WYBIERZ MARKĘ ZEGARKÓW
Poznaj opinie o zegarkach autorstwa naszych zadowolonych klientów. Ponad 50 tysięcy zweryfikowanych opinii na temat zegarków na rękę to doskonała baza wiedzy i doświadczeń zakupowych polskich klientów.
Sprawdź już teraz recenzje i komentarze o zegarkach dla wybranej marki. Kupuj zegarki sprawdzone przez wiarygodnych użytkowników i wybierz model zegarka na rękę, który spełni Twoje oczekiwania.
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów dotyczących zegarków!
Polecam!! Produkt zgodny z opisem! Jest elegancki, a zarazem sportowy, wykonany z dobrego tworzywa i łatwy w obsłudze! Nadaje się na prezent dla chłopaka, taty, przyjaciela. Wysyłka ekspresowa - czekałam jeden dzień! Polecam
2018-09-13 10:17:18Niezbędny minimalizm Świetny zegarek, który charakteryzuje się bardzo przejrzystym i czytelnym wyświetlaczem. Prowadzę intensywny i sportowy tryb życia, dlatego bardzo doceniam w nim funkcję podwójnego stopera, rozbudowanego timera oraz rozbudowanego alarmu, nie bez znaczenia jest też czas światowy, gdzie z wielką łatwością można dostosować czas do miejsca, w którym się przebywa. Zegarek świetnie leży na i jest bardzo wygodny w użytkowaniu. O jego wytrzymałości nie muszę wspominać G-SHOCK, seria mówi sama za siebie. Polecam ten model.
2018-09-13 04:19:26Promaster Trochę monstrum ale przydatny dla podróżujących i wydajny dzięki solarowi
2018-09-12 09:59:12Piękny Prezent dla dziewczyny. Szukaliśmy dla niej zegarka od ponad pół roku i w końcu trafiliśmy na markę Rosefield. Od początku wpadł w oko. Pięknie się mieni, pasuje zarówno do stroju wyjściowego, jak i do casualowego. Użytkowany na co dzień i spełnia swoje zadanie w 100%. Polecam jako zegarek naprawdę uniwersalny, idealnie nadaje się do mniejszych kobiecych nadgarstków. Średnica tarczy była tutaj głównym elementem decydującym o wyborze dokładnie tego egzemplarza. Na chwilę obecną nie zauważyliśmy słabszych elementów, które w niedługim czasie mogłyby się zepsuć. Na dużą pochwałę zasługuje samo opakowanie zegarka, wszystko piękne i z klasą, jakby zegarek był wart dużo więcej :)
2018-09-11 13:14:07casio g-shock Użytkuje od miesiąca i jestem zachwycony. Mechanizm działa świetnie i ładuje się bardzo szybko. Świetny kolor i wykonanie - już na pierwszy rzut oka widać, że to konkretny sprzęcior :D
2018-09-07 06:18:42jak należy Odkąd się do niego przekonałem podczas zakupu, służy bezawaryjnie i szybko łączy się z telefonem. Niezastąpiony, polecam.
2018-09-07 05:47:04Zegarek Fossil CH2891 Solidny zegarek który bardzo dobrze wygląda. Wart swojej ceny !
2018-09-06 17:06:58Rewelacja Zegarek jest piękny i elegancki, ale jednocześnie na tyle uniwersalny, że można go nosić również do casualowych stylizacji. Jest delikatny i kobiecy. Świetną opcją jest możliwość wymiany paska. Polecam! Jestem bardzo zadowolona z zakupu!
2018-09-02 09:36:10Polecam! Witam, Obsługa sklepu profesjonalna, miła i działa ekspresowo ☺ Kontakt telefoniczny i mailowy - super! Dostawa -> expres od zamówienia i przelania pieniędzy paczka czekała w paczkomacie w mniej niż w 20 h!!! ☺ Zegarek...rewelacja, na żywo zdecydowanie ładniejszy niż na zdjęciach ☺ Funkcje tak jak w opisie, a instrukcja obsługi to mała książka ☺
2018-08-29 18:28:18To mój drugi G-shock GD 100 Zegarek świetnie wykonany. Ma najbardziej czytelny wyświetlacz ze wszystkich negatywów. Bez zbędnych bajerów, typu fazy księżyca, przypływy (nie jestem marynarzem). Rozmiar odpowiedni na moją rękę (wcześniej nosiłem King of G, który wydawał się za duży). Czarny, matowy, z niebieskawym podświetleniem tarczy. Super!
2018-08-27 09:14:21Świetny zegarek To mój pierwszy G-Shock i jestem bardzo zadowolony. Świetnie wygląda na ręce, bo jest duży i ma męski, wyrazisty design. Wybrałem ten model ze względu na bardzo widoczne, metalowe (srebrne) indeksy oraz grube wskazówki. Funkcje pozostałe dla mnie osobiście wystarczą i nie potrzebowałem niczego więcej jak solidnego zegarka do sportu, wycieczek, roweru itp. Polecam.
2018-08-27 06:45:17adriatyka Wspaniała marka. Mój egzemplarz otrzymałem 15 lipca 1961 roku. Zgodnie z kalendarzem należy uznać mój zegarek za bardzo sprawny zabytek.
2018-08-25 11:05:20Zegarek do wszystkiego Mam go już parę lat i jest niezniszczalny. Dla aktywnego faceta na co dzień. Męska kolorystyka czarny i tylko białe wskazówki. Kupować w ciemno- opinia poparta licznymi podróżami, treningami w różnych środowiskach.
2018-08-23 06:32:03Cudo Sprawuje się idealnie, wodoodporny , stylowy wygląd
2018-08-15 18:24:00Przepiękny Zakochałam się w nim. :) Bogato ozdobiony cyrkoniami, wyraźna tarcza, bardzo solidne wykonanie, piękna ozdoba zamiast biżuterii, nie był to pierwszy zakup na stronie Zegarownia.pl i na pewno nie ostatni. Panowie chcecie zrobić niepowtarzalny prezent dla swojej kobiety, serdecznie polecam. Na pewno każda z Pań będzie zachwycona.
2018-08-15 07:11:55Zegarek Zegarek cudny. Zakochałam się w nim. Bogato ozdobiony cyrkoniami, piękne wykonanie, zapakowany bardzo elegancko w śliczne kolorowe pudełko. Solidna bransoleta, co jest bardzo ważne przy wykonywaniu moich codziennych czynności. Bardzo kobiecy idealny zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Nie był to oczywiście pierwszy zakup na zegarownia.pl i na pewno nie ostatni :) Panowie jako prezent dla Waszych Kobiet serdecznie polecam, bo naprawdę warto :)
2018-08-14 11:45:43Nieziemski Zegarek jest po prostu cudowny! Dawno nie widziałam takiego zaskoczenia na twarzy mojego faceta, po prostu się w nim zakochał. Model ten pasuje do wszystkiego i każdy zwraca na niego uwagę, gdyż bardzo przykuwa wzrok. Dodatkowo wykonany grawer to po prostu majstersztyk! Gorąco polecam!
2018-08-14 03:40:45Piękny i elegancki Zegarek świetnie wykonany, na żywo wygląda jeszcze lepiej, wart swojej konkurencyjnej ceny.
2018-08-10 14:52:46Polecam Niska cena, świetna jakość, nowoczesny design.
2018-08-05 08:42:36Niepozorny niemiecki zegarek Zegarek spełnił moje oczekiwania, obsługa bardzo szybka, pakowanie i dokumenty wszystko w jak najlepszym porządku. Zegarek kupiłem w ramach pierwszej premii w nowej pracy, w dobie nowych technologii większość urządzeń przychodzi i odchodzi, jednak zegarki zostają i przypominają o kamieniach milowych w naszym życiu.
2018-08-01 17:49:28Zeppelin 100 Jahre GMT Polecam. Zegarek bardzo elegancki, pięknie wykonany o świetnej precyzji. Bardzo dobrze wygląda i prezentuje się na ręce. Polecam również sklep Zegarownia.pl - miła i szybka obsługa.
2018-07-26 17:52:44Wyśmienity zegarek :) Zegarek mam od kilku dni, wygląd i jakość jak to w Citizenie - rewelacja, mechanizm Eco Drive jak zawsze w formie :))) W cenie do 1000 zł jest to tzw. killer, drugi Citizen z eco Drive w mojej kolekcji i na pewno nie ostatni :) Świetnie leży na ręce i ma bardzo ciekawy design - nie rzuca się jarmarkowo w oczy, ale prezentuje się super - bardzo ciekawa tarcza i komplikacje :) Jedyne dwa maciupkie minusy to: brak wytłoczenia logo producenta na koronce - szkoda ;) Drugi to datownik - w słabym oświetleniu jest mało czytelny - farba mogłaby być "bardziej" biała niż kremowa ;) To tyle, poza tym REWELACJA. Polecam.
2018-07-23 10:23:38Super Zegarek Bardzo się cieszę z zakupu, czasomierz prezentuję się świetnie na nadgarstku. Efekt luminescencji zrobił zarówno na mnie, jak i moich znajomych, niesamowite wrażenie wieczorem (nie jest przesadzony, świecą się punkty przy godzinach i wskazówki, ale to jest właśnie piękne, funkcjonalny minimalizm). O smaczku w formie biletu lotniczego nie ma co pisać, bo to klasa sama w sobie. Rozmiar perfekcyjny, nie dominuje na nadgarstku.
2018-07-23 08:19:09Bardzo dobry zegarek. Rewelacyjny zegarek, nie ma się do czego przyczepić. U mnie zniszczył się pasek, ale to moja wina, bo nie zadbałem o niego odpowiednio. Ostrzegam, że głupio wygląda na wątłych nadgarstkach.
2018-07-20 03:42:31Super! Zegarek dostarczony bardzo szybko. Dałam go w prezencie mojej siostrze, jest nim zachwycona. Jest to świetny element stylizacji,rzuca się w oczy. Świetna inwestycja, czuję, że zegarek będzie noszony przez cały czas, gdyż był marzeniem mojej siostry, które udało mi się spełnić!
2018-07-17 07:05:13Jest OK Posiadam zegarek już ponad 4 lata. Dwa mankamenty: - skórzany pasek, który przez wodę zsycha się i robi węższy, przez co wypinają się bolce i zegarek spada z ręki (wymieniłem pasek na parciany i problem znikł) - trzeci raz właśnie ułamała mi się koronka. A tak poza tym to polecam ten zegarek :)
2018-07-16 13:07:54Solarne cudo! Ten zegarek to coś wspaniałego. Mechanizm solarny, przydatny waveceptor - czego chcieć więcej? Bardzo mi się marzy.
2018-07-13 07:39:54extra Świetny zegarek przywodzący na myśl modele popularne za mojego dzieciństwa. Kiedy go zobaczyłem od razu postanowiłem go kupić - z czystego sentymentu :) Doszedł na drugi dzień po dokonaniu zamówienia, zapakowany w oryginalne pudełko z dołączoną gwarancją. Jestem bardzo zadowolony z zakupów u Państwa w sklepie. Pozdrawiam.
2018-07-12 09:32:00Polecam! Zegarek pomimo wielkości jest bardzo lekki, można zapomnieć ze ma się go na ręku. Bardzo fajna kolorystyka, jedyny minus to w ciemności słabo widoczne wyświetlacze nawet przy podświetleniu przez diodę.
2018-07-11 20:13:36Idealny prezent Mój narzeczony był wniebowzięty tym prezentem. Gumowy pasek świetnie nadaje się do pływania.
2018-07-11 17:19:52Klasa Nie mogę się na niego napatrzeć, niemiecka jakość na wysokim poziomie. Nic dodać, nic ująć, klasa sama w sobie.
2018-07-09 10:09:21Niezawodny Testowany w wielu ekstremalnych miejscach, od pustyni, przez zimowe górskie szczyty. Sprawdza się idealnie. Jest niestety i kilka drobnych mankamentów. Podstawowy to wielkość. Zegarek dość "masywny" przez co potrafi się zaczepić o sprzęt w najmniej odpowiednim momencie. Podobnie z zakładaniem i zdejmowaniem wierzchniej odzieży. Trzeba się po prostu przyzwyczaić.
2018-07-05 07:29:51POLECAM POLECAM POLECAM Świetny zegarek w jeszcze lepszej cenie. Polecam kupować zegarki znanych marek na tej stronie !!! 100% pewności co do oryginalności produktu i 100% satysfakcji z obsługi (zegarek był u mnie na drugi dzień). Ww. zegarek świetnie prezentuje się na ręce, jest duży i pasuje do wszystkiego. Wygodnie się go nosi i jest to na pewno dobry wybór dla ludzi, którzy są aktywni (bardzo dobrze rozbudowana opcja stopera) oraz dla ludzi pracujących w ciężkich warunkach (Policja, SG, SP, MON itd.) Zegarek nie posiada funkcji Auto Led — jest to jego cecha produkcyjna, a nie jakaś wada. Guzik podświetlania tarczy jest w wygodnym miejscu (pod tarczą), więc ww. cecha jak dla mnie wcale nie jest ujmą. Jeśli nie jesteś pewny jaki model G- Shock'a wybrać a lubisz konkretny sikor w ciemnych barwach, to jest to zegarek dla Ciebie :) POLECAM POLECAM POLECAM
2018-07-03 11:58:12Moim zdaniem fajny Bardzo elegancki, podoba mi się, że pasuje do wszystkiego i ma taką niecodzienną bransoletę. Super jest też to, że jest zasilany słońcem - większość czasu spędzam na zewnątrz, wiec jest naładowany cały czas. Polecam.
2018-07-03 09:25:37Genialny zegarek i super profesjonalny sklep Po pierwsze zegarek w realu wygląda kilka razy lepiej niż na zdjęciach. Jest piękny. Sam sklep naprawdę polecam. Fachowa obsługa i naprawdę można negocjować ceny! Przy czym z chwilą podania niższej ceny z innego sklepu otrzymałem za każdym razem rzetelną informację o sprzedawanych tam produktach. Np. zegarek tańszy, ale bez instrukcji, sklep zagraniczny nie skorzystam ze wsparcia serwisu w kraju itp. A gdy uzyskałem znacznie niższą cenę zegarka u krajowego licencjonowanego sprzedawcy, uzyskałem jeszcze niższą cenę. Brawo, bo niewiele dziś tak profesjonalnych sklepów. Pozdrawiam.
2018-07-02 18:52:26Gorąco polecam Zegarek bardzo dobrze wykonany, Bardzo dobre podświetlenie tarczy zegarka w porównaniu z innymi G-shockami.
2018-07-02 07:08:38Jest OK Zegarek jak zegarek. Za te pieniądze nie ma co doszukiwać się szału, prosty w obsłudze, ale ktoś w fazie projektowania naprawdę się pomylił (chodzi o czerwoną wskazówkę godzinową, której nawet po zmroku nie widać i z użyciem podświetlenia też nie bardzo). Moim zdaniem strzał w stopę. Na szczęście oddałem do serwisu i wymieniłem ją na białą, koszt to 30 zł, czas oczekiwania tylko długi, bo około 4 tygodni, wskazówka musi przybyć aż z Japonii, ale warto. Generalnie polecam.
2018-07-01 09:27:01Zegarek Adriatica Zakupiłam ten wyjątkowy zegarek jako prezent dla męża. Był mile zaskoczony i zachwycony jego nowoczesnym i niepowtarzalnym wyglądem. W rzeczywistości wygląda rewelacyjnie. Przesyłka ekspresowa realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo. Korzystałam wcześniej z usług Zegarowni i muszę przyznać że tym razem również się nie zawiodłam. Polecam wszystkim.
2018-06-30 12:34:03Zegarek z klasą Zakupiłam ten wyjątkowy zegarek jako prezent dla męża. Był mile zaskoczony i zachwycony jego nowoczesnym i niepowtarzalnym wyglądem. W oryginale wygląda rewelacyjnie. Przesyłka ekspresowa, już wcześniej korzystałam z usług Zegarowni i muszę przyznać, że usługi wciąż na najwyższym poziomie. Polecam.
2018-06-29 16:24:17
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło