WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Firma godna polecenia!!!! Towar zgodny z opisem - JEDEN Z MOICH NAJLEPSZYCH ZEGARKÓW, ekspresowa przesyłka, gorąco polecam.
2019-07-24 14:14:55Pasek strasznie się brudzi, poza tym z zegarkiem nic sie nie dzieje
2019-07-21 06:55:53Mam ten zegarek ponad dwa lata. Kupiłem go z myślą, że będzie do pracy, żeby nie zniszczyć jakiegoś z droższych czy "lepszych" zegarków. Zegarek okazał się fantastyczny. Pasek po dwóch latach wygląda jak nowy. Zegarek pasuje do wszystkiego. Dodatkowo rewelacyjna cena.
2019-07-16 14:36:43Piękniejszy nawet niż na zdjęciu! Zegarek bardzo kobiecy, a jednocześnie uniwersalny i minimalistyczny. Był zaprojektowany dla drobnych nadgarstków i nie wydaje się za ciężki. Dostawa ekspres- zamówiłam wieczorem w niedzielę, we wtorek rano już był. Na oryginalnej stronie zarejestrowanie zegarka poszło bez problemów. Bardzo polecam.
2019-07-16 11:50:06Długo zastanawiałam się wyborem zegarka dla męża. Wybór padł na to cudo. Nie rozczarowałam się, wręcz przeciwnie. Klasa, szyk i elegancja, tak można podsumować. Prezentuje się doskonale. Szkło szafirowe trudne do zarysowania, czytelna tarcza i ta lekkość.... Świetnie pasuje do stylu sportowego i eleganckiego. Po prostu uniwersalny. I co najważniejsze - mąż zachwycony.
2019-07-11 18:16:39Piękny zegarek na żywo robiący piorunujące wrażenie dbałością o szczegóły i jakością wykonania. Za te pieniądze jest to jeden z najlepszych wyborów zegarków typu driver. Nie przepadam za dużymi zegarkami, ponieważ posiadam dość mały nadgarstek 17 cm, ale zegarek leży jak ulał i jego wielkość jest idealna. Szczerze polecam. Łukasz
2019-07-10 15:40:08Zegarek Zeppelin 100 Jahre Chronograph 8680 M-3 to bardzo elegancki, solidnie wykonany zegarek. Trafnie dobrana, ładnie wykonana srebrna bransoleta pasuje do dość masywnej koperty zegarka. Tarcza koloru beżowego z dość wyraźnym podświetleniem w technologii Super Luminova, podkreśla niepowtarzalność czasomierza. Nadto zastosowanie w zegarku kwarcowego mechanizmu RONDA 5130D zasilanego baterią oraz wyposażenie zegarka oprócz funkcji podstawowej w datownik, chronograf, alarm i tachymetr powoduje, iż jest to praktyczne narzędzie o wielu funkcjach. Zastosowanie mineralnego szkiełka, odpornego na zarysowania jest również trafnym pociągnięciem.
2019-07-07 17:58:12Dziś dotarł do mnie zamówiony G-Shock GA-700. Przerósł moje oczekiwania i jest świetny. Wielkość jego robi robotę, jest naprawdę rewelacyjny. Super obsługa - szybko i konkretnie. Polecam Zegarownie!
2019-07-05 16:12:59Fantastyczny zegarek! Niebieska tarcza wraz z indeksami oraz datownikiem tworzą spójną kompozycję. Zegarek będzie idealny na co dzień do luźnych stylizacji. Myślę, że można nawet pokusić się o kolorowy, materiałowy pasek - będzie wtedy wyglądał jeszcze lepiej!
2019-07-05 12:58:14Jest świetny. I tyle mam do powiedzenia.
2019-07-04 11:47:17Zegarek imponuje estetyką wykonania. W zależności od outfitu nabiera różnego charakteru. Może być bardzo elegancki i stanowić biżuterię przy stylizacjach wieczorowych. Znakomicie prezentuje się również przy strojach sportowych. Polecam.
2019-07-04 04:50:05Zegarek jest piękny. Bardzo udany prezent. Transakcja szybka i sprawna. Polecam.
2019-06-29 07:22:58Praktycznie bezobsługowy zegarek dzięki nowoczesnej technologii zasilania ECODRIVE i synchronizacji radiowej. Bardzo staranne i solidne wykonanie. Jest stosunkowo ciężki, ale to tylko czyni go bardziej "męskim". Wyjątkowo ładnie i czytelnie prezentuje się o zmroku dzięki pięknie fosforyzującym wskazówkom. Jego zakup w wersji spersonifikowanej, dzięki opcji grawerowania, dał mi wiele przyjemności a sama eksploatacja i poznawanie możliwości - jeszcze więcej. I stan ten ciągle się utrzymuje :-)
2019-06-29 06:36:23Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jeżeli chodzi o szybkość realizacji zamówienia. Zakupu zegarka dokonałem w czasie trwania długiego czerwcowego weekendu, a mimo to paczka była do odebrania w paczkomacie dnia następnego w sobotę! Chapeau bas! Sam zegarek był bardzo dobrze zapakowany. Nie wspominam, że produkt był w 100% zgodny z opisem, bo to chyba rzecz oczywista. Serdecznie polecam.
2019-06-28 06:16:23Solidny, delikatny, elegancki. Idealny na prezent. Dobry stosunek ceny do jakości. Polecam !
2019-06-24 09:37:12Rewelacja....cena, design, jakość
2019-06-20 12:32:33Rewelacja....jakość, cena ,design............
2019-06-20 12:28:09Zegarek jest wspaniały. Zdjęcia nie oddają jego uroku. Sprawdza się zarówno do garnituru, jak i do skórzanej kurtki oraz jeansów. Zobaczcie, jak piękne są wskazówki, jednocześnie delikatne i smukłe, ale też z charakterem. Po dokupieniu paska w innym kolorze mamy zestaw na każdą okazję. Zobaczcie, że nawet sprzączka od paska ma logo! Zegarek przychodzi w opakowaniu długim, czyli pasek nie jest zapięty. Wygląda to po prostu odjazdowo. Mój zegarek niestety uległ awarii, mechanizm zaczął się zacinać. Potem szybko nadrabiał, potem znowu stawał. Ale kupiłem go jako używany, więc ciężko stwierdzić, jak doszło do awarii. W tej chwili wrócił z serwisu i znowu jest super.
2019-06-16 04:46:51Te paski, które są w zestawie z zegarkiem, dają tyyle możliwości! Jednego dnia mam elegancki zegarek na skórzanym, tłoczonym w skórę węża pasku, a następnego już sportowy model na silikonie. Super!
2019-06-14 11:13:22Fantastyczny zegarek, od dłuższego czasu na niego polowałem. Gdyby nie to, że już go mam, nikomu bym nie polecał, żeby został dla mnie. :D Ale teraz mogę polecać - polecam!
2019-06-13 11:38:25Wymarzony zegarek, wymarzona cena. Obsługa klienta bardzo pomocna, na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Prezent dla męża idealny. Uśmiech małżonka co prawda bezcenny, ale ZEGAROWNIA ma w tym zdecydowany udział. Dzięki Państwu przygotowywanie niespodzianek to pestka. Polecam Państwa sklep w 100% i z pewnością powrócę!
2019-06-13 07:04:14Szukałem Divera, ale nie takiego jak Seiko wszystkie takie same, choć i takowe posiadam. Zastanawiałem się długo. Pierwsze wrażenie po rozpakowaniu pudełka ? SUPER!!! Opinia dopiero teraz, ponieważ chciałem go przetestować. Był na ręce w trakcie jazdy na quadach, crossie i kąpieli w głębokim błocie. Ostatnio zaliczył rzekę i słoną wodę w Bałtyku. Jak na razie nie widać śladu używania (TYTAN). Teraz za każdym razem, kiedy szukam nowego zegarka, a kupuje przynajmniej 1 w miesiącu, zaczynam przeszukiwać, czy jest coś z tytanu. Druga sprawa - niesamowita lekkość zegarka, nie czuć braku komfortu, nosząc zegarek na ręce nawet w takie upały. Lumia bardzo dobra. Jeszcze długo w nocy można spokojnie odczytać godzinę. Jeśli chodzi o sam sklep, hmmm. Brak zastrzeżeń wręcz profesjonalne podejście i dbałość o klienta.
2019-06-11 08:51:13To mój pierwszy zegarek Edifice. Zegarek robi duże wrażenie, rzuca się w oczy. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Zegarek uniwersalny, pasuje do każdego stroju, nawet do dresów. Ja noszę go do bardziej oficjalnych stylizacji. Do mniej formalnych zakładam g-shocki :)
2019-06-10 06:56:06Z oglądaniem tego modelu przez Internet jest trochę jak z patrzeniem na pięknego, kolorowego lizaka zza witryny sklepowej. Niby wszystko widać, ale kiedy przybliżasz się, by skosztować, okazuje się, że musisz się zadowolić lizaniem szyby. Właśnie dlatego trzeba wejść do sklepu i kupić tego lizaka. Trzeba przynieść go do domu, usiąść na sofie i starannie, delikatnie wyciągnąć go z opakowania, swoją drogą pięknego, przemyślanego i starannego. Wtedy okazuje się, że w rzeczywistości widzimy coś jeszcze bardziej spektakularnego niż przez szybę. Każdy detal jest dopracowany z precyzją nieodbiegającą wcale od szwajcarskiej. Indeksy są zaprojektowane w taki sposób, że zegarek jest niezwykle czytelny, a fluorescencyjne wskazówki to świetny gadżet, zwłaszcza dla osób, które śpią z zegarkiem. Tytan zapewnia lekkość, a innowacyjny system Eco-Drive czyni z niego praktycznie nieśmiertelne urządzenie. W dwóch słowach: prawdziwa słodycz!
2019-06-07 19:24:55Zegarek na żywo wygląda naprawdę lepiej niż na zdjęciach - wskazówki trafiają w indeksy. Zegarek prezentuje się bardzo dobrze na nadgarstku. Dzięki lekkiemu tyranowi wygodnie się nosi. Polecam gorąco
2019-06-06 14:30:21Super zegarek. Polecam!
2019-06-06 06:23:00Super zegarek. Polecam.
2019-06-06 06:12:41Mega retro wygląd! Takich zegarków nie ma wiele! Czekam na wypłatę i kupuję :D
2019-06-05 04:34:13Piękny, szlachetny kolor i automatyczny mechanizm. Czego chcieć więcej? Ja jestem zachwycony, mogąc go nosić!
2019-06-03 10:38:34Wybierając zegarek, postawiłem na wytrzymałość i wygląd. Jednym z tego typu produktów jest zegarek z serii g-shoch. Model, który wybrałem ga 700 charakteryzuje się piękną stylistyką i wykonaniem, użyte materiały są wysokiej jakości, co tylko potwierdza jego główne cechy. Polecam zakup, zegarek warty wydanych pieniędzy.
2019-06-02 16:07:58Przepiękny zegarek, nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń i wątpliwości. To prawdziwe cacko i każdy powinien sobie na taki zegareczek pozwolić, bo w takiej cenie takie cudeńko to tylko brać - kupować.
2019-05-30 12:44:41Ten zegarek to absolutny fenomen. Prosty, elegancki i ponadczasowy. Swoim wyglądem i unikalnym designem zachwyca już od lat 90. Uniwersalność pozwala na dobieranie go do wielu różnych okazji. Zgubiłem już takie dwa, ten jest trzeci i na pewno nie ostatni!
2019-05-29 11:18:52Bardzo solidny zegarek w przystępnej cenie. Pomimo noszenia codziennie od ok. pół roku na szkiełku nie widać zarysowań, nie ściera się też powłoka z bransolety. Dużym plusem jest mechanizm solarny, dzięki czemu nie muszę już bawić się w wymianę baterii. Ogółem - polecam!
2019-05-29 09:41:29Dzisiaj odebrałem zegarek. Super wykonanie, lekki, prosty i czytelny. Duży zakres regulacji, więc chude osoby jak ja, nie będą miały problemu z zapięciem. Jedynie podświetlenie mogłoby być lepsze. Super! Polecam każdemu.
2019-05-29 09:34:39Dokładny. Po miesiącu pracy odchylenie nie przekracza 1 s.
2019-05-27 11:18:26Już jest, dotarł do mnie! Mogę go określić tylko jednym słowem - PIĘKNY!!! Polecam.
2019-05-23 12:49:13Wydaje mi się, że niebieska tarcza i stalowa bransoleta to jest combo nie do pobicia. Klasyk i już!
2019-05-23 11:32:33
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło