to już jest coś, a przy tym zaskakujące, że to Swiss Made. Wybrałem go ze względu właśnie na wodoszczelność i na to, że wygląda elegancko. Sport-casual, czy jak na to mówią. Sklep wysłał zamówienie kurierem, przyszedł błyskawicznie z paczką zapakowaną bardzo profesjonalnie. Bez wątpienia, wrócę tu. Polecam.
2022-02-24 11:30:26Klasyka, która kojarzy mi się z dawnymi czasami. Bardzo fajny model, dobrze skomponowana tarcza z całą resztą. Nie ukrywam, że jestem zadowolony z tego zegarka. Noszenie go na co dzień to czysta przyjemność. Chyba zacznę kolekcjonować dobre modele.
2022-02-24 11:19:57Kupiłem go przez stronę zegarownia, ale poszedłem odebrać osobiście w salonie zegarownia premium na Powiślu. Przyszedłem głodny, wyszedłem najedzony! Dosłownie - nasyciłem wzrok wnętrzem, a przy tym odebrałem Seastara, który już na zdjęciu i w opisie pokazał mi wszystkie swoje zalety. Ogromna wodoszczelność, bardzo ważna dla mnie (pracuję w zawodzie związanym z głębinami), na dodatek tarcza z wzorem, który ściąga spojrzenia. Automat w kopercie, wszystko jest tutaj zaletą. Szkoda, że do zestawu nie ma dodatkowego paska z materiału lub silikonu, ale to żaden ból, można dokupić. Ogólnie - polecam sklep, polecam zegarek!
2022-02-24 10:53:40Doskonale sprawdził się na moim ślubie. Zegarek wysoce elegancki, idealnie nadaje się na taką jedyną w swoim rodzaju okazję. Jestem zadowolony, do garnituru ślubnego pasował idealnie. Moja żona miała także Certinę, damską wersję. Będę go nosić również na inne okazje. Polecam.
2022-02-23 13:20:27Mocny sportowy czasomierz w moim guście. Zawsze lubiłem, gdy było widać od razu co noszę i że akurat wyścigi są moim konikiem. Pokazuje męskość. Szkoda, że nie ma większej wodoszczelności, ale nie narzekam, wygląd i szwajcarski werk rekompensują tę drobnostkę. Polecam.
2022-02-23 12:30:07Zakup zgadza się z tym, co znajduje się na stronie. Wszystko w opakowaniu zabezpieczone. To prezent dla kogoś, więc o samym działaniu niewiele powiem, ale został przedstawiony bardzo dobrze, a samą markę znam ze słyszenia. Polecam.
2022-02-23 12:01:50Kupiony dla naszej koleżanki z pracy, która niedawno dostała awans i przeszła do innego działu. Zegarek bardzo pokrywa się z jej stylem prywatnie - jest mocny i trwały. Zakup został wysłany błyskawicznie, byliśmy zaskoczeni szybkością. Polecamy.
2022-02-23 11:49:54Bardzo dobry zegarek ze szwajcarskim mechanizmem automatycznym. Wybrany ze względu właśnie na automat i na bardzo konkretny, nieszablonowy wygląd. Polecam serdecznie.
2022-02-23 11:46:07Wyróżnia się na tle innych modeli. Ma piękną tarczę, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Pazura dodaje bordowy pasek i ta obręcz pod szkiełkiem. Bardzo podkreśla kobiecość :)) noszenie go to przyjemność dla mnie. Atrakcyjna cena, bardzo bezpieczne dostarczenie, wszystkie dokumenty były dołączone do zegarka. Bardzo polecam.
2022-02-23 11:26:10Zacny zegareczek. Duża, bardzo solidna w wykonaniu i wyglądem koperta, elegancka tarcza. Sportowy i klasyczny, taki akurat na co dzień do biura, na spotkania z klientami. Automat działa bardzo dobrze polubiłem się z tym modelem od pierwszego założenia. Cóż dodać, poza tym, że polecam?
2022-02-23 11:10:07Wybrany jako prezent z półki premium dla mojego męża na naszą kolejną rocznicę ślubu. Jestem zadowolona, zakup wygląda świetnie na żywo. Klasyczny zegarek z ładnym dodatkiem w postaci wskaźnika faz księżyca. Wszystko wygląda super. Obsługa na poziomie 5+ :)
2022-02-23 09:19:54Zamówiony zegarek przyszedł naprawdę bardzo szybko. Certyfikat COSC oryginalny, potwierdził precyzje mechanizmu, a sam model prezentuje się naprawdę konkretnie na ręku. Zdjęcia nie oddają tych subtelnych szczegółów - szlif słoneczny jest naprawdę wielowymiarowy. Polecam ten model, świetny na biznesowe i codzienne okazje.
2022-02-23 09:12:06Oceniam produkt na 5 gwiazdek. Jakość swiss made zawsze będzie nieporównywalnie lepsza od zegarków innych manufaktur. Polecam!
2022-02-23 07:28:33Wyjściowy, wieczorowy zegarek premium. Bardzo dobry, kolorystyka funkcjonalna, na tarczy znajduje się przydatna funkcja wskaźnika faz. Swiss Made z wysokiej nuty, który naprawdę dobrze działa. Myślałem nad automatem, ale zdarza mi się przez kilka dni nie nosić żadnych ozdób (specyfika hobby), więc musiałbym dokupić rotomat albo za każdym razem nakręcać zegarek na nowo po tygodniu nienoszenia. Bardzo dobry. Polecam gorąco!
2022-02-22 13:58:15Sportowy typ zegarka, który uzupełnia codzienne ubrania. Pracuję w firmie marketingowej, nie mam ustalonego dress code. Zegarek bardzo dobrze, przyjemnie leży na ręku. Działanie sprawne, mąż wyjaśnił mi jak korzystać z automatycznego modelu. Wszystko w porządku!
2022-02-22 13:15:10Bardzo przyzwoicie wyglądający luksusowy męski zegarek. Złoto jest tutaj eleganckie, a nie wulgarne, model wybornie uzupełnia wizytowe oraz biznesowe stroje. Klasyka zawsze była, jest i będzie w cenie i na czasie. Działanie sprawne, sprzedawca uprzedził, że wskaźnik EOL będzie pokazywał, kiedy mam wymienić baterię. Ogromnie dziękuję za profesjonalne podejście i sprawną wysyłkę zamówienia. Polecam.
2022-02-22 13:03:36Bardzo dyskretny zegarek, który nie dominuje na tle klasycznych ubrań. Ochrona przed wstrząsami, bardzo solidny wygląd, no i bardzo mocny mechanizm. Markę znam od wielu lat, ale to mój pierwszy zegarek od niej. Polecam serdecznie.
2022-02-22 12:21:16Moja dziewczyna jest bardzo zadowolona z tego zegarka. Prezent okazał się trafiony w dziesiątkę. Dobrze leży, chociaż początkowo trzeba było dopasować lepiej pasek (lakierowany). Teraz już drugi miesiąc jest wszystko super. Wszystko dobrze zapakowane, sprawnie wysłane. Polecam.
2022-02-22 10:59:37Zegarek dla alergika takiego jak ja - ma tytanowe elementy. Ładnie wygląda, nie kosztuje bardzo dużo, a przy tym ma też oryginalne diamenty na błyszczącym cyferblacie. Jest po prostu uroczy i delikatny. Drugi raz też bym go wybrała. Bardzo dziękuję za szybką wysyłkę, była dla mnie bardzo ważna. Polecam bardzo Zegarownię.
2022-02-22 10:46:30Dobry jakościowo sprzęt do pływania i nurkowania. Używam go na zawodach, póki co jeszcze mnie nie zawiódł. Obrotowy bezel, wodoszczelność na poziomie wyższym nawet niż potrzebuję na ten moment. Wygodny w użyciu w wodzie i na lądzie. Jeśli ktoś szuka dobrego modelu sportowego, który będzie też dobrze wyglądał, to polecam ten.
2022-02-21 14:44:28Bardzo ładny, szlachetnie wyglądający zegarek. Zakup udany, przesyłka doszła szybko i bezpiecznie. Bardzo dziękuję, polecam!
2022-02-21 14:24:29Piękny zegarek szwajcarskiego pochodzenia. Bardzo ciepłe kolory ziemi (brąz) i diamenty są chyba największą ozdobą tego modelu. Ucieszył mnie też certyfikat szwajcarskiej jakości, COSC. Wydajny, cichy i bardzo wygodny. Spodobał mi się lakierowany, ozdobny pasek. Super mieć taki model! Polecam!
2022-02-21 13:33:09Nie mam nic piękniejszego niż osoba ciesząca się z trafionego prezentu. Razem z mężem kupiliśmy dwa takie modele dla naszych ojców - jako podziękowanie dla rodziców na ślubie. Nigdy wcześniej nie widziałam tak szczęśliwych ludzi! <3 A dla naszych mamuś wybraliśmy damskie Certiny z masą perłową. Polecamy zakupy tutaj, te były nadzwyczaj udane!
2022-02-21 12:07:41Zegarek idealny dla mnie. Potrzebowałem modelu, który będzie wyglądał nowocześnie, a mimo wszystko będzie miał tradycyjny mechanizm automatyczny. Certina Heritage DS Powermatic 80 doskonale wpisała się w moje potrzeby. Jestem zadowolony, kupowałem w Zegarownia Premium, tym nowym punkcie na Wybrzeżu Kościuszkowskim w Warszawie. Polecam serdecznie, obsługa naprawdę świetna!
2022-02-21 11:55:53
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło