Japońscy producenci Casio doskonale wiedzą, jak zadowolić swojego klienta. Znając jego oczekiwania, tworzą zróżnicowane kolekcje, które odnajdują swoich zwolenników na całym świecie. Kultowa seria G-SHOCK to już legendarne zegarki, wyróżniające się solidną budową i świetnym wyposażeniem, oferując swoim klientom niezawodność i jakość, którą potwierdza renoma marki.
czytaj dalej

Zegarki G-Shock Ga-110

(2)

Popularność
 1. Bestseller
  Zegarek Casio G-SHOCK Original Zegarek Casio G-SHOCK Original
  Darmowa dostawa 24h
  710,00 zł

  G-SHOCK Original GA-110GB-1AER

  Ocena:
  98%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek Casio G-SHOCK Zegarek Casio G-SHOCK
  Darmowa dostawa 24h
  611,00 zł

  G-SHOCK Casio GA-110-1BER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, dlatego oferujemy oryginalne produkty, sprowadzane bezpośrednio od dystrybutorów. Staranna selekcja produktów umożliwia Ci wybór między mniej lub bardziej rozbudowanymi technologicznie zegarkami, dzięki czemu bez problemu znajdziesz dopasowane do własnych potrzeb urządzenie.

Niezawodne rozwiązania w zegarkach G-SHOCK GA-110

Kolekcja Casio G-SHOCK GA-110 posiada zbiór cech, które są dobrze znane wszystkim wielbicielom tych japońskich urządzeń. Seria posiada przede wszystkim specjalnie wyprofilowaną kopertę z tworzywa sztucznego, zapewniającą bezpieczeństwo w przypadku wstrząsów, działania pól magnetycznych i zanurzenia w wodzie. Doskonała szczelność klasy 20 ATM umożliwia użytkownikowi nurkowanie w zegarku z użyciem butli, jednocześnie gwarantując prawidłowe działanie umieszczonego wewnątrz mechanizmu.

Praktyczne wyposażenie zegarków G-SHOCK GA-110

Tak jak w kolekcjach Casio G-SHOCK, tak i w tej każdy element został dopracowany w każdym możliwym szczególe. Dbałość o detal odnajdziemy nie tylko spoglądając na zewnętrzy design, ale także wyposażenie, pozwalające użytkownikowi na korzystanie z szeregu praktycznych funkcji Należy do nich przede wszystkim stoper z dokładnością pomiaru do 1/1000 sekundy, 24-godzinny timer i prędkościomierz. Co więcej, w zegarkach G-SHOCK GA-110 znajdziemy również kalendarz automatyczny, czas światowy i funkcje alarmów oraz drzemki, a wszystko to doskonale odczytamy przez analogowo-elektroniczny wyświetlacz z niezawodnym, ledowym podświetleniem.