WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Zegarek przerósł moje oczekiwania! Nie mam ochoty ściągać go z nadgarstka. :D
2019-08-27 05:08:50Wygląda naprawdę świetnie! Dziękuję za miłą obsługę i sprawną wysyłkę ;-)
2019-08-27 05:06:09Funkcjonalne cudeńko :D Dla wszystkich wymagających! Do tego prezentuje się świetnie!
2019-08-27 05:04:38pORZĄDNY MODEL! ZEPPELIN TO MARKA SAMA W SOBIE
2019-08-27 04:44:06Świetny model! Po wyjęciu z opakowania zachwyca swoim dopracowanym w każdym detalu wyglądem. Funkcje również robią wrażenie - ma wszystko, czego potrzebuje klasyczny zegarek.
2019-08-27 04:19:16Mój pierwszy G-SHOCK i na pewno nie ostatni ;)
2019-08-26 15:04:05Polecam! Mąż bardzo zadowolony. Zegarek elegancki, bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam pięknie i dziękuję! Dorota
2019-08-26 04:21:26Daje 10 gwiazdek. Kolejny G-shock w kolekcji, jest obłędny, warty każdego grosza. Kontakt ze sklepem rewelacyjny, paczka tak zapakowana, że można by było z samolotu zrzucić bez spadochronu :) pierwszy na pewno nie ostatni zakup pod tym adresem
2019-08-23 13:08:11Świetny zegarek! Stylistyka, funkcje, jakość wykonania - wszystko na plus!
2019-08-23 11:15:53Zegarek jak najbardziej polecam. Dostałem go na imieniny od córki. Zaletą są czytelne datowniki oraz wskaźnik faz księżyca. Bransoleta nie ugniata i dobrze trzyma na nadgarstku.
2019-08-21 11:55:18Z całego serca polecam. Zarówno zegarek, jak i sklep. Niesamowity zegarek i niesamowita, uprzejma obsługa :)
2019-08-21 11:52:36Zegarek zakupiłem w sklepie stacjonarnym. Najpierw poszedłem by rozpatrzeć się w różnych modelach. W ogóle nie byłem zdecydowany. Przemiła pani w sklepie doradzała mi w wyborze, aż wreszcie pokazała mi ten właśnie model. Wiedziałem, że to jest to, czego szukałem. Zegarek zachwyca niesamowitą dbałością o szczegóły, symetrią, precyzją mechanizmu, a przede wszystkim wygodą w noszeniu, ale i tak jestem chyba najbardziej zwolennikiem wskaźnika faz księżyca. Moje poprzednie zegarki go nie miały, jakoś nie potrzebowałem go mieć w zegarku, ale teraz jestem na „tak"! Polecam każdemu niezdecydowanemu!
2019-08-21 09:17:25Najlepsze dopełnienie garnituru weselnego, jakie tylko można było sobie wymarzyć. Polecam z całego serca!
2019-08-20 20:09:53Model dostałem na prezent, jednak znajomi dobrze wiedzieli, co od dawna siedziało w mojej głowie. Na żywo zegarek prezentuje się jeszcze lepiej, jest widoczny na nadgarstku i zwraca na siebie uwagę, w szczególności zdobienie tarczy.
2019-08-20 11:58:07Klasyczna budowa, niekonwencjonalna tarcza - to jest to! Zegarek świetnie prezentuje się z eleganckim strojem, świetnie też prezentuje się na co dzień. Wykonanie na najwyższym poziomie, zdecydowanie warte swojej ceny.
2019-08-20 11:56:00Super zegarek. Super sklep. Szybka wysyłka, super cena a zegarek wygląda bardzo ekskluzywnie
2019-08-20 06:57:14Co mogę powiedzieć ? Z pewnością, że jest to doskonałe wykonanie i piękne wzornictwo. Zegarek na pewno wyróżnia się na tle całej mojej kolekcji - ma tarczę przypominającą kompas, fajną meshową bransoletę, a do tego jest mega praktyczny. Polecam.
2019-08-20 04:43:15Wszystko działa precyzyjnie, polecam
2019-08-19 11:12:35Mój kolejny zakup, ten sam model tylko w wersji mini. Zegarek piękny, klasyczny i ponadczasowy wzór, dla kobiet z klasą. POLECAM!!!
2019-08-19 07:07:09Kupiłem ten zegarek, bo po prostu mi się spodobał. Nie miałem żadnych doświadczeń z firmą Citizen. Chociaż w sumie to mam ich kalkulator. Zegarek na żywo, po przypatrzeniu się, jest bardzo ładny. O wiele ładniejszy niż na zdjęciach. Ma też idealne proporcje (wielkość, grubość). Bransoleta jest sztywna, dobrze spasowana, wszystkie ogniwa są równe i równo się układają. Koperta ze stali, na której nie zostają odciski palców. Odciski zostają na deklu i szkle. Wykończenie koperty i bransolety bez zarzutu. Żadnych nadlewek i zadziorów. Zegarek chodzi dokładnie. W ciągu tygodnia obserwacji nie zauważyłem różnicy w stosunku do wzorca. W środku znajduje mechanizm Miyota 1m02 z baterią SR621SW. To istotne dane, których polscy dystrybutorzy nie podają. Czarna tarcza wygląda bardzo solidnie, wskazówka sekundowa idealnie wpada w kreseczki na obwodzie tarczy. W okienku wskaźnika dnia tygodnia już tak idealnie nie jest. Napis nie wychodzi poza okno, ale czasem bywa lekko pod kątem (nie jest to faza przejścia na inny dzień). Okno daty jest bez zarzutu. W nocy bardzo dobrze świecą kreski tarczy i wskazówek, nawet z kilku metrów widać, która godzina. Ustawienia dnia i daty intuicyjne i precyzyjne, nie ma potrzeby czytać instrukcji. Zresztą nawet z zegarkiem jej nie dostałem. Jedyna wada, a właściwie nieprzyjemna cecha, to dźwięk, jaki wydaje ruszająca się bransoleta na styku z kopertą. Ten dźwięk jest pusty i nieprzyjemny. Daje wrażenie, jakby w środku koperty było dużo wolnej przestrzeni dającej jakby echo, taki rezonans. Patrząc na wymiary mechanizmu 1m02 wydaje się to bardzo prawdopodobne. Sprawdzę to przy wymianie baterii. Jeśli jest tam pusto, może da się czymś wypełnić. Poza tą cechą bardzo ładny i dobrze wykończony zegarek za 361 zł. Wyraźne wskazanie czasu i daty, bez zbędnych bajerów, dające poczucie posiadania klasycznego, skromnego, a jednocześnie eleganckiego zegarka znanej i cenionej firmy.
2019-08-17 09:47:54Działa bez zarzutów, niesamowity design, wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciu.
2019-08-14 18:10:15Zapewne będzie moim kolejnym w kolekcji
2019-08-14 15:52:36W 2013 roku zakupiłem zegarek znanej szwajcarskiej firmy — autoquartz (m.in. szkło szafirowe, 200 m). Przez pierwsze dwa lata był 2 razy w serwisie (łącznie z wymianą mechanizmu ładującego i akumulatora). Po niecałych 6 latach użytkowania autoryzowany serwis stwierdził, że nie ma już do niego części. W ramach lojalności marki zaproponowano mi nowy zegarek za 700 zł (1/3 ceny zegarka w handlu — co bardzo się chwali), jednakże ze względu, że to był prezent od żony, zrezygnowałem z tego prezentu. Pamiętając mojego pierwszego elektronicznego Citizena z roku 1983, postanowiłem wrócić do tej marki, wybierając ten zegarek, o którym teraz piszę. Okazuje się, że zegarek ten jest ładniejszy niż na zdjęciach. Jakość wykonania, wszystkie detale itp. itd. SUPER !!! On nie jest ładnym i funkcjonalnym zegarkiem, takim jak inne podobne. Inne podobne ma „pod sobą". Jest BOSKI. Polecam go wszystkim. Również bardzo polecam sklep ZEGAROWNIA wraz z bardzo uprzejmą całą obsługą.
2019-08-14 14:46:29Długo zastanawiałem się nad zakupem zegarka dla mojej ukochanej i padło na ten model - to był strzał w dziesiątkę. Duży dość masywny, idealny dla niej. Piękno tkwi w prostocie, model zwraca na siebie uwagę - złoty, z czarną kopertą, nietuzinkowy, a wygląda bardzo bogato. Kupując właśnie ten model, sugerowałem się wyglądem, a przede wszystkim mechanizmem, ponieważ ma długo posłużyć. Otrzymałem od zegarownia.pl wszystkie odpowiedzi na moje pytania, macie profesjonalnie podejście do klienta i za to szacun dla was. To już mój drugi zegarek, który zamówiłem. Mój Seiko Presage ma już rok o sprawuje się idealnie, cieszę się, że nie zawiodłem się na zakupach w zegarownia.pl. Gorąco polecam.
2019-08-13 19:21:08Świetny zegarek! Jest to mój pierwszy G-SHOCK, ale wiem, że będą następne 5/5.
2019-08-12 12:45:27Bardzo porządnie wykonany zegarek w przystępnej cenie. Trafiony w „10” prezent dla żony. Łatwe skrócenie paska i bezpieczne zapięcie. Do tego japoński mechanizm powinien długo popracować..... I na koniec jak to określiła żona „przepiękny”!
2019-08-09 11:36:36Świetny zegarek, prosty w obsłudze, dobrze wygląda na ręce, stosunek jakości do ceny - doskonały.
2019-08-09 08:29:41Kupiłam ten zegarek w prezencie na 40. urodziny. Zegarek jest piękny, bałam się, że nie będzie się podobał obdarowanemu - ale .... wzbudził zachwyt. Pięknie się prezentuje, polecam. Sklep również funkcjonuje na 6+ Dziękuję za doradztwo - miła, szybka i rzetelna obsługa.
2019-08-09 08:28:56Poszukiwałem prezentu dla żony na 15 rocznicę ślubu. Pomyślałem, że może zegarek - taki kobiecy, delikatny, w miarę elegancki, ale żeby też mógł być noszony na co dzień. Oczywiście musi być też ładny i pasujący do niej. Kiedy przeglądając wiele ofert, zobaczyłem ten z zegarowni - wiedziałem, że ten zegarek jest tym, czego szukałem! Kiedy go wręczyłem, usłyszałem - „jest piękny!” a uśmiechnięta twarz żony potwierdziła, że trafiłem w 10! I jeszcze do tego grawer na kopercie!! Super! Jestem bardzo zadowolony, a zegarek jest taki jak na zdjęciach, a może nawet jeszcze ładniejszy ☺
2019-08-07 11:29:01Świetny zegarek. Sprawdził się jako podarek. Lekki, wielofunkcyjny, kolor perfekcyjny. Grawer pięknie i z dbałością zrobiony, solenizant zachwycony.
2019-08-05 15:03:09Zegarek jest przekozacki. Solidnie wykonany, z dobrej jakości materiałów. Tarcza zegarka wydaje się skomplikowana, ale po krótkim zapoznaniu, nie ma najmniejszego problemu z odczytaniem wyświetlanych informacji. Bardzo rozbudowany stoper, daje masę możliwości osobom uprawiającym sport, w którym liczy się czas. Podświetlenie LED daje radę nawet w słabych warunkach oświetleniowych, a fluorescencyjne indeksy w ciemności wyglądają super. Z czystym sumieniem mogę polecić zegarek G-SHOCK GA100-1A4ER.
2019-08-03 07:07:13Świetny zegarek, pięknie prezentujący się na ręce, wygodny, pasuje do każdego ubioru, polecam. ;) Jakość wykonania również bez zarzutów.
2019-08-01 11:50:56Wczoraj zamówiłem, a już dzisiaj rano dostałem, gratulacje dla szybkości Zegarowni. Sam zegarek solidnie wykonany, niesamowita dbałość o szczegóły, bardzo wygodny na ręku. Może tylko datownik zbyt mały, przez to mało czytelny, jak dla mnie, zamiast datownika mógłby tam być indeks 3. Aaaa tam chyba się czepiam, zegarek jest piękny!!!!!!!!!!!
2019-07-31 13:09:26Zegarek w rzeczywistości jest nawet ładniejszy niż na zdjęciach. Świetny, nowoczesny wygląd - czerwone akcenty, kojarzące się z drapieżnością, przełamują "nudny", szary design tarczy. Świetnym uzupełnieniem jest też szary bezel ze stali szczotkowanej, dodający zegarkowi męskiej "szorstkości". Zegarek jest dość ciężki - w końcu to sprzęt dla mężczyzn. Ja lubię czuć zegarek na ręku. Pasuje zarówno do T-shirta, jak i eleganckiej koszuli i marynarki casual - sprawdziłem. Funkcjonalność: dobrym rozwiązaniem jest możliwość połączenia zegarka z telefonem - opcje, które trzeba ustawiać w zegarku za pomocą przycisków - tutaj można w przejrzysty sposób ustawić w aplikacji na smartfonie i zsynchronizować z zegarkiem. Dla mnie to bardzo wygodne. Fajna jest też funkcja tymczasowego przesunięcia wskazówek - tak, żeby widoczne były informacje na wyświetlaczach. Tych mamy dwa - a na nich informacje zależne od wybranego trybu pracy - data, stoper, dzień tygodnia, strefa czasowa itd. Świetne i wygodne rozwiązanie. Automatyczne podświetlenie - działa rewelacyjnie i naprawdę się sprawdza. Zegarek zasilany jest baterią słoneczną - i to faktycznie działa. Noszę go codziennie, więc cały czas pada na niego jakieś światło i wskazówka wskazująca poziom naładowania baterii (jest nawet coś takiego!) cały czas wskazuje poziom w okolicach Full. Istnieje też wersja niebieska - ale do mnie jakoś bardziej przemówił kolor czerwony. Sam zegarek nie jest może tani - to prawda. Ale marka jak i solidność wykonania - to musi swoje kosztować. Osobno należy omówić sposób zakupów. Sklep deklaruje, że ma najniższe ceny, a jeśli nie, to obniża cenę do poziomu znalezionego u konkurencji. A co tam, mówię sobie - sprawdzę. Znalazłem niższą cenę - piszę do obsługi i proponuję moją cenę. Jest odpowiedź: zgoda. Więc to naprawdę działa. W tym sklepie naprawdę warto kupować, wiem co mówię - to nie mój pierwszy zakup u nich. Do tego szybkość realizacji i możliwość zwrotu aż do 100 dni - nigdzie chyba nie ma czegoś takiego. Gorąco polecam zarówno zegarek, jak i sklep - nie ma lepszego miejsca dla miłośników zegarków.
2019-07-31 05:37:03Zegarek bardzo prosty w obsłudze, świetny design, dobrze się nosi.
2019-07-30 09:47:13Citizen, czyli obywatel. Japońska marka od ponad stu lat za swój cel bierze produkcję zegarków wysokiej jakości, w cenie przystępnej niemal dla każdego obywatela. Nie inaczej jest w tym modelu. Za niespełna 400 zł dostajemy piękny, klasyczny, a jednocześnie nowoczesny zegarek, który spełnił moje oczekiwania z nawiązką. Jeśli miałbym opisać go jednym słowem, rzekłbym: EKLEKTYCZNY. Łączy bowiem w sobie prosty przedwojenny styl tarczy (charakteryzujący się czytelnymi cyframi arabskimi) z zastosowaniem nowoczesnego mechanizmu eco – drive, który nie dość, że jest bardzo praktyczny (nie musimy wymieniać baterii, bo zegarek czerpie energię ze światła), to na dodatek niezwykle precyzyjny. Z moich obserwacji wynika, że śpieszy się przeciętnie 10 sekund na miesiąc. Stylistyka zegarka to prawdziwy majstersztyk. Wspomniane już proste cyfry arabskie, czarne kreseczki minutowe, srebrna, lśniąca pod odpowiednim kątem koperta – wszystkie te szczególiki grają ze sobą jak w orkiestrze. W takim stylu robiło się zegarki w latach trzydziestych. Dziś w dobie smartwatchy, zegarków cyfrowych, czy analogowych, ale z wieloma kompilacjami, zobaczyć coś takiego, jak ten Citizen, to niczym ujrzeć ducha dawnej epoki we współczesnym brzmieniu. Poza wspaniałym wyglądem największą zaletą Citizena AW1231-07A jest to, że nadaje się na różne okazje. Można go bez obaw nosić zarówno na co dzień, jak i do garnituru czy też półoficjalnego stroju wyjściowego. Jedynie odradzałbym korzystać z niego podczas biegania czy innej formy aktywności fizycznej – po co go narażać na ryzyko zarysowania szkiełka – jest na to zbyt ładny. Nie byłem z początku zachwycony rozmiarem zegarka. 40 mm średnicy wydawało mi się zbyt duże na mój szczupły nadgarstek. Jednak zmieniłem zdanie. Może gdyby szerokość koperty była nieco mniejsza, AW1231-07A zyskałby na elegancji, ale straciłby na praktyczności, gdyż odczytanie godziny nie byłoby tak łatwe. Krótko mówiąc: szczerze polecam!
2019-07-30 09:30:29Kupiliśmy sobie z mężem zegarki do pary. Super pomysł!
2019-07-26 11:57:07Mój pierwszy zegarek automatyczny. Można wypowiadać się o nim w samych superlatywach. Solidny i elegancki zegarek na każdą okazję. Polecam.
2019-07-24 18:14:12Firma godna polecenia!!!! Towar zgodny z opisem - JEDEN Z MOICH NAJLEPSZYCH ZEGARKÓW, ekspresowa przesyłka, gorąco polecam.
2019-07-24 14:14:55
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło