WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Zegarek bardzo przyjemnie leży na nadgarstku. Łatwo reguluje się bransoletę oraz zapięcie. Na żywo wygląda jeszcze lepiej to zestawienie kolorystyczne. Elegancki i pasujący do wszystkiego, bardzo polecam każdemu ten model.
2022-04-27 15:15:53Zegarek przepiękny.
2022-04-26 16:26:59Zegarek bardzo czytelny, bateria rzeczywiście starcza na długo. Bransoleta rozpina się przy wstrząsach.
2022-04-22 08:28:12Narzeczonemu bardzo spodobał się prezent, polecam :) pasuje do każdego stroju.
2022-04-21 06:02:25Bomba, zegarek naprawdę klasyka. Zakładałem go już do tylu ubrań i na tyle okazji, że mogę stwierdzić, że jest uniwersalny. Działa płynnie, miał tylko raz wymienianą baterię, nie ma na nim niemal żadnych śladów użytkowania. Szkiełko jak nówka. Polecam.
2022-04-20 13:21:07Zakup udany. Chciałem zegarka Swiss Made z mechanizmem automatycznym. Polecono mi ten model, zdecydowałem się na niego bardzo szybko. Dotarł szybko i bezpiecznie zapakowany. Mogę polecić, działa cicho, jest niezawodny, na dodatek świetnie się prezentuje. Mój faworyt!
2022-04-20 12:33:30Zegarek jest naprawdę cudowny. Leży na ręku jak ulał, na dodatek ma naprawdę śliczny rzucik na środku cyferblatu. Niewielki i przyjemny. Bardzo go polecam.
2022-04-20 12:29:36Już myślałam, że nie znajdę wymarzonego zegarka, aż w końcu udało mi się znaleźć ten model. To była najlepsza decyzja! Teraz już się z nim nie rozstaję, jest świetny!
2022-04-13 07:50:11Zegarek jest niezawodny, a przy tym stylowy! Świetnie prezentuję się na nadgarstku, polecam wszystkim!
2022-04-13 07:45:52Piękny model, ze świetną wodoszczelnością. bardzo wygodny.
2022-04-07 08:11:18Z uwagi na fakt, iż zegarek nie był dostępny do obejrzenia w moim mieście (wojewódzkim) zdecydowałem się na zakup poprzedzony jedynie fotografiami w Internecie oraz kilkoma filmami dotyczącymi zegarka, dostępnymi w sieci. To, co można powiedzieć po chwili od rozpakowania, to to, że zegarek "na żywo" prezentuje się wyjątkowo korzystnie. To, co od razu rzuca się w oczy to dbałość o najdrobniejsze detale i szczegóły, jakość wykonania, spasowanie całości i przede wszystkim ogólny wygląd- całokształt. W tym zegarku nie należy nic poprawiać, nie odświeżać już go. Od razu widać, że ma się do czynienia z modelem "profesjonalnym" G-Shock'a, po jego budowie zaś nie trudno domyślić się, że musi być wyjątkowo odporny fizycznie. Dodatkowego smaczku nadaje dobrze widoczna w słońcu faktura z dodatkiem carbonu. Wygląd - jego faktura na pewno będzie sprzyjała temu, że jakieś drobne rysy czy obcierki koperty zegarka nie będą aż tak widoczne. Zegarek należy do tych typu „duży”, ale absolutnie nie można o nim powiedzieć, że jest za duży. Ci, co mieli do czynienia w przeszłości z modelami „G-Shock” na pewno będą zadowoleni, a nowy użytkownik modeli wzmocnionych - myślę, że szybko się przyzwyczai. Co do funkcji. Na pokładzie mamy termometr, kompas, barometr, wysokościomierz, stoper, synchronizację czasu i inne (można spojrzeć na opis techniczny i wszystkiego się dowiedzieć dokładnie). Jednak ja o czymś innym. Generalnie poza budzikiem, stoperem i wskazaniem oczywiście godziny i daty nic innego potrzebować nie będę poza jego gwarantowaną odpornością na wodę, błoto, kurz. To dla mnie podstawa przy wyborze modelu, a ten zegarek to oferuje, dodając do tego niesamowicie dobry wygląd (reszta funkcji to dla mnie miły dodatek, z których zapewne tylko czasami skorzystam). Jest to chyba najładniej wyglądający model G-Shock (przynajmniej w mojej subiektywnej opinii). Mój najstarszy G-Shock ma około 25-27 lat i od tylu lat jestem związany z tymi modelami. Miałem łącznie 3 sztuki (każdy wybieram skrupulatnie i użytkuję około 10 lat). Każdy z moich G-Shock działa do tej pory, nic im nie dolega poza jakimiś lekkimi ryskami na kopercie (paski zdarzało się wymieniać), jednakże po tylu latach zawsze chce się czegoś nowszego, inaczej wyglądającego. Z uwagi na to, iż ten model wybrałem równie skrupulatnie, także nastawiam się na kolejne przynajmniej 10 lat bezproblemowego użytkowania, do czego marka mnie przyzwyczaiła. No skoro po blisko 30 latach użytkowania marka G-Shock mnie nie zawiodła, to ja nie potrzebuję poszukiwań niezawodnych zegarków. Sklep zapewne nie będzie zadowolony z mojej opinii, gdyż mieć we mnie klienta raz na 10 lat to żadna atrakcja i żaden biznes. No ale cóż, zegarek do najtańszych nie należy, no większość musi się na niego nieźle "szarpnąć", wysilić finansowo, ale zapewniam, że na warto, nawet dla samego wyglądu, jakości wykonania i zapewnień producenta co do jego wytrzymałości, a po dziesiątkach lat użytkowania innych modeli, jestem pewny co do tych zapewnień. Miałem pewne obawy dotyczące kupna zegarka „w ciemno”, tak wiem, jest możliwość odesłania w przypadku niespełnienia oczekiwań. Jednak w rzeczywistości okazało się, że zegarek wygląda bardzo „rasowo”. Głupotą byłoby się go pozbywać, a jeśli już ktoś nosiłby się z takim zamiarem, to radzę nie nakładać go na rękę, bo po nałożeniu na pewno zwrot łatwy nie będzie. Zdecydowałem się na "podmodel kolorystyczny" 1A1ER - według mojej subiektywnej oceny – ten zegarek i tak mocno przykuwa uwagę wyglądem, wielkością i niepotrzebne są (jak dla mnie) dodatkowe "krzyki" w postaci innych dodatków kolorystycznych. Pierścień czołowy w kolorze (czy to ze stali) typu "szczotkowana", matowa, z przyciskami w tym samym kolorze w zupełności i wystarczająco dodają mu "krzyku" w ogólnym wyglądzie, a przy tym zegarek zdaje się nieco dyskretniejszy (na ile to możliwe). PS. W sklepach, gdy pytałem o model GWG-2000 od razu otrzymywałem propozycje zegarków z podobnymi funkcjami (termometry, barometry itp), dostępnymi w danym sklepie od ręki, lecz ja zdecydowałem się na niego także z powodu jego wyglądu (jak nie przede wszystkim). Proponowane modele- faktycznie sporo tańsze i zbliżone funkcjonalnością, ale żaden z nich nie prezentował się na ręku taj, jak GWG-2000 1A1ER. Każdemu proponowanemu daleko było do niego, zbyt daleko, żeby zmienić zdanie. Polecam z czystym sumieniem.
2022-04-06 09:27:34Zegarek dostałam w prezencie i sprawia mi po dzień dzisiejszy ogromną radochę! Bardzo cichy, wygodny i precyzyjny. Wcześniej nosiłam Atlantica Worldmaster i wydawał mi się ciężki, jednak Certina Aqua DS jest dużo cięższa, ale nie uważam tego za wadę. Natomiast miałam problem z bransoletą, mam bardzo chude nadgarstki, co wymagało to usunięcia aż 4 przęseł. Mimo to zegar bardzo ładnie prezentuje się i nie wydaje się duży na tak drobnym nadgarstku. Reasumując: polecam markę, model i sklep. :)
2022-04-05 16:24:20Bardzo fajny, spory zegarek jednej z najbardziej znanych firm zegarkowych. Bardzo szybka wysyłka, wspaniała obsługa. Polecam.
2022-03-31 18:28:56Elegancja tego zegarka tkwi w jego tarczy i cichości działania. Mam go od kilku miesięcy. Nie wyobrażam sobie już innego modelu na moim ręku w trakcie ważnych spotkań firmowych. Cena niewygórowana za jakość swiss. Polecam.
2022-03-28 11:29:09Bardzo polecam. Błyskawiczna dostawa, nie spodziewałam się takiego tempa. Zegarek doskonały, niezwykle się mieni. Mam już cztery zegarki Swiss Made, każdy innej firmy. Tissot Le Locle Diamonds jest jednym z dwóch moich faworytów. 5/5.
2022-03-28 11:09:36Cudowny damski zegarek z diamentami. Od razu się w nim zakochałam. Działa cichutko, a w zestawieniu z koszulą i spódniczką biurową oszałamia. Doskonale uzupełnia biżuterię. Polecam, szwajcarska jakość widoczna gołym okiem!
2022-03-28 11:02:57Super. Wygląda świetnie. Błyskawiczną wysyłka mimo grawerowania. Polecam
2022-03-17 17:35:22Też mam taki i jest super.
2022-03-16 16:45:32Prezent udał się, osoba, która dostała ten zegarek, jest bardzo zadowolona. Wybierałem, kierując się intuicją i budżetem, ze względu na charakter okazji chciałem dać coś z wyższej półki. Sprzedawca podsunął mi kilka pomysłów, a z nich postawiłem na ten model. Jestem zadowolony, tempo dostawy bardzo dobre, cena korzystna. Wszystko w porządku.
2022-03-16 14:53:47Bardzo dobry zegarek swiss made. Noszę go od dawna, wymiennie z dwoma innymi modelami innych marek. Jestem zadowolony, rezerwa chodu imponująca, a mechanizm perfekcyjny. Odchylenia czasu naprawdę symboliczne i kompletnie niezauważalne w moim rytmie dnia. Pasuje do garnituru i do normalnego ubrania. Wybór trafiony. Polecam.
2022-03-16 14:51:53Zegarek zgodny z oczekiwaniami, opisem na stronie oraz zdjęciami w tutejszym katalogu. Na spotkaniach wysokiego szczebla sprawdza się wyśmienicie. Polecam, odbiór osobisty bardzo miły, kompetentny sprzedawca odpowiedział na kilka pytań przy okazji. Wielki plus!
2022-03-15 14:23:14Elegancja jest tutaj doskonale widoczna, dlatego wybrałam model na podarunek dla taty. Lubi proste zegarki, które jednak są dobrej jakości i parę razy coś przebąkiwał właśnie o marce Tissot. Zapoznałam się z ofertą i jestem pod wrażeniem szerokiej gamy produktowej, no i zaskakująco niskich cen. To aż niesamowite. Zegareczek ma czytelną tarczę, na ręku starszego pana będzie wyglądał ekstra. Czekam już tylko na dzień urodzin taty! <3
2022-03-15 14:13:40Piękny i wygodny zegarek, który wybrałam żeby mieć coś ładnego na ważne okazje. Założyłam go już na ślub koleżanki i na ważne meetingi w biurze. Wygląda czarująco, jest cichy i bardzo dobrze się komponuje z wieloma ubraniami, a to dla mnie najważniejsze. Jakość szwajcarska, co czuć od razu po wyjęciu go z opakowania. Dostawa z Zegarowni była do paczkomatu, wszystko przebiegło bezproblemowo. Bardzo polecam!
2022-03-15 12:30:39Zegarek Tissota wybrałem z powodu koloru tarczy i specyfikacji mechanizmu. Werk robi wrażenie rezerwą. Sporo się o nim naczytałem, no i mnie zainteresował. Model wygląda na żywo znacznie lepiej niż na zdjęciach katalogowych. Dostawa szybka i bezpieczna, kurier poczekał, aż rozpakuję. Wszystko gra. Super, daję 5/5
2022-03-14 15:13:36Zakupiłem z myślą o sobie. Bardzo mi przypadł do gustu, a wszystko za sprawą tego mechanizmu automatycznego z dużą rezerwą chodu. Na dodatek ma ciekawy wygląd, patrzę na bransoletę z wąskich segmentów i zdobioną tarczę. Czytelny, dość prosty i po prostu gustowny. Męski, widać to z daleka. Nie żałuję wyboru, polecam.
2022-03-14 15:12:06Ten mały Tissot jest najpiękniejszym zegarkiem, jaki miałam okazję widzieć i mieć. Dostałam go niedawno, a czuję, jakbym go miała od wielu lat. Jest przyjemny, dobrze leży na ręku, a czytelność chyba nie ma sobie równych. Bardziej jak biżuteria niż faktycznie zegarek <3 kocham go i serdecznie polecam, robi doskonałe pierwsze i każde kolejne wrażenie <3
2022-03-14 12:27:13Zdjęcie zdecydowanie przekłamuje kolor tarczy zegarka. Nie jest niebiesko-granatowa tylko granatowo-czarna. Bez słońca albo sztucznego światła jest bardzo, bardzo ciemna. Sam zegarek jest dosyć ciężki i masywny, ale do wytrzymania. Szczególnie biorąc pod uwagę rodzaj mechanizmu zegarka. Poza tym jest bardzo elegancki i robi wrażenie. Już parę osób pytało, czy to złoto. Zapięcie bransolety bardzo sprytne i wygodne oraz bezpieczne. Gdyby nie ten kolor tarczy to byłabym zachwycona, a tak to jestem bardzo zadowolona.
2022-03-11 10:34:07Absolutnie fantastyczny. Wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach i robi niesamowite wrażenie na żywo. Wypukłe szkiełko i nietypowa tarcza z odkrytym mechanizmem bardzo przyciąga uwagę. Usłyszałem wiele komplementów od rodziny i znajomych, którym ten zegarek bardzo się podoba. Jest wygodny w użytkowaniu i ma bezpieczne zapięcie motylkowe. Chodzi dokładnie - mój przyspiesza 4-5 sekund na dobę, a zmierzona rezerwa chodu wynosi 39 godzin i 41 minut. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza w złoconej wersji.
2022-03-11 06:17:43Goldrun to ciekawy model, który ma złoto, ale nie wygląda kiczowato. Na tym mi zależało względem konkurencyjnej oferty. Cena w moim przypadku nie grała roli, od dawna planowałem zakup. Jestem zadowolony, Tissot oprócz świetnego designu ma też bardzo mocny mechanizm. Nigdy mnie nie zawiodły poprzednie modele, miałem ich dwa. Polecam, bo Swiss Made to jednak jest konkret.
2022-03-09 09:01:58Zdecydowanie mój faworyt wśród zegarków. Wygląda zacnie, na ręku robi świetne wrażenie. Wybrałem go też ze względu na mechanizm automatyczny z 80 h rezerwy chodu. Swiss Made pełną gębą, nie da się ukryć, że to dobry wybór. Ja polecam.
2022-03-09 08:43:56Piękny kobiecy zegarek, który warty jest swojej ceny. Uważam tak, ponieważ mam go już od dłuższego czasu, przetestowany był w wielu sytuacjach. Działa świetnie. Mechanizm automatyczny, rezerwa chodu dla mnie wystarczająca. Elegancki, wytworny i wytrzymały - tego właśnie potrzebowałam. Polecam.
2022-03-07 08:54:26Kupiony w zegarownia! Świetna precyzja, od miesiąca chodzi nieprzerwanie i tylko 3 sekundy spóźnienia! Prezentuje się też doskonale.
2022-03-04 16:44:48Ładny i funkcjonalny zegarek. Zakup oceniam jako udany, noszenie go to przyjemne doświadczenie. Jest przyjemny dla oka, doczekałam się kilku komplementów. Najważniejsze, że pasuje na co dzień. Koszt bardzo niski jak na markę premium, dlatego polecam serdecznie niezdecydowanym osobom!
2022-03-04 14:45:01Uwielbiam ekskluzywne zegarki, ale takich pod mój gust jest niewiele. Ten zdobył moje serce praktycznie od razu. Pięknie, elitarnie wygląda. Kolorystycznie świetnie dopasowany, złoto i granat to połączenie tak samo "royal" jak bordo i złoto, butelkowa zieleń i złoto, czarny i złoto. To także mój pierwszy zegarek z mechanizmem automatycznym, wciąż się go uczę. Wszystko przy zamówieniu było okej - zostałam doinformowana na temat dostawy, zamówienie przyszło szybko i bezpiecznie zapakowane. Wielki plus dla Zegarowni za to! Bardzo polecam!
2022-03-04 14:06:52Świetny sportowy design. Kwarc, co prawda, ale bateria daje znać, gdy umiera, toteż nie widzę żadnego problemu. Pasuje na co dzień i na sportowe okazje, więc cieszę się, że mi go doradzono. Bardzo serdecznie polecam to miesjce.
2022-03-02 12:25:57Mąż cieszy się z tego zegarka jak dziecko. Model bardzo przypadł mu do gustu, zwłaszcza jego meshowa bransoleta. Sklep szybko wysłał zamówiony towar, dostałam wszystkie niezbędne informacje na mail. Polecam!
2022-03-02 12:17:33Cudowny. Sportowa klasa, nigdy bym się nie spodziewała, że w takim zegarku może być tarcza zrobiona z masy perłowej. Jest piękny, bardzo dopasowany do codziennego stroju. Noszę go do biura, w którym pracuję, czasami na spotkania z przyjaciółkami. Bransoleta leży idealnie. POLECAM!
2022-03-01 12:16:33Jest piękny, giloszowane niewielka tarcza robi doskonałe wrażenie. Zegareczek idealny na randki, wyjścia i spotkania. Lubię go nosić. Przede wszystkim oraz czuć i widać jakość wykonania. Polecam serdecznie, Irmina.
2022-02-28 10:20:01Świetny złoty zegarek na naprawdę ważne okazje. Nie śmiałbym założyć go na co dzień, może przez wzgląd na jego wizual. Wykonanie wyborne. Założyłem go i czułem się tak, jakbym go nosił od lat. Mój wymarzony zegarek. Polecam serdecznie, robi nieziemskie wrażenie.
2022-02-28 10:08:42
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło